Marki
Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia
  • Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia

Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia

9,99 zł
Brutto

Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia. Datura jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia obfite kwitnienie.

EAN: 5900498007909
Ilość
W magazynie

Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur, przeznaczony jest do doglebowego dokarmiania wszystkich odmian datur (bieluń). Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia obfite kwitnienie.

Stosowanie:

Rośliny należy nawozić 0,5% roztworem nawozu – 5 ml nawozu (1 nakrętka) rozcieńczyć w 1 litrze wody. Otrzymanym roztworem podlewać rośliny 2 razy w tygodniu od maja do połowy sierpnia.

Pod koniec lata zmniejszamy dawkę nawozu o połowę, podlewając rośliny 0,25% roztworem nawozu – 2,5 ml nawozu (1/2 nakrętki) rozcieńczyć w 1 litrze wody. Od połowy września do kwietnia rośliny nie należy nawozić. W tym okresie roślinę należy podlewać tylko kilka razy, tak aby nie dopuścić do przeschnięcia podłoża.

Uwaga! Datury są roślinami trującymi.

Opakowanie 1kg.

1467

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć