Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki kleszcze komary pluskwy rybiki i inne
  • Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki kleszcze komary pluskwy rybiki i inne

Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki kleszcze komary pluskwy rybiki i inne

64,99 zł
Brutto

Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki kleszcze komary pluskwy rybiki może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych. Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona.

EAN: 5902341009191

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 6,50 zł
10 5% Do 32,50 zł
20 7% Do 90,99 zł
50 10% Do 324,97 zł
Ilość
W magazynie

Fendona 6SC Arox 50ml Prusaki kleszcze komary pluskwy rybiki i inne.
Koncentrat owadobójczy w postaci stężonej zawiesiny. Wykazuje działanie kontaktowe i pokarmowe. Może być użyty do zwalczania kleszczy i komarów na zewnątrz budynków, na tarasach, w altanach i w ogrodzie w sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zalety produktu:

  • szerokie spektrum działania
  • zwalcza nawet trudne do wytępienia szkodniki
  • jest bezwonny i nie pozostawia plam
  • ulega biodegradacji
  • natychmiastowe i długotrwałe działanie nawet do 12 tygodni
  • do stosowania na każdej powierzchni
Preparat Fendona 6 SC jest bezwonny, nie powoduje plam ani korozji - jest mało toksyczny dla ludzi i innych zwierząt stałocieplnych. Cechy te w połączeniu z niewielką dawką i niskim poziomem drażliwości dla skóry czynią go szczególnie przydatnym w zastosowaniu w miejscach, w których przebywają ludzie, zwierzęta lub tam, gdzie przechowywane są artykuły spożywcze. Powyższe potwierdzone jest faktem, iż jest on zalecany do stosowania w impregnowanych insektycydami moskitierach.

Stosowanie:

Preparat należy rozcieńczać z wodą w proporcjach 5 ml/l i aplikować przy użyciu standardowych opryskiwaczy. Opryskiwacz należy napełnić odpowiednią dawką środka Fendona 6 SC. Następnie należy nim wstrząsnąć, by umożliwić równomierne wymieszanie się składników. Wymieszanie zawartości opryskiwacza zalecane jest również po każdej przerwie w pracy. Podczas opryskiwania należy równomiernie pokryć całą docelową powierzchnię, unikając nadmiernego jej zwilżenia oraz wpływania preparatu.

Zalecane stężenie cieczy roboczej:

W normalnych warunkach 35 ml środka rozcieńczonego w 5 l wody wystarcza na powierzchnię ok. 100 m2. W przypadku wysokiego stopnia infestacji bądź stosowania preparatu na mocno zabrudzonych, porowatych lub chłonnych powierzchniach zalecane jest użycie podwójnej dawki w celu uzyskania optymalnych wyników. Ludzie i zwierzęta mogą powrócić do zdezynsekowanych pomieszczeń natychmiast po wyschnięciu rozpylonego preparatu i starannym przewietrzeniu.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 50ml.

2507