Marki
Bros Elektro turystyczny + wkład na komary + baterie działa 480 godzin
  • Bros Elektro turystyczny + wkład na komary + baterie działa 480 godzin
  • Bros Elektro turystyczny + wkład na komary + baterie działa 480 godzin

Bros Elektro turystyczny przenośny + wkład na komary + baterie działa 480 godzin

22,99 zł
Brutto

Przenośne urządzenie przeciw komarom na baterie z wymiennym wkładem owadobójczym w formie płytki.  Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami, dzięki czemu może być stosowane w miejscach bez dostępu do prądu – na polach namiotowych i campingowych, balkonach, w ogrodach, miejscach grillowania, itp. Polecane dla wędkarzy, grzybiarzy, sportowców.

EAN: 5904517207158
Ilość
W magazynie

Elektrofumigator Bros Elektro turystyczny + wkład na komary + baterie działa 480 godzin. Urządzenie do zwalczania komarów np. na kempingach, w ogrodach, na balkonach itp. Polecany dla wędkarzy, grzybiarzy, sportowców. Jest niezastąpiony w czasie wakacji. Specjalny klips ułatwia przymocowanie urządzenia do paska lub torebki.

Optymalną ochronę uzyskuje po ok. 1 godz. od włączenia. Jeden wkład zabezpiecza przed komarami pomieszczenia lub obszar o powierzchnie 12 m2 przez ok. 480 godz. (60 nocy). Baterie wystarczają na ok. 240 godz. działania urządzenia.

ZALETY:

- przenośny
- niezastąpiony podczas wakacji
- niewielkie rozmiary
- na baterie

Sposób użycia:

Wyjąć wkład z opakowania i umieścić go w szczelinie urządzenia. Włożyć 2 baterie dołączone do zestawu. Włączyć urządzenie.

W opakowaniu: urządzenie, dwa wkłady, dwie baterie
3498

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć