Sumin 5g Syllit 65WP Oprysk grzybobójczy Kędzierzawość Plamistość liści sylit
  • Sumin 5g Syllit 65WP Oprysk grzybobójczy Kędzierzawość Plamistość liści sylit
  • Sumin 5g Syllit 65WP Oprysk grzybobójczy Kędzierzawość Plamistość liści sylit

Sumin 5g Syllit 65WP Oprysk grzybobójczy Kędzierzawość Plamistość liści sylit

8,99 zł
Brutto

Sumin 5g Syllit 65WP Oprysk grzybobójczy Kędzierzawość Plamistość liści
Przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i sadowniczych. To środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Stosowany zapobiegawczo i/lub interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi. Działa kontaktowo.

EAN: 5907102000936

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 0,90 zł
10 5% Do rabatu 4,49 zł
20 7% Do rabatu 12,58 zł
50 10% Do rabatu 44,93 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Sumin 5g Syllit 65WP Oprysk grzybobójczy Kędzierzawość Plamistość liści to środek o działaniu kontaktowym.

Zapobiegawczo oprysk na brzoskwini należy przeprowadzić przed pojawieniem się liści. A najlepszy moment na to, to czas nabrzmiewania pąków. Jabłoń i grusza - opryski wykonuje zapobiegawczo się przed kwitnieniem, w okresie od lutego do marca, a także po zakończeniu kwitnienia. Natomiast w przypadku pozostałych drzewek owocowych oprysk należy przeprowadzić przed pojawieniem się liści.

Stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie w chorobach drzew sadowniczych:

  • jabłoń - parch jabłoni;
  • grusza – parch gruszy;
  • wiśnia – drobna plamistość liści;
  • brzoskwinia – kędzierzawość liści brzoskwini.

Dawkowanie:

  • brzoskwinia: 13g środka w 5-15l wody/100m2.
  • jabłoń: 10g środka w 5-15l wody/100m2.
  • grusza: 10g środka w 5-15l wody/100m2.
  • wiśnia: 12g środka w 5-15l wody/100m2.


Zawartość substancji czynnej:

-dodyna (związek z grupy pochodnych guanidyny) – 65% (650 g/kg)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Opakowanie 5g środka.

Opis

Waga
5g

Specyficzne kody

EAN13
5907102000936