Bros 20g Bomba na owady biegające i latające pluskwy pchły mole muchy
  • Bros 20g Bomba na owady biegające i latające pluskwy pchły mole muchy

Bros 20g Bomba na owady biegające i latające pluskwy pchły mole muchy

16,99 zł
Brutto

Preparat w postaci pojemnika uwalniającego suchą mgłę, przeznaczony do zwalczania owadów biegających (karaluchy, prusaki, pluskwy, mrówki itp.) i owadów latających (muchy, komary, mole itp.) w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych (w tym kuchnie, garaże, strychy, piwnice, legowiska zwierząt itp.).

EAN: 5904517044234
Ilość
Obecnie brak na stanie

Bros 20g Bomba na owady biegające i latające, pluskwy, pchły, mole, muchy. Uwalniana sucha, biała mgła wypełnia całe pomieszczenie i wnika we wszystkie szpary i szczeliny ścian, podłóg oraz mebli, jednocześnie wypłaszając owady z ich kryjówek.

Jedno opakowanie przeznaczone jest do wykonania dezynsekcji w pomieszczeniach o maksymalnej kubaturze do ok. 60 m³ (np. pomieszczenie o powierzchni 24 m² i wysokości 2,5 m). Mgła nie pozostawia tłustych ani mokrych plam na powierzchni.

Sposób użycia:

Z pomieszczenia usunąć rośliny doniczkowe, zwierzęta domowe, akwaria, żywność, naczynia i napoje. Poziome powierzchnie mebli, blaty itp.  można zabezpieczyć pokrywając papierem – nie będą wymagały mycia po zabiegu. Zamknąć szczelnie okna i drzwi do pomieszczenia, otworzyć szafy i szuflady znajdujące się w pomieszczeniu. Zamknąć lub zakleić otwory wentylacyjne, wyłączyć wentylatory, wyciągi kuchenne itp.

•  Bezpośrednio przed użyciem zerwać z pojemnika folię zabezpieczającą.

•  Wyjąć puszkę z plastikowego pojemnika i wlać do niego wodę dokładnie do miejsca zaznaczonego linią w pobliżu dna pojemnika. Pojemnik ustawić na podłodze, na środku pomieszczenia.

•  Wstawić puszkę do pojemnika z wodą zgodnie ze strzałkami na puszce wskazującymi górę i dół. Po ok. 1 minucie zacznie wydzielać się mgła o działaniu byczym dla owadów. W tym czasie należy wyjść z pomieszczenia i zamknąć drzwi.

•  Po 3 godz. wejść do pomieszczenia, otworzyć okna i drzwi – wietrzyć min. 30 min do zaniku zapachu preparatu.

•  Usunąć papier zabezpieczający meble lub inne powierzchnie. Umyć powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Opakowanie 20g.

3035