Sekator nożycowy, wykonany ze stali. Górne ostrze pokryte jest teflonem. Posiada ergonomiczne rączki, ułatwiające pracę. Do cięcia gałęzi średnicy maks. 25 mm. Długość narzędzia 220 mm.
Fiskars Nożyczki uniwersalne ząbkowane S92 1000555 Kontrola cięcia Solidne Ogrodowe
Nożyczki Fiskars S92 to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Nożyczki to narzędzia nie tylko niezbędne w domu, ale także bardzo przydatne do prac w ogrodzie. Dzięki ząbkowanemu ostrzu zyskujemy większą kontrolę nad cięciem. Produkt solidny i sprawdzony.
Fiskars Nożyczki uniwersalne ząbkowane S92 1000555 Kontrola cięcia Solidne Ogrodowe
Nożyczki Fiskars S92 to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Nożyczki to narzędzia nie tylko niezbędne w domu, ale także bardzo przydatne do prac w ogrodzie. Dzięki ząbkowanemu ostrzu zyskujemy większą kontrolę nad cięciem. Produkt solidny i sprawdzony. Dzięki nim prace ogrodowe będą prawdziwą przyjemnością. Produkt solidny i sprawdzony.
Charakterystyka produktu:
Sekator nożycowy, wykonany ze stali. Górne ostrze pokryte jest teflonem. Posiada ergonomiczne rączki, ułatwiające pracę. Do cięcia gałęzi średnicy maks. 25 mm. Długość narzędzia 220 mm.
Fiskars 1003459 Widły 4-zębne Solid od wieków znane, narzędzie rolnicze. Najczęściej występującą wersją są metalowe widły z drewnianym trzonkiem. Fiskars poszedł o krok dalej i zrobił widły z trzonkiem z tworzywa sztucznego.
Sekator kowadełkowy P25 to komfortowe i poręczne narzędzie do cięcia gałęzi marki Fiskars. Lekka i ergonomiczna konstrukcja rączki minimalizuje wysiłek podczas pracy, a antypoślizgowa powłoka ostrza zapewni czyste cięcie.
Sekatory Fiskars dzięki ergonomicznej konstrukcji są komfortowe i łatwe w użyciu. Ich ergonomiczne rączki zrobiono z niezwykle wytrzymałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ostrza ze stali nierdzewnej są chronione bezpiecznym zamknięciem w czasie przechowywania i transportu.
Fiskars Nożyce singlestep SP28 uniwersalne mocne
Uniwersalne, trwałe nożyce przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Do cięcia, podcinania, przycinania roślin, prac domowych i ogrodowych.
Sekator do gałęzi Bypass PG 10. Podstawowy model sekatora. Lekki i poręczny sekator to najbardziej uniwersalne narzędzie w codziennej pielęgnacji roślin. Z powodzeniem może również służyć jako przecinak do drutu. Praktyczna blokada obsługiwana jedną ręką.
Toraf 1g Szałwia Lekarska Nasiona ziół działanie lecznicze łagodzi stany zapalne
Szałwia, dzięki specyficznemu zestawowi zawartych w niej substancji, znalazła bardzo szerokie zastosowanie w lecznictwie. Lecznicza herbatki z szałwii jest pobudzanie organizmu do produkcji soków trawiennych, a płukanie ust szałwiowym naparem działa antyseptycznie.
BROS 160x220cm Siatka na drzwi od owadów Moskitiera na magnesy Czarna Duża
Wyposażona w 10 par magnesów, regulowany rozmiar od 140 do 160cm szerokości i od 210 do 220cm długości. Bardzo duża czarna siatka magnetyczna na drzwi Bros skutecznie zabezpiecza mieszkanie przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Idealna na podwójne drzwi.
Bros 20szt. Kulki na mole odzieżowe zapach lawendowy zabezpiecza przed molami do 6 miesięcy
Kulki chronią odzież, tkaniny oraz futra przed niepożądanym działaniem moli. Nadają ubraniom przyjemny lawendowy zapach. Dzięki udoskonalonej formie oraz odpowiednio dobranym substancjom czynnym produkt zabezpiecza nawet przed 6 miesięcy od wyłożenia.
Toraf 0,5g Lewkonia Letnia Mix Nasiona kwiatów pachnących mieszanka kolorów
Roślina jednoroczna do uprawy na średniowysokich rabatach i na kwiat cięty.
Sadzona blisko miejsc wypoczynku, umila pobyt w ogrodzie przyjemnym zapachem.
Umieszczona w wazonie razem z korzeniami, dłużej utrzymuje świeżość.
Cellfast Sekator nożycowy prosty IDEAL 41-411 Duży Dwuręczny Świeże gałęzie
Doskonały do pielęgnacji drzew owocowych, iglaków i wszystkich dużych roślin ogrodowych. Sekator posiada długie rączki o długości 56cm. Sekator nożycowy dwuręczny IDEAL to świetne rozwiązanie do cięcia grubszych gałęzi o średnicy do 45mm.
Fiskars Nożyce do blachy PowerGear Lewe 1027209 Ergonomiczne Wytrzymałe Stal hartowana
Idealne do cięcia szerokiej gamy wytrzymałych materiałów, w tym blachy, przewodów, narożników do płyt kartonowo-gipsowych, metalowych kołków i innych. Ostrza z technologią PowerGear™: przekładnie, które zapewniają ponad 40% więcej mocy.
Fiskars Nożyce do trawy długie GS46 1000590 Servo-System
Ergonomiczna, lekka konstrukcja czyni pracę komfortową. Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej, a rączki z poliamidu. Innowacyjny mechanizm Servo-System zapewnia skuteczne cięcie, zapobiegając zakleszczaniu się ostrzy. Konstrukcja umożliwiająca dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
Zbierak do owoców Fiskars 110970 jest akcesorium dodatkowym do sekatorów uniwersalnych typu Żyrafa. Można zamontować go na wysięgniku zamiast ostrza i wygodnie zrywać jabłka czy gruszki. Bardzo sprytne rozwiązanie ułatwiające pracę.
Fiskars Nożyce do blachy PowerGear Wygięte w lewo 1027211 Ergonomiczne Wytrzymałe
Produkt posiada ostrza wygięte w lewą stronę, by w łatwy sposób wciąć się w środek blachy. Idealne do cięcia szerokiej gamy wytrzymałych materiałów, w tym blachy, przewodów, narożników do płyt kartonowo-gipsowych, metalowych kołków i innych.
Sekator nożycowy, wykonany ze stali. Górne ostrze pokryte jest teflonem. Posiada ergonomiczne rączki, ułatwiające pracę. Do cięcia gałęzi średnicy maks. 25 mm. Długość narzędzia 220 mm.
Fiskars Piła z hakiem QuickFit 1000691 Do trzonka Quickfit Cięcie gałęzi
Piła zakończona hakiem. Do stosowania z teleskopowym trzonkiem 136032, co pozwala na szybkie i wygodne cięcie gałęzi, które są wysoko. Specjalne zakończenie piły uniemożliwia jej ześlizgnięcie podczas pracy. Nóż u nasady piły zapewnia czyste i precyzyjne cięcie od dołu.
Fiskars Solid sekator do kwiatów SP14, to niezastąpione narzędzie przy pracy z kwiatami ciętymi i ogrodowymi. Solidny sekator do przycinania świeżych pędów, łodyg i gałązek w kwiatach i krzewach.
Znakomicie sprawdzi się zarówno na działce, w ogrodzie jak i podczas profesjonalnego użytku np. w kwiaciarni.
Fiskars nożyczki florystyczne SP13 Solid to super wygodne i precyzyjne nożyczki do przycinania i skracania wszystkich rodzajów świeżych roślin. Maksymalna średnica ciętych łodyg to 5 mm.
Niezastąpione w pracy florysty, kwiaciarki, lub u osób kochających kwiaty i pracę z nimi.
Felco 13 Sekator nożycowy Ogrodniczy Wytrzymały Duży
Możesz go używać do małych lub dużych gałęzi, jedną ręką lub dwoma- to zależy od Ciebie. Tam, gdzie naprawdę liczą się rozmiar i ergonomia, ten sekator do przycinania o zaawansowanej konstrukcji zapewnia nadzwyczajną siłę cięcia, dzięki czemu nie potrzebujesz już innych narzędzi.
Sekator profesjonalny 8 - Carbon Steel. Wykonany ze specjalnej stali karbonowej, rączki są powlekane tworzywem antypoślizgowym. Przeznaczony do kwiatów i pędów. Uchwyt z poręczną blokadą ostrza. Klasyczny, niezawodny sekator do użytku w ogrodzie.
Fiskars Nożyce do prętów 61cm PowerGear 1027214 Wytrzymałe Regulowane Twarde materiały
Nożyce przeznaczone do cięcia wytrzymałych materiałów, jak łańcuchy, pręty zbrojeniowe, metalowe pręty. Technologia PowerGear ™: przekładnie zapewniają ponad 30% więcej mocy podczas cięcia hartowanego pręta, szczególnie podczas najtrudniejszej części cięcia.
Cellfast Sekator nożycowy mały Basic 42-400 Cięcie świeżych gałęzi Powłoka Nieprzywierająca
Sekator Cellfast Basic 42-400 to niezbędne narzędzie dla każdego ogrodnika. Doskonale sprawdzi się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i na działkach przy przycinaniu żywopłotów, cięcia gałęzi drzew i krzewów lub pielęgnacji kwiatów i roślin.
Felco 221-70 Nożyce do cięcia gałęzi Sekator Profesjonalny
Ostrza wykonane z hartowanej stali, kute przeciwostrze oraz uchwyty z tłoczonego aluminium gwarantują trwałość i niezawodność. Równie dobrze nadaje się dla profesjonalistów, jak i hobbistycznych użytkowników, którzy chcą przycinać na wysokości w swoich ogrodach.
Fiskars Sekator nożycowy X-series P961 1057175 Młode gałęzie Gwarancja
Produkt dla osób posiadających średnie oraz duże dłonie. Sekator nożycowy przeznaczony do obsługi jedną ręką. Dzięki zastosowaniu technologii PowerGear sekator ma 3,5 x większą siłę cięcia niż klasyczny. Sekator umożliwia cięcie gałęzi o średnicy do 26 mm.