• Brak w Magazynie Biatom
Forte 250g Czosnek Wiosenny Jaruś do Sadzenia Konsumpcji Mocny
  • Forte 250g Czosnek Wiosenny Jaruś do Sadzenia Konsumpcji Mocny
  • Forte 250g Czosnek Wiosenny Jaruś do Sadzenia Konsumpcji Mocny

Czosnek Wiosenny Jaruś 250g Ząbki Cebulki Jarus Polski do Sadzenia Jedzenia Cebula

14,99 zł
Brutto

Forte 250g Czosnek Wiosenny Jaruś Konsumpcji Mocny Polski

W suchym i chłodnym miejscu przechowuje się nawet do maja. Jaruś to czosnek zdrowy o pełnych główkach. Bardzo aromatyczny, a zarazem mniej ostry od czosnku zimowego, zawiera najwięcej allicyny (naturalnej substancji antyrakotwórczej i przeciwbakteryjnej-naturalny antybiotyk).

EAN: 5901583910463

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,50 zł
10 5% Do rabatu 7,50 zł
20 7% Do rabatu 20,99 zł
50 10% Do rabatu 74,97 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Forte 250g Czosnek Wiosenny Jaruś Mocny Polski
Oferta dotyczy 250 gram znakomitego czosnku wiosennego, polskiego, latowickiego, nie chińskiego(!), główki wielkości od 40 do 55 mm.
Jaruś to czosnek zdrowy o pełnych główkach. Bardzo aromatyczny, a zarazem mniej ostry od czosnku zimowego, zawiera najwięcej allicyny (naturalnej substancji antyrakotwórczej i przeciwbakteryjnej-naturalny antybiotyk). W suchym i chłodnym miejscu przechowuje się nawet do maja.


Odmiana Jarus to czosnek jary wiosenny. Terminu sadzenia czosnku jarego nie można wydłużać, sadzi się go bardzo wcześnie, aby przy stosunkowo krótkim zimowo-wiosennym dniu rośliny mogły wykształcić jak największą masę liści, co przekłada się na wielkość plonu. Zwykle okres ten przypada w trzeciej dekadzie marca, aż do początku kwietnia. Opóźnienie sadzenia nie sprzyja ukorzenianiu się, ulistnieniu i wytwarzaniu dużych cebul z większą ilością ząbków.

Opakowanie 250g czosnku - główki do konsumpcji.

Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowej żywności i uwielbiasz uprawiać własne warzywa w ogrodzie, to czosnek wiosenny Jarus jest idealnym wyborem dla Ciebie! Ten wyjątkowy gatunek czosnku to nie tylko smaczne i aromatyczne warzywo, ale także łatwe w uprawie i bardzo pożyteczne dla zdrowia.

Sadzenie czosnku wiosennego Jarus to sposób na uzyskanie świeżych i aromatycznych warzyw. Czosnek wiosenny Jarus jest bogaty w witaminy i minerały, co przekłada się na jego pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Czosnek wiosenny Jarus to łatwa roślina do uprawy. Wystarczy przygotować glebę, sadzić wczesną wiosną i podlewać regularnie, a już po kilku tygodniach zaczniesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi roślinami. Zbieranie czosnku wiosennego Jarus to również łatwy proces, który umożliwia cieszenie się świeżymi, domowymi warzywami przez długi czas.

Jeśli chcesz cieszyć się smakiem i aromatem własnego czosnku wiosennego, to koniecznie sięgnij po nasz produkt. Czosnek wiosenny Jarus to nie tylko wyjątkowo smaczne warzywo, ale również wspaniała okazja na własną uprawę, która przyniesie wiele korzyści dla Twojego zdrowia i ogrodu. Zainwestuj w swoje zdrowie i zacznij sadzenie czosnku wiosennego Jarus już dziś!

Opis

Waga
0,25 kg

Specyficzne kody

EAN13
5901583910463
Komentarze (0)