Marki
Arox 50ml Płyn na komary i kleszcze dla dzieci
  • Arox 50ml Płyn na komary i kleszcze dla dzieci

Arox 50ml Płyn na komary i kleszcze dla dzieci

8,99 zł
Brutto

Płyn na komary i kleszcze Arox 50ml dla dzieci to płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Wygodne opakowanie z atomizerem gwarantuje łatwą i szybką aplikację.

EAN: 5902341008828
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Arox 50ml Płyn na komary i kleszcze dla dzieci to bezpieczny preparat o działaniu odstraszającym. Zawiera skuteczną substancję repelencyjną, która na wiele godzin zabezpiecza ciało przed ukąszeniami. Można stosować u dzieci od 1 roku życia.

Preparat nie brudzi odzieży. Wygodne opakowanie z atomizerem gwarantuje łatwą i szybką aplikację.

Sposób użycia:

Na miejsca najczęściej narażone na ukąszenia rozpylić cienką warstwę preparatu. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. W celu ochrony twarzy preparat nanieść na ręce i rozprowadzić dłonią delikatnie na twarz omijając oczy i błony śluzowe. Dzieciom poniżej 10 lat produkt powinni aplikować dorośli.

Działa od razu po zastosowaniu. Zaleca się powtórzyć zabieg lecz nie częściej niż dwa razy dziennie u osób dorosłych oraz jeden raz dziennie u dzieci.

Opakowanie 50ml.

4277

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć