Marki
Substral 350g Magiczna Siła Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo
  • Substral 350g Magiczna Siła Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo

Substral 350g Magiczna Siła Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo

13,99 zł
Brutto

Nawóz  powoduje więdnięcie i zamieranie mchu wrażliwego na żelazo będące składnikiem nawozu. Może również służyć jako regenerator do zniszczonego trawnika.

EAN: 5907487100566
Ilość
W magazynie

Substral 350g Magiczna Siła Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo jest łatwo rozpuszczalny w wodzie, bogaty w cenne składniki odżywcze, które są szybko przyswajane przez podłoże trawników. Dzięki temu, że koncentrat zawiera podwyższoną dawkę żelaza, możemy szybko uwolnić się od problemu mchu na trawniku. Nawóz również wzmacnia i odnawia zniszczony lub zaniedbany trawnik.

Nawozy Magiczna Siła to koncentrat o zbilansowanej dawce mikro i makroskładników służące do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Roztwór jest bardzo łatwo przyswajalny przez rośliny. Szybko działające składniki odżywcze wzmacniają i dają długotrwałe efekty, trawa staję się soczysta, ciemnozielona.

Nie należy kosić trawnika na trzy dni przed i po nawożeniu.

Nawozić co najmniej 4 godziny przed spodziewanym deszczem.

Do głównych zalet nawozu należą:

- duża wydajność
- w 100% rozpuszcza się w wodzie
- wysoko skoncentrowany nawóz
- szybko działa, dając widoczne efekty
- świetnie przyswajany przez liście i korzenie

Dawkowanie:
40g nawozu (3 łyżki stołowe) rozpuścić w 10 l wody (350g na 18m). Podlewać równomiernie konewką z sitkiem powierzchnię 2m kwadratowych. Uschnięty mech wygrabić po 2 tygodniach. Silny wzrost systemu korzeniowego trawy wyprze mech i zapewni piękny i zdrowy wygląd trawnika.

Opakowanie: 350g

3478

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć