Torseed 1g Aksamitka Wąskolistna Lulu Niska Żółta Nasiona Kwiatów Mało wymagająca, nie podatna na choroby, obficie kwitnąca, niezastąpiona - królowa rabat.
Występuje w wielu odmian różniących się siłą wzrostu, wielkością budową i barwą kwiatów.
Toraf 0,4g Gazania Błyszcząca Żółto-pomarańczowa Nasiona kwiatów jednorocznych Ogródki skalne
Zastosowanie: na rabaty, w ogródkach skalnych, na kwiat cięty oraz do uprawy w pojemnikach. Wymaga stanowiska słonecznego, gleby żyznej, suchej i przepuszczalnej. Roślina jednoroczna o ciekawych żółto-pomarańczowych kwiatach średnicy 8 cm.
Toraf 0,4g Gazania Błyszcząca Żółto-pomarańczowa Nasiona kwiatów jednorocznych Ogródki skalne
Zastosowanie: na rabaty, w ogródkach skalnych, na kwiat cięty oraz do uprawy w pojemnikach. Wymaga stanowiska słonecznego, gleby żyznej, suchej i przepuszczalnej.
Wysokość: 25-40 cm
Siew: II-IV
Rozstawa: 25x30 cm
Kwitnienie: VI-X
Opakowanie 0,4g nasion.
Torseed 1g Aksamitka Wąskolistna Lulu Niska Żółta Nasiona Kwiatów Mało wymagająca, nie podatna na choroby, obficie kwitnąca, niezastąpiona - królowa rabat.
Występuje w wielu odmian różniących się siłą wzrostu, wielkością budową i barwą kwiatów.
Torseed 1g Aksamitka Rozpierzchła Niska Karmazynowo Miodowa Nasiona Kwiatów jednoroczna o kwiatach pełnych lub półpełnych. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.
Torseed 1g Aksamitka Rozpierzchła Niska Petite Orange Nasiona Kwiatów Roślina jednoroczna z rodziny astrowatych Asteraceae, bardzo popularna i lubiana.
Torseed 1g Aksamitka Wzniosła Mieszana Wysoka Nasiona Kwiatów Roślina jednoroczna z rodziny astrowatych, o silnie rozgałęzionych łodygach i pierzastodzielnych, piłkowanych liściach, barwy zielonej. Liście wydzielają silny zapach, szczególnie po roztarciu. Osiąga od 60 do 90 cm wysokości.
Torseed 1g Aksamitka wzniosła Alaska Nasiona kwiatów Wysoka Żółta
Alaska to wysoka odmiana aksamitki o niezwykle pięknych, pełnych, cytrynowożółtych kwiatach. Roślina jednoroczna z rodziny astrowatych. Mało wymagająca, bardzo łatwa w uprawie. Nie ma specjalnych wymagań glebowych.
AbezA Rzodkiewka Mieszanka odmian Nasiona na taśmie 6m kolorowy talerz Kolorowa mieszanka kilku odmian rzodkiewek o różnych kształtach. Zróżnicowane również pod względem intensywności oraz smaku miąższu. Doskonałe do kolorowych sałatek i ozdabiania talerzy. Nasiona na wygodnej taśmie nasiennej.
RAMP Przyłącze na kran 1/2" R1112 Nakręcane na kran Gwint wewnętrzny Adapter szybkozłączek
Adapter,czyli przyłącze z gwintem wewnętrznym na kran 1/2". Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie. Zapobiega wyciekaniu wody, pozwala na szybkie podpięcie węża do kranu.
Fiskars Regulowany pistolet zraszający FiberComp™ 1054781 Bezstopniowa regulacja Wytrzymały Prosty
FiberComp™ pistolety zraszające wyróżniają się lekką, ergonomiczną konstrukcją, co zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.
Produkty są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, co pozwala na efektywną pracę przez wiele lat.
Toraf 0,5g Papryka California Wonder Słodka Czerwona Nasiona warzyw Źródło witaminy C Odmiana szklarniowa
Odmiana bogata w cenne składniki i ogromną ilość witaminy C. Barwa czerwona, owoc słodki, soczysty, dorodny o kwadratowym kształcie. Posiada wysokie walory smakowe. Do uprawy w tunelach foliowych oraz szklarniach.
Toraf 2g Mieszanka roślin Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów Naturalna bariera Odstraszają zapachem
Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Pokrój roślin zawartych w mieszance, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę uniemożliwiającą im żerowanie. Dodatkowym walorem będzie piękna kompozycja.
PNOS 2g Okra Clemsom Spineless Nasiona warzyw Zielona Zamiast fasolki Zioła
Uważana za jedną z najlepszych odmian na świecie. Z kątów okazałych liści wyrastają latem żółte kwiaty z czerwonymi plamkami na płatkach, a następnie stożkowate, zielone owoce. Okra znajduje zastosowanie jako roślina ozdobna, warzywna lub jako zioło.
PNOS 2g Szarłat czerwony wysoki Nasiona kwiatów Zwisające kwiatostany
Roślina o ciemnoczerwonych, zwisających kwiatostanach. Kwiaty drobne, szkarłatnoczerwone zebrane w długie, bezlistne, zwisłe kłosy wyrastające z kątów górnych liści. Doskonała roślina na wysokie rabaty do tworzenia grup ogrodowych oraz na kwiat cięty i do zasuszania.
PNOS 1g Orlik Mc Kana's Nasiona kwiatów Mix kolorów Wieloletni Kwiat cięty Rabatki
Orlik dobrze prezentuje się na rabatach kwiatowych, świetnie nadaje się na kwiat cięty. Orlik Mc Kana's to roślina wieloletnia o nagich silnie rozgałęzionych łodygach i trójdzielnych wycinanych liściach. Jej największym atutem są oryginalne kwiaty.
Roślina jednoroczna z biało omączonymi pędami i kwiatach, zebranych w długie kwiatostany. Wymaga gleby lekkiej, próchnicznej, przepuszczalnej. Zastosowanie: na rabaty, kwietniki, do doniczek.
PNOS 0,5g Złocień trwały Mix Nasiona kwiatów Roślina wieloletnia Bylina Kwiat cięty
Okazała bylina o prostych nierozgałęzionych łodygach i pierzastych, ząbkowanych liściach. Koszyczki kwiatowe duże, pojedyncze, purpurowo-różowe, osadzone na wierzchołkach pędów. Bylina rabatowa bardzo dobrze nadająca się na kwiat cięty.
PNOS 0,2g Zatrwian letni Mix Nasiona kwiatów Suche bukiety Kwiat cięty Rabatki
Roślina jednoroczna o szorstko owłosionych, pierzastoklapowanych liściach tworzących rozetę. Pędy kwiatowe rozgałęzione, szorstko oskrzydlone, zakończone kłosowatymi kwiatostanami. Kwiaty drobne, różnobarwne, doskonałe do zasuszania.
Biopon 5g Nasturcja pnąca Mix Nasiona kwiatów Pnącze Altanki Balkony
Nasturcja pnąca to roślina jednoroczna, o dużych pojedynczych lub pełnych kwiatach. Wymaga gleby lekkiej, niezbyt żyznej. Znajduje zastosowanie jako roślina pnąca okrywowa do sadzenia obok altanek, na balkonach.
Torseed 1g Cynia daliowa Jowita czerwona nasiona kwiatów Roślina jednoroczna o bardzo okazałych, ciemnoczerwonych kwiatach. Kwitnie od czerwca do października. Osiąga 80cm wysokości. Sprawdza się jako roślina na kwiat cięty, roślina rabatowa i do wysadzania w grupach.
Toraf 10x100cm Słoneczna Rabatka Mata Nasiona mieszanki kwiatów jednorocznych aksamitka nachyłek
W skład mieszanki wchodzą mało wymagające kwiaty takie jak aksamitki, nachyłki i maczki kalifornijskie których kwiaty kwitną od późnej wiosny do pierwszych przymrozków. Kompozycja obficie i długo kwitnących roślin jednorocznych w ciepłych kolorach.
Toraf 6szt. Kobea pnąca fioletowa Nasiona kwiatów roślina pnąca pergole kwietne altany
Tworzy duże, dekoracyjne fioletowo-liliowe, dzwonkowate kwiaty, osadzone na długich szypułkach. Ozdobna roślina jednoroczna, pnącze 200-300cm wysokości. Kwitnie od VII do IX. Idealna do okrywania krat i siatek ogrodzeniowych, altan i balkonów.
Toraf 2g Mieszanka przyciągająca pszczoły. Możesz przyczynić się do ochrony dzikich pszczół uprawiając rośliny długo i obficie kwitnące, zapewniające pożywienie pszczołą, skorzystaj z gotowej mieszanki specjalnie wyselekcjonowanych nasion.
Biopon 0,1g Werbena zwisająca Mix Nasiona kwiatów Balkon Skrzynki
Werbena zwisająca to roślina jednoroczna o różnobarwnych zwisających kwiatach. Wymaga gleby żyznej, przepuszczalnej. Zastosowanie: do skrzynek balkonowych, pojemników.
Biopon 3g Maciejka różowa Nasiona kwiatów Jednoroczna Intensywnie pachnie
Maciejka różowa to jednoroczna, intensywnie pachnąca roślina kwitnąca. Wysokość roślin 20 - 30 cm. Kwitnie: czerwiec - wrzesień. Uprawiana ze względu na przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki.
Toraf 0,5g Floks Drummonda mix kolorów Nasiona kwiatów niska odmiana roślina jednoroczna
Mieszanka kolorów niskiej silnie rozgałęzionej rośliny jednorocznej. Kwiaty zebrane w baldachowate kwiatostany. Osiągają wysokość 20-25 cm. Najlepiej rośną na stanowisku słonecznym, w glebie żyznej dostatecznie wilgotnej.