Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Antraknoza Zamieranie pędów Zgnilizna
  • Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Antraknoza Zamieranie pędów Zgnilizna

Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Antraknoza Zamieranie pędów Zgnilizna

26,99 zł
Brutto

Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Antraknoza Zamieranie pędów Zgnilizna

Switch 
jest środkiem grzybobójczym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych m.in.: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, zgnilizna gorzka, mokra, twardzikowa itp.

EAN: 5902341102199

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 2,70 zł
10 5% Do 13,49 zł
20 7% Do 37,78 zł
50 10% Do 134,95 zł
Ilość
W magazynie

Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Antraknoza Zamieranie pędów Zgnilizna

Koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych.

Stosowany do oprysków roślin:

  • uprawianych w gruncie: jabłoni, gruszy, pigwy, czereśni, wiśni, śliwy, moreli, brzoskwini, nektarynki, truskawek, maliny, jeżyny, porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, porzeczki białej, borówki amerykańskiej, żurawiny, winorośli, fasoli szparagowej, fasoli na zbiór świeżych nasion, fasoli na suche nasiona, grochu zwyczajnego na świeże nasiona, grochu siewnego cukrowego, grochu jadalnego na suche nasiona, bobu, łubinu białego, łubinu żółtego, łubinu wąskolistnego, cebuli, szalotki, czosnku, cebuli z dymki, szczypiorku, salsefii, selera korzeniowego, marchwi, pietruszki korzeniowej, pasternaku, buraka ćwikłowego, chrzanu, brukwi, rzepy
  • uprawianych w gruncie, pod osłonami i w szklarni: selera naciowego, cykorii sałatowej, endywii, botwinki, szpinaku, pomidora, ogórka, bakłażana, cukinii, papryki, sałat liściowych i głowiastych, roślin zielarskich oraz ozdobnych. Środek Switch 62,5 WG przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

Zawartość substancji czynnych:

  • cyprodynil (związek z grupy anilinopirimidyn) – 375 g w 1 kg środka (37,5%)
  • fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 250 g w 1 kg środka (25%)

Uwaga!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Opakowanie 5g.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

4031