Obornik 10l Krowiak bydlęcy granulowany nawóz naturalny ekologiczny
  • Obornik 10l Krowiak bydlęcy granulowany nawóz naturalny ekologiczny
  • Obornik 10l Krowiak bydlęcy granulowany nawóz naturalny ekologiczny

Obornik 10 l Krowiak bydlęcy granulowany nawóz naturalny ekologiczny

22,99 zł
Brutto

Ekologiczny nawóz Krowiak bydlęcy granulowany to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne i skoncentrowane produkty do zasilania swoich roślin. Nawóz ten stymuluje i aktywizuje wzrost i rozwój pędów oraz korzeni. Obornik Krowiak to idealnie nadaje się do upraw warzywnych, ogrodniczych i roślin ozdobnych.

EAN: 5902020937012

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,30 zł
10 5% Do rabatu 11,50 zł
20 7% Do rabatu 32,19 zł
50 10% Do rabatu 114,97 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Obornik 10l Krowiak bydlęcy granulowany nawóz naturalny - ekologiczny i skoncentrowany nawóz naturalny.

Jeśli poszukujesz skutecznego i ekologicznego rozwiązania dla swojego ogrodu lub upraw, to Obornik 10l Krowiak jest idealnym wyborem. Ten granulowany nawóz naturalny jest doskonały dla wszystkich roślin ogrodowych, ponieważ zawiera aktywne biologicznie substancje, które stymulują i aktywizują wzrost i rozwój zarówno pędów, jak i korzeni.

Zalety Obornika Krowiaka:

  1. Użyźnia glebę - Obornik trwale użyźnia glebę, magazynując wilgoć i chroniąc ją przed erozją. Wnosi do podłoża próchnicę oraz pożyteczne życie biologiczne.

  2. Stymuluje wzrost i rozwój roślin - Zawiera aktywne biologicznie substancje, które stymulują i aktywizują wzrost i rozwój roślin.

  1. Nie zawiera sztucznych chemikaliów - Obornik Krowiak jest w pełni ekologiczny i nie zawiera żadnych sztucznych chemikaliów, które mogłyby zaszkodzić roślinom.

  2. Skoncentrowany i wydajny - Ten nawóz jest skoncentrowany, co oznacza, że wystarczy niewiele go użyć, aby uzyskać doskonałe rezultaty. W jednym opakowaniu znajduje się 10 litrów nawozu.

  3. Przyjazny dla środowiska - Obornik Krowiak jest produkowany w sposób ekologiczny i przyjazny dla środowiska, nie niszcząc naturalnego ekosystemu i nie powodując negatywnych skutków dla środowiska.

Obornik Krowiak to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękne i zdrowe rośliny w swoim ogrodzie lub uprawie. Jego skuteczność i ekologiczne składniki sprawiają, że jest to nawóz naturalny, który warto wypróbować. Zastosuj Obornik Krowiak i zobacz różnicę w swoich roślinach już dzisiaj!

Krowiak zalecany jest do wszelkiego rodzaju upraw warzywnych, ogrodniczych, działkowych i sadowniczych, w tym także do roślin ozdobnych, doniczkowych, iglaków i trawników. Ze względu na to, iż jest to nawóz ekologicznie czysty, szczególnie zalecany jest do produkcji zdrowej żywności.

Nawóz organiczny ma w swym składzie składniki odżywcze, odpowiadające wymaganiom pokarmowym roślin.

Grubo granulowany preparat jest łatwo rozpuszczalny w wodzie.

 Zalety produktu:

- poprawia strukturę gleby

- zwiększa aktywność biologiczną gleby

- polepsza ukorzenienie

- poprawia warunki wegetacyjne roślin

- dostarcza optymalne dawki składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin

- zwiększa plony

- bezpieczny dla roślin

- bezzapachowy

- ekologicznie czysty

- przeznaczony na wszystkie rodzaje gleb

 

Stosowanie:

Nawóz może być stosowany wczesną wiosną (lub późną jesienią) przed siewem lub sadzeniem.

Nadaje się także do dokarmiania roślin już rosnących.

Pojemność: 10l.

Obornik 10l Krowiak to ekologiczny, skoncentrowany nawóz naturalny, który jest doskonałym dodatkiem do zasilania wszystkich roślin ogrodowych. Jego wolno działająca formuła zapewnia trwałe użyźnienie gleby i magazynowanie wilgoci, co jest szczególnie ważne w przypadku upraw warzywnych, ogrodniczych, działkowych i sadowniczych. Obornik Krowiak zawiera aktywne biologicznie substancje, które stymulują i aktywizują wzrost i rozwój roślin, wprowadzając do podłoża próchnicę i pożyteczne życie biologiczne.

Nawóz ten jest bezpieczny dla roślin i ekologicznie czysty, co czyni go idealnym wyborem dla produkcji zdrowej żywności. Grubo granulowany preparat jest łatwo rozpuszczalny w wodzie, dostarczając optymalne dawki składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju roślin. Obornik Krowiak jest zalecany do wszystkich rodzajów gleb i wnosi do nich wiele korzyści, takich jak poprawa struktury gleby, zwiększenie aktywności biologicznej gleby, polepszenie ukorzenienia i poprawa warunków wegetacyjnych roślin, co przekłada się na większe plony.

Nawóz może być stosowany wczesną wiosną przed siewem lub sadzeniem, a także do dokarmiania roślin już rosnących. Bezzapachowy i wygodny w użyciu, Obornik 10l Krowiak jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie ekologiczną i zdrową produkcję roślin. Pojemność: 10l. Zadbaj o swój ogród i zasilaj rośliny naturalnym nawozem Obornik Krowiak.

Obornik, 10l, Krowiak, bydlęcy, granulowany, nawóz, naturalny, ekologiczny, skoncentrowany, doskonały, wolno działający, rośliny, ogrodowe, stymulujące, aktywizujące, wzrost, rozwój, pędy, korzenie, użyźnianie, gleba, magazynowanie, wilgoć, ochrona, erozja, próchnica, życie biologiczne, warzywne, ogrodnicze, działkowe, sadownicze, ozdobne, doniczkowe, iglaki, trawnik, produkcja, zdrowej żywności, organiczny, składniki odżywcze, wymagania pokarmowe, roślin, grubo granulowany, łatwo rozpuszczalny, woda, struktura, gleby, aktywność biologiczna, ukorzenienie, warunki wegetacyjne, dawki, składników odżywczych, plony, bezpieczny, bezzapachowy, gleby, wczesna wiosna, siew, sadzenie, dokarmianie, pojemność.

Opis

Pojemność
10 l

Specyficzne kody

EAN13
5902020937012
Komentarze (1)
Oceń