- BRAK stanu
Biopon 0,25l Nawóz do storczyka pobudza wydłuża kwitnienie odżywia orchidea storczyk epifity
Specjalistyczny nawóz mineralny wspomagający uprawę wszystkich gatunków storczyków. Dostarcza im komplet niezbędnych składników odżywczych, utrzymuje storczyki w dobrej kondycji i pobudza do długiego i częstego kwitnienia.
Specjalistyczny nawóz do wszystkich rodzajów storczyków znajdujących się w okresie kwitnienia. Zawiera wszystkie składniki konieczne do intensywnego, długiego i wielokrotnego kwitnienia tych roślin. Jego regularne stosowanie przyspiesza rozwój pąków oraz zapewnia kwiatom intensywne wybarwienie i zdrowy wygląd.
Sposób użycia:
Stosowanie:
Rozpuścić 5 ml w 2 litrach wody
Składniki:
Skład nawozu może zmieniać się w zależności od partii produkcyjnej.
Opakowanie 250ml
Biopon 0,5l Nawóz do wszystkich odmian storczyków wielokrotne kwitnienie intensywne barwy
Nawóz mineralny przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji wszystkich gatunków storczyków. Dostarcza im komplet niezbędnych do wegetacji składników odżywczych.
Biopon 250 ml Lotion Mgiełka do pielęgnacji storczyków optymalny mikroklimat nawilżanie liści korzeni
Preparat przeznaczony do pielęgnacji storczyków uprawianych w warunkach domowych. Zapewnia odpowiednią wilgotność liściom i korzeniom napowietrznym, podobną do mikroklimatu w jakim w naturalnych warunkach rosną te rośliny.
Biopon 20szt. Pałeczki nawozowe do storczyków obfite kwitnienie orchidea zasilają rośliny przez dwa miesiące wieloskładnikowym nawozem, który zapewnia im stabilny wzrost i obfite kwitnienie. Dodatkowo odpowiednio dobrany skład wspomaga system korzeniowy, co znacząco wpływa na kondycję rośliny.
Substral 250 ml Nawóz do Orchidei Koncentrat Storczyki Żelazo Mikroelementy
Nawóz do orchidei w płynie jest koncentratem o odpowiednio zbilansowanym zestawie makro i mikroelementów, niezbędnym do długiego kwitnienia. Dzięki odpowiednim dawkom składników storczyki są odpowiednio odżywione, mają zdrowy system korzeniowy i długo kwitną.
Specjalistyczna mieszanka, przygotowana dla potrzeb storczyków epifitycznych (w naturze rosnących na gałęziach drzew) w skład której wchodzą dokładnie wyselekcjonowane składniki takie jak: kora piniowa, chipsy kokosowe, keramzyt, perfit i nawóz.
Produkt niedostępny - brak możliwości zamówienia.
Biopon 250 ml Żel nawóz mineralny do storczyków intensywne długie kwitnienie
Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, wspomagający uprawę wszystkich gatunków storczyków. Dostarcza im komplet niezbędnych składników odżywczych, utrzymuje storczyki w dobrej kondycji i pobudza do długiego i częstego kwitnienia.
Biopon 5x15ml Eliksir do storczyków odżywka wzmacnia i regeneruje Długie kwitnienie
Eliksir do storczyków nadaje się do zasilania wszystkich odmian tych pięknych kwiatów. To innowacyjny preparat, który dostarcza im cenne substancje odżywcze i działa aż przez 4 tygodnie. Poprawia ich wygląd i kondycję.
Przeznaczony do nawożenia rododendronów, azalii oraz hortensji uprawianych w ogrodach oraz w donicach na balkonach i tarasach. Dzięki specjalnej otoczce składniki odżywcze uwalniane są stopniowo pod wpływem wilgoci przez 5-6 miesięcy. Stały dostęp do makro i mikroelementów zapobiega chorobom fizjologicznym oraz poprawia kondycję roślin.
Ekodarpol 40ml Aplikator DUO Palma, juka, dracena Biohumus Extra Humus Active Wygodna forma aplikatora pomaga nam zaoszczędzić czas na odmierzaniu odpowiednich ilości nawozu dla naszej rośliny, dodatkowo przy takim nawożeniu nie musimy się bać przedawkowania. Aplikatory to wygodne, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie w hodowli roślin palmowatych.
Bio-Gen 100g Nematado Biocontrol Preparat na nicienie Odstraszanie nicieni mikrobiologiczny
Środek wspomaga rozwój mikroflory rizosfery, która wytwarza metabolity odstraszające nicienie glebowe, poprawia rozwój systemu korzeniowego, poprawia plonowanie roślin, jakość przetwórczą plonów. Ogranicza zużycie pestycydów i fungicydów.
Ekodarpol 1,2l Humus Up Spray uniwersalny ekologiczny nawóz w płynie
Przeznaczony do nawożenia wszystkich rodzajów roślin w uprawach ogrodowych, a także doniczkowych oraz balkonowych. Powoduje, że w systemie korzeniowym zatrzymywana jest większa ilość składników pokarmowych. Wzmacnia kondycje i zdrowotność roślin.
Biopon 5x35ml Eliksir Duo wzmacniający korzenie zwiększa powierzchnię chłonną korzeni
Specjalnie dobrany skład preparatu sprawia, że korzenie rozwijają się szybciej i stają się mocniejsze. To z kolei zwiększa ich powierzchnię chłonną, dzięki czemu roślina staje się bardziej odporna na przesuszenie i lepiej przyswaja składniki.
Biopon 0,5l Nawóz do roślin kwitnących długie i obfite kwitnienie.
Nawóz mineralny wieloskładnikowy do kwitnących roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Optymalnie dobrany skład zapewnia intensywny wzrost roślin. Zwiększona zawartość potasu i fosforu gwarantuje obfite kwitnienie nawożonych roślin.
Biopon 0,5l Żel mineralny nawóz do datur bieluń trąbka anielska łatwo przyswajalny bardzo wydajny
Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do zasilania datury. Regularnie stosowany pomaga w uzyskaniu wyjątkowo pięknych i dorodnych kwiatów oraz intensywnie zielonych liści.
Ziemovit 5 kg Nawóz do iglaków roślin kwaśnolubnych thuja zakwaszający intensywne wybarwienie igieł
Doskonale dobrane elementy pokarmowe wspomagają roślinę przez cały okres nawożenia uodparniając ją na choroby.
Dzięki odpowiedniemu składowi wpływa na wzrost, wybarwienie igieł i ogólną kondycję iglaków, jednocześnie zakwaszając podłoże.
Ampol 2kg Nawóz zakwaszający do rododendronów azalii różaneczników stymuluje kwitnienie jest wieloskładnikowym granulowanym nawozem nieorganicznym o działaniu zakwaszającym. Stosowanie nawozu poprawia dekoracyjność roślin, powodując bujny wzrost, obfite kwitnienie i intensywne wybarwienie.
Biopon 1 l Nawóz do iglaków intensywny wzrost ładne wybarwienie igieł
Wieloskładnikowy nawóz mineralny do wszystkich gatunków drzew i krzewów iglastych. Podwyższona zawartość azotu zapewnia intensywne wybarwienie igieł. Zasilanie roślin nawozem BIOPON do iglaków poprawia ich ogólny wygląd i odporność na choroby.
Nawóz przeznaczony jest do specjalistycznych upraw cytrusów w warunkach domowych. Odpowiednio zbilansowany zestaw makro i mikroelementów spełnia wymogi każdej z grup roślin. Zapewnia wszystkie niezbędne składniki potrzebne do wzrostu, obfitego kwitnienia i owocowania, zwiększa odporność roślin.
Ampol 5kg Mocznik nawóz azotowy uniwersalny do zasilania dolistnego i doglebowego Można go stosować przedsiewnie i pogłównie oraz dolistnie w roztworze wodnym o stężeniu dostosowanym do wymagań dokarmianego gatunku i fazy rozwojowej rośliny. Zalecany pod wszystkie rośliny uprawne gruntowe i szklarniowe.
Specjalny żel przeznaczony do nawadniania roślin doniczkowych oraz kwiatów balkonowych. Dostarcza roślinom odpowiednią ilość wilgoci przez wiele dni.
Płynny wieloskładnikowy nawóz organiczno-mineralny przeznaczony do nawożenia wszelkich odmian róż. Działa szybko, efektywnie i długotrwale. Jest skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska.
W 100% naturalny nawóz organiczny do pomidorów i ziół Substral szczególnie polecany ogrodnikom amatorom, preferującym ekologiczne nawożenie. Wykonany jest na bazie ptasiego guana.
Przeznaczony do ogólnego zasilania trawników rekreacyjnych i gazonowych, boisk sportowych, kortów tenisowych i innych terenów trawiastych. Regularne stosowanie nawozu zapewni intensywny i zdrowy wzrost traw oraz ich soczyście zieloną barwę.
Biopon 20szt. Pałeczki nawozowe nawóz do regeneracji roślin osłabionych chorobami
Wygodne w użyciu pałeczki to nawóz przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych, zarówno kwitnących jak i zielonych zaatakowanych przez choroby różnego rodzaju. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom intensywne odżywianie i regenerację.