- BRAK stanu
Agrecol Mineral Żel 0,25 l Nawóz do ziół działa szybko i długo
Zaspokaja potrzeby pokarmowe wszelkich gatunków roślin zielarskich uprawianych zarówno dla celów leczniczych, jak i kulinarnych. Może być stosowany do nawożenia ziół również w kompozycjach z innymi roślinami.
Agrecol Mineral Żel 0,25l Nawóz do ziół, działa szybko i długo
Nawóz z żelu pomaga roślinom w wytwarzaniu dużej masy zielonej, co podczas ciągłego uszczykiwania ziół jest bardzo pożądane. Nawóz zapewnia doskonałe odżywienie, gdyż zawiera kompleks makro- oraz mikroskładników pokarmowych, które wpływają na wysoką zdrowotność roślin. Nawiezione zioła są pełne witamin i składników odżywczych.
Wszystkie składniki nawozu mają łatwo przyswajalne dla roślin formy. Nie zachodzi potrzeba rozkładania związków odżywczych, bo składniki mineralne mają formę łatwo dostępną dla roślin. Dzięki temu nawóz działa bardzo szybko.
Innowacyjna żelowa formuła nawozu gwarantuje wydłużone uwalnianie się składników pokarmowych. Dzięki temu nawóz ma rozłożone w czasie działanie, zatem możemy nawozić rośliny rzadziej.
Żelowa formuła nawozu bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie. Roztwór nawozowy można z powodzeniem stosować do nawożenia roślin uprawianych metodami tradycyjnymi, a także w uprawach hydroponicznych.
Żel jest bardzo wydajny. Jeden litr nawozu wystarcza do rozpuszczenia w aż 300 l wody, używanej do podlewania.
Stosowanie:
Od marca do października nawóz stosować co 2 tygodnie. Natomiast w okresie zimowym (od listopada do końca lutego) zasilać 1 raz w miesiącu. Młode rośliny nawozić, stosując połowę dawki.
Skład nawozu:
azot (N) – 4%
fosfor (P2O5) – 5%
potas (K2O) – 6%
Mikroskładniki pokarmowe:
Bor (B) 0,02 %
Miedź (Cu)* 0,002 %
Żelazo (Fe)* 0,02 %
Mangan (Mn)* 0,015 %
Molibden (Mo) 0,002 %
Cynk (Zn)* 0,015 %
Opakowanie 250ml.
Ampol 5kg Nawóz do iglaków przeciw brązowieniu igieł magnezowo-siarkowy
W uprawie drzew i krzewów iglastych tj. jodeł, świerków, sosen, modrzewi, cisów, tui, itp. często występują przebarwienia igieł spowodowane niedoborem magnezu (barwa igieł zmienia się od koloru jasno zielonego, poprzez żółty do brązowego).
Ekodarpol 5 l Humus Active Papka uniwersalny Obornik w płynie Jesienny Wiosenny
Preparat przeznaczony jest do nawożenia wszystkich roślin w uprawach polowych, sadowniczych oraz pod osłonami, jak również w parkach, terenach zieleni oraz wszystkich upraw przydomowych i działkowych. Możliwość uprawy roślin nawet na najuboższych glebach (nieużytkach).
Ampol 5kg Nawóz uniwersalny ogrodniczy granulowany wyższe plony piękniejszy ogród
Uniwersalny, wieloskładnikowy, granulowany nawóz ogrodniczy zalecany do wszystkich upraw ogrodniczych, szczególnie wrażliwych na chlor. Optymalnie dobrane proporcje składników mineralnych zapewniają właściwy rozwój roślin.
Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz regenerator do trawnika Zielony dywan Gęsta darń
Bogaty w mikroelementy koncentrat do przygotowania roztworu wodnego, który pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Roztwór jest bardzo łatwo przyswajalny przez rośliny. Działa wspomagająco przy regeneracji trawnika, wpływa na zadarnianie pustych powierzchni.
Nawóz Azofoska przeznaczony jest do dokarmiania warzyw, trawników, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także drzew oraz krzewów owocowych i ozdobnych. Można go stosować w uprawach polowych, szklarniowych, pod osłonami i w ogrodzie.
Florovit 1 kg Nawóz w płynie do hortensji i innych krzewów kwasolubnych
Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów hortensji. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite i długie kwitnienie oraz ładne wybarwienie roślin. Wpływa także na odżywienie części zielonych t.j. liście i łodygi.
Łatwo przyswajane przez rośliny składniki zawarte w nawozie, wspomagają tworzenie się zawiązków owoców, istotnie zwiększając plony. Proporcje składu gwarantują nieodkładanie się w częściach jadalnych szkodliwych związków mineralnych.
Odżywka wyprodukowana na bazie chitynowych pancerzy skorupiaków morskich. Produkt o unikalnych właściwościach stymulujących mechanizm odpornościowy, a zarazem wzmacniający podstawowe procesy życiowe rośliny ( ukorzenianie i wzrost ).
Wieloskładnikowy nawóz granulowany przeznaczony do pielęgnacji bylin oraz roślin cebulowych, takich jak tulipany, hiacynty, narcyzy, lilie, krokusy i inne.
Ampol 5 kg Nawóz do trawnika mniej koszenia hamuje wzrost trawy odżywia zagęszcza
Nawóz do trawników w formie granulatu nie pobudza darni do wzrostu, jednocześnie odżywia już istniejące źdźbła, dzięki czemu trawnik jest gęsty, zielony i posiada zdrowy wygląd.
Biopon 1 l Nawóz do surfinii efektowne kaskadowe balkony milion dzwonków kwiaty zwisające
Wieloskładnikowy nawóz mineralny do surfinii. Odpowiednio dobrane proporcje makro i mikroelementów zapewniają optymalny wzrost roślin. Idealnie dobrana zawartość potasu pobudza je do obfitego kwitnienia.
Ziemovit 2,5 kg Nawóz do róż kwiatów kwitnących piękne wybarwienie kwiatów bujny wzrost liści
Nawóz granulowany do róż i roślin kwiatowych jest wieloskładnikowym nawozem z mikroelementami, przeznaczonym do nawożenia wszystkich gatunków róż oraz roślin kwitnących dla wzmocnienia wzrostu krzewów oraz wyrównania kwitnienia.
Przeznaczony do zasilania wszelkich drzew i krzewów ozdobnych, rosnących zarówno w formie żywopłotów, różnorakich figur ogrodowych, jak i roślin wolno rosnących (nieformowanych). Nawożone rośliny łatwo się krzewią i pozytywnie reagują na przycinanie.
Ekodarpol 20 ml Humus Active Papka uniwersalny nawóz obornik koncentrat
Ekologiczny polepszacz glebowy przeznaczony do roślin domowych, balkonowych, warzyw i ziół. Dostarcza wszystkie niezbędne składniki pokarmowe w łatwoprzyswajalnej postaci. Wygodna forma jednorazowej saszetki ułatwia stosowanie nawozu.
Florovit 20sztuk Pałeczki nawozowe do roślin zielonych działają 100 dni
Łatwo przyswajalny przez rośliny wieloskładnikowy nawóz mineralny z mikroelementami. Nawóz zapewni roślinom zdrowy wygląd, soczyste wybarwienie liści i prawidłowy wzrost. Wygodna forma pałeczek jest łatwa w użyciu i usprawnia proces nawożenia.
Ekodarpol 1l Biohumus Extra do ziół bazylii tymianku mięty oregano
Produkt najwyższej jakości z bardzo bogatą mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową. Znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie ziół. Poprawia ich walory smakowe. Nie zawiera chemii. Można go stosować w uprawie wszystkich gatunków ziół jednorocznych i wieloletnich.