RAMP - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

RAMP Szybkozłączka na wąż 3/4" R1146...

RAMP Szybkozłączka na wąż 3/4" R1146 Przelot Podłączenie węża Swobodny przepływ wody 

Umożliwia szybki sposób połączyć wąż z kranem, zaworem lub innym urządzeniem. Specjalna elastyczna i miękka w dotyku powłoka nie pozwala ślizgać się dłoniom, nawet jeśli złączka została zamoczona. Produkt wykonano z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Cena 9,99 zł

RAMP Reparator 3/4" R1153 Łącznik do...

RAMP Reparator 3/4" R1153 Łącznik do węża Naprawianie Przedłużanie węża

Do użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć gdy potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

Cena 8,00 zł

RAMP Reparator Do Węża 1/2" 5/8"...

RAMP Reparator Do Węża 1/2" 5/8" R1152 Łącznik Przedłużanie węża Łączenie węży
Do użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć gdy zaistnieje potrzeba do przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż.

Cena 7,69 zł

RAMP Trójnik 1/2" / 5/8" / 3/4" R1130...

RAMP Trójnik 1/2" / 5/8" / 3/4" R1130 Łączenie węży Łącznik szybkozłączek Rozgałęziacz 

Trójnik do szybkozłączek do węża ogrodowego R1130 umożliwia szybkie oraz łatwe podłączenie trzech węży ogrodowych z zamontowanymi szybkozłączkami. Istnieje możliwość podłączenia trzech węży jednocześnie, co znacznie udoskonali pracę w ogrodzie. 

Cena 5,99 zł

RAMP Reparator redukcyjny węży...

RAMP Reparator redukcyjny węży ogrodowych 3/4"x1/2" R1150 Łącznik Naprawa węża Redukowanie średnicy węży

Reparatory wykonane z dobrej jakości tworzywa PVC. Do użytku w systemach nawadniających. Umożliwia połączenie dwóch węży o różnych średnicach. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż. 

Cena 8,00 zł

RAMP Szybkozłączka Na Wąż 1/2" R1145...

RAMP Szybkozłączka Na Wąż 1/2" R1145 Przelotowa Swobodny przepływ wody Podłączanie węża

Szybkozłącze 1/2" wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. 

Cena 8,89 zł

RAMP Przyłącze Gwint zewnętrzny Kran...

RAMP Przyłącze Gwint zewnętrzny Kran 1/2" R1114 Wkręcane do kranu Przyłączanie szybkozłączek

Wkrętka doskonale nadaje się do pistoletów, zraszaczy oraz wielu innych urządzeń ogrodniczych do zraszania. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Pozwala na szybkie podpięcie węża ogrodowego do kranu.

Cena 3,79 zł

RAMP Szybkozłączka na wąż 3/4" STOP...

RAMP Szybkozłączka na wąż 3/4" STOP R1146s Funkcja AQUA STOP Przyłączanie węża

Szybkozłączka ze stopem (zapobiega wyciekaniu wody) umożliwia szybkie i łatwe połączanie węża 3/4" z kranem czy innym urządzeniem. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 10,98 zł

RAMP AGROCAL Łącznik REPARATOR DO...

RAMP AGROCAL REPARATOR DO WĘŻA REDUKCJA 1"x3/4" z serii o dużym przepływie. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Umożliwia połączenie dwóch węży o różnych średnicach. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

Cena 14,99 zł

RAMP Przyłącze Gwint zewnętrzny Kran...

RAMP Przyłącze Gwint zewnętrzny Kran 3/4" R1115 Przyłączanie szybkozłączek Wkręcane do kranu

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Wkrętka doskonale nadaje się do pistoletów, zraszaczy oraz wielu innych urządzeń ogrodniczych do zraszania. Pozwala na szybkie podłączenie węża ogrodowego do ujęcia wody.

Cena 3,79 zł

RAMP Szybkozłączka Na Wąż 1/2" Ze...

RAMP Szybkozłączka Na Wąż 1/2" Ze Stopem R1145s Łączenie węża z kranem Podłączanie zraszaczy

Wysokiej jakości szybkozłączka na wąż 1/2" / 5/8. Posiada opcję STOP, pozwalającą na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody.Produkt wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. 

Cena 9,99 zł

RAMP Przyłącze na kran 1/2" R1112...

RAMP Przyłącze na kran 1/2" R1112 Nakręcane na kran Gwint wewnętrzny Adapter szybkozłączek

Adapter,czyli przyłącze z gwintem wewnętrznym na kran 1/2". Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie. Zapobiega wyciekaniu wody, pozwala na szybkie podpięcie węża do kranu.

Cena 2,99 zł

RAMP Zraszacz wbijany R1310 Kąt...

RAMP Zraszacz wbijany R1310 Kąt zraszania 360 Małe trawniki Nawadnianie ogrodu

Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku. Zraszacz z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Służy do nawadniania powierzchni kolistych, zasięg do 9 m, wydajność 13l/min -3 Bar.

Cena 22,99 zł

Ramp Łącznik 3/4" z zaworem AQUA STOP...

Ramp Łącznik 3/4" z zaworem AQUA STOP R1121 Złączanie węży ogrodowych Odcinanie dopływu 

Łącznik umożliwia łatwe i trwałe połączenie dwóch węży o przekroju 3/4 cala (19 mm) z możliwością odcinania dopływu wody w dowolnym momencie i miejscu linii podlewającej. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, zapewnia długotrwałe działanie. 

Cena 9,99 zł

RAMP Agrocal Łącznik redukcyjny 1" x...

RAMP Agrocal Łącznik redukcyjny szybkozłączek 1" Redukcja Łączenie systemów nawadniających Dwójnik 
Wysokiej jakości dwójnik przeznaczony do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączkami.Produkt stosowany jest do podłączeń zraszaczy czy opryskiwaczy. Produkt ten znajduje zastosowanie przy łączeniu dwóch węży zakończonych szybkozłączkami.  

Cena 9,99 zł

RAMP Szybkozłączka na wąż gwint...

RAMP Szybkozłączka na wąż gwint zewnętrzny 3/4" R1149 Swobodny przepływ Przyłączanie węża 

Szybkozłączka umożliwia łatwe i szybkie podłączenie węża o przekroju 3/4 cala (19 mm) do kranu (wkręcana w kran) lub innego urządzenia poprzez przyłącza lub łączniki. Wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych o właściwościach antypoślizgowych.

Cena 8,79 zł

RAMP Końcówka zraszająca R1210 Prosta...

RAMP Końcówka zraszająca R1210 Prosta Zraszacz Nawadnianie ogrodu Podlewanie Klasyczna

Ramp końcówka zraszająca prosta zraszacz R1210. Końcówka zraszająca RAMP umożliwia ustawienie dogodnego strumienia wody (mist, cone, jet) z możliwością całkowitego zamknięcia jej dopływu za pomocą funkcji Aqua Stop. 

Cena 10,98 zł

RAMP RG2-P Grabie do liści...

RAMP RG2-P Grabie do liści pomarańczowe Wygrabianie trawy

RAMP RG2-P Grabie do liści pomarańczowe o specjalnym trójkątnym kształcie, wykonane z elastycznego tworzywa w kolorze pomarańczowym. Umożliwiają zgarnianie najdrobniejszych liści. Funkcja CLICK ułatwia połączenie z trzonkiem o średnicy 24mm.

Cena 15,99 zł

RAMP Agrocal Trójnik 1" R2130...

RAMP Agrocal Trójnik 1" R2130 Złączenie 3 węży Rozgałęziacz System nawadniający  

Jest wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Służy do rozłącznego połączenia (rozgałęzienia) trzech końców węży z zamontowanymi szybkozłączkami w systemie AGROCAL. Element pozwoli rozbudować system nawadniania w ogrodzie.

Cena 9,99 zł

Ramp Łącznik szybkozłączek z zaworem...

Ramp Łącznik szybkozłączek z zaworem R1122 Nypel Łączenie węży ogrodowych Odcinanie dopływu wody 

Wyposażony w zawór zamykający dopływ. Łącznik szybkozłączek. Wysokiej jakości dwójnik przeznaczony do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączkami. Pasuje do szybkozłączek o średnicy 1/2", 5/8", 3/4".

Cena 15,99 zł

RAMP Agrocal Nypel Łącznik do węży 1"...

RAMP Agrocal Nypel Łącznik do węży 1" R2121 Łączenie dwóch węży Dwójnik do szybkozłączek

Produkt RAMP R2121 przeznaczony do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączkami. Dzięki zastosowaniu dwójnika możemy scalić ze sobą dwa węże o średnicy 1", które mają podłączone szybkozłączki. To szybki sposób na przedłużenie węża.

Cena 8,00 zł

RAMP Agrocal Przyłącze na kran 1"...

RAMP Agrocal Przyłącze na kran 1" R2111 Adapter szybkozłączek Nakręcane na kran 

Przyłącze nakręcone na kran z gwintem 1″ w szybki i prosty sposób umożliwi jego połączenie z szybkozłączką 1” systemu AGROcal, którą nakręca się na wąż o średnicy 1".
Doskonałej jakości tworzywa, z których zostało wykonane, gwarantują trwałość na lata.

Cena 9,99 zł

RAMP AGROCAL SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 1"

RAMP AGROCAL SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ  1" Szybkozłączka umożliwia w łatwy i szybki sposób połączyć wąż z kranem, zaworem lub innym urządzeniem. Produkt wykonano z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, zapewniających długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 16,99 zł

RAMP Pistolet zraszający FLOWER...

RAMP Pistolet zraszający FLOWER R1410K Nawadnianie ogrodu Zraszanie Kwiaty 

Pistolet zraszający prosty w nowej odsłonie serii FLOWER. Świetnie nadaje się do mycia samochodów, prac porządkowych w ogrodzie i podlewania. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni np. prysznic, mgiełka, ostry strumień. 
Cena 39,99 zł

RAMP Pistolet zraszający prosty...

RAMP Pistolet zraszający prosty RT1410 Nawadnianie ogrodu Zraszanie Klasyczny zraszacz

Pistolet zraszający prosty. Świetnie nadaje się do mycia samochodów, prac porządkowych, Płynna regulacja strumienia wody ułatwia podlewanie. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni np. prysznic, mgiełka, ostry strumień.
Cena 19,99 zł

RAMP Nypel Złączka szybkozłączek...

RAMP Nypel Złączka szybkozłączek R1120 Łącznik szybkozłączek Scalanie dwóch węży

Łącznik szybkozłączek. Wysokiej jakości dwójnik przeznaczony do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączkami. Pasuje do szybkozłączek o średnicy 1/2", 5/8", 3/4". Wykonany z mocnego tworzywa, będzie niezawodnym elementem nawadniania przez lata.

Cena 3,99 zł

RAMP Pistolet Zraszający POLO R1408...

RAMP Pistolet Zraszający POLO R1408 Ogrodowy do Wody Podlewania
Wyjątkowo niezawodny i sprawdzony przez użytkowników w najcięższych warunkach. Wyprodukowany w Polsce. Pistolet zraszający POLO R1408. Pistolet zraszający wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, sprawdza się nie tylko w pracach ogrodniczych, ale również porządkowych.
Cena 29,99 zł

RAMP Agrocal Przyłącze na kran Gwint...

RAMP Agrocal Przyłącze na kran Gwint zewnętrzny 1" R2114 Wkręcane w kran Adapter szybkozłączek

Przyłącze wkręcane w  kran z gwintem 1″ w szybki i prosty sposób umożliwi jego połączenie z szybkozłączką 1” systemu AGROcal, którą nakręca się na wąż o średnicy 1". Przyłącze pasuje na kran z gwintem wewnętrznym. 

Cena 9,99 zł

RAMP Szczotka ulicówka 60cm RSU40...

RAMP Szczotka ulicówka 60cm RSU40  Zamiatanie podjazdów Wymiatanie Szeroka Sztywna

W sezonie zimowym przydaje się do zgarniania śniegu z chodników.Szczotka typu ulicówka doskonale sprawdzi się podczas zamiatania dużych powierzchni t.j. podjazdy, chodniki polbrukowe przy domach, parkingi czy duże powierzchnie magazynowe.  

Cena 38,99 zł

RAMP Przyłącze Rozdzielacz...

RAMP Przyłącze Rozdzielacz czterodrożny + zawory R1134 Rozgałęziacz System nawadniania Odcinanie dopływu wody 

Rozdzielacz z zaworami R1134 umożliwia szybkie oraz łatwe podłączenie czterech węży ogrodowych z zamontowanymi szybkozłączkami. Istnieje możliwość odcięcia dopływu wody w każdym z węży dzięki zaworom.

Cena 56,99 zł

RAMP Wąż ogrodowy rozciągliwy 5m-20m...

RAMP Wąż ogrodowy rozciągliwy 5m-20m + Pistolet Złączki WOX20 Wydłużający Elastyczny

Metalowe zakucie łączące wąż z szybkozłączką zapewnia długotrwałe użytkowanie. Warstwa zewnętrzna jest wykonana w taki sposób, aby maksymalnie chronić wąż przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki zmiennej długości wąż jest łatwiejszy w przechowywaniu.

Cena 139,99 zł

RAMP Zraszacz wahadłowy 15 dysz...

RAMP Zraszacz wahadłowy 15 dysz RT1363 Regulowany Zraszanie powierzchni prostokątnej 
Wahadłowy zraszacz z tworzywa sztucznego z regulacją. Służy do nawadniania powierzchni prostokątnych (do 300m²),wydajność 14l/min -3 Bar. Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku.

Cena 69,99 zł

RAMP Zestaw zraszający do węża 1/2" 5...

RAMP Zestaw zraszający do węża 1/2" 5 szt. R1512B Szybkozłączki Przyłącze Reparator Zraszacz

Zestaw zawiera przyłącze na kran 3/4″, łącznik węża 1/2″, dwie szybkozłączki do węża 1/2″ (w tym jedną z funkcją AQUA STOP) oraz końcówkę zraszającą.  Dzięki idealnie dobranemu zestawowi nie musimy się martwić o odpowiednie dobranie końcówek. 

Cena 28,99 zł

RAMP Wąż ogrodowy Nawadniający AQUA...

RAMP Wąż ogrodowy Nawadniający AQUA DROP 1/2" 20m WON20 Precyzyjne nawadnianie Oszczędzanie wody Przepuszczający wodę
Szczególnie preferowany przy niskim ciśnieniu wody. Wpływa na mniejsze zużycie wody. Warstwa zewnętrzna jest wykonana w taki sposób, by przepuszczać wodę kropelkowo i tym samym podlewać w bardzo delikatny sposób.

Cena 79,99 zł

RAMP Szczotka ulicówka 40cm RSU40...

RAMP Szczotka ulicówka 40cm RSU40 Wymiatanie Zamiatanie podjazdów Sztywna Szeroka

Szczotka typu ulicówka doskonale sprawdzi się podczas zamiatania dużych powierzchni t.j. podjazdy, chodniki polbrukowe przy domach, parkingi czy duże powierzchnie magazynowe.  W sezonie zimowym przydaje się także do zgarniania śniegu z chodników.

Cena 28,99 zł

RAMP Niezbędnik ogrodnika 1/2" R6001Z...

RAMP Niezbędnik ogrodnika 1/2" R6001Z 3w1 Wieszak Wąż Końcówki Nawadnianie pielęgnacja ogrodu Zestaw

Zestaw kompletny umożliwiający proste, podstawowe połączenie. Dołączony do zestawu wieszak ułatwia przechowywane węża, zapobiegając jego załamywaniu. Niezbędnik ogrodnika - podstawowy zestaw RAMP 6001Z.

Cena 149,99 zł

RAMP RG3 Grabie do siana pomarańćzowe...

RAMP RG3 Grabie do siana pomarańćzowe B/K Grabienie trawy liści

Grabie do siana bez kija to uniwersalne grabie z mocowaniem typu Click, umożliwiającym szybkie i wygodne połączenie z trzonkiem o średnicy 24 mm. Idealne do uporządkowania ogrodu po okresie zimowym, grabienia. Niezbędne w wyposażeniu każdego działkowicza, ogrodnika, rolnika.

Cena 12,99 zł

RAMP Zraszacz obrotowy na podstawie...

RAMP Zraszacz obrotowy na podstawie R1325 Stojący 14m zasięgu Metalowy

Jego zaletą jest bardzo cicha praca i strumień wody typu fontanna. Zraszacz obrotowy na podstawie stojącej (kąt zraszania 360°, zasięg 18m, wydajność 14l/min-3 Bar). Doskonały do zraszania trawnika, wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Cena 29,99 zł

RAMP Wózek Zwijacz do węża RT6100...

RAMP Wózek Zwijacz do węża RT6100 Przechowywanie węża Kompaktowy Stabilny  

Obrotowe podłączenie przyłącza zapobiega skręcaniu się węża podłączeniowego przy rozwijaniu i zwijaniu węża zasadniczego. Wygodna korba. Duże, lekko kręcące się koła ze specjalnym profilem zapobiegającym ślizganiu się. Dostępny w kolorze czarno-pomarańczowym.

Cena 159,99 zł

RAMP Zestaw zraszający do węża 3/4" 5...

RAMP Zestaw zraszający do węża 3/4" 5 szt. R1513B Końcówka zraszająca Szybkozłączki Przyłącze Reparator

Zestaw zawiera przyłącze na kran 1″, łącznik węża 3/4″, dwie szybkozłączki do węża 3/4″ (w tym jedną z funkcją AQUA STOP) oraz końcówkę zraszającą.  Dzięki idealnie dobranemu zestawowi nie musimy się martwić o odpowiednie dobranie końcówek.

Cena 29,99 zł

RAMP Zraszacz obrotowy Waterspin Na...

RAMP Zraszacz obrotowy Waterspin Na podstawie R1336 Stojący 18m zasięgu

Zraszacz obrotowy na podstawie stojącej (kąt zraszania 360°, zasięg 18m, wydajność 14l/min-3 Bar). Jego zaletą jest bardzo cicha praca i strumień wody typu fontanna. Wykonany z dobrej jakości tworzyła PVC.

Cena 39,98 zł

RAMP Zraszacz wahadłowy EASY RT1361...

RAMP Zraszacz wahadłowy EASY RT1361 Oscylacyjny Zraszanie trawnika

Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku. Wahadłowy zraszacz z tworzywa sztucznego z regulacją. Służy do nawadniania powierzchni prostokątnych (do 300m²),wydajność 14l/min -3 Bar.

Cena 69,99 zł

RAMP Lanca teleskopowa Profi RT1545...

RAMP Lanca teleskopowa Profi RT1545 Wysuwana rączka Ruchoma głowica 6 stopniowa regulacja strumienia

Teleskopowa rączka umożliwia rozsunięcie lancy do 1,1m. Ruchoma głowica pozwala na uzyskanie dogodnego kąta podlewania. Stopniowa regulacja strumienia wody w 6 różnych ustawieniach. Wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i aluminium.

Cena 99,99 zł

RAMP Pistolet zraszający metal RT1425...

RAMP Pistolet zraszający metal RT1425 Solidny Podlewanie Zraszanie Prace porządkowe w ogrodzie

Pistolet zraszający prosty ma metalowy korpus pokryty miękkim tworzywem. Świetnie nadaje się do prac porządkowych, a dzięki płynnej regulacji strumienia wody nadaje się do podlewania roślin. Pozwala na zraszanie różnymi rodzajami strumieni.
Cena 39,99 zł

RAMP Przyłącze na kran 1" R1111 Gwint...

RAMP Przyłącze na kran 1" R1111 Gwint wewnętrzny Adapter szybkozłączek Nakręcane na kran 

Przyłącza (adapter) z gwintem wewnętrznym na kran 1". Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie. Zapobiega wyciekaniu wody, pozwala na szybkie i proste zamontowanie węża do ujęcia wody.

Cena 3,99 zł

RAMP Agrocal Przyłącze na kran 5/4"...

RAMP Agrocal Przyłącze na kran 5/4" R2110 Nakręcane na kran Adapter szybkozłączek

Przyłącze nakręcone na kran z gwintem 5/4″ w szybki i prosty sposób umożliwi jego połączenie z dużą szybkozłączką 1” systemu AGROcal, którą nakręca się na wąż o średnicy 1".
Do profesjonalnych dużych szybkozłączek systemu AGROCal.

Cena 9,99 zł

RAMP Przyłącze na kran 3/4" R1113...

RAMP Przyłącze na kran 3/4" R1113 Gwint wewnętrzny Nakręcane na kran Adapter szybkozłączek 

Przyłącza (adapter) z gwintem wewnętrznym na kran 3/4". Zapobiega wyciekaniu wody. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie. Pozwala na szybkie podłączenie węża ogrodowego do ujęcia wody.

Cena 3,79 zł

Ramp narzędzia ogrodowe - sklep

RAMP jest łódzkim przedsiębiorstwem działającym od lat na rynku ogrodniczym. W oferowanym asortymencie posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają skutecznie zraszanie i podlewanie ogrodów. Dostępne są produkty do ręcznego jak i automatycznego nawadniania przydomowych ostoi ogrodowych. Oferta produktów marki RAMP cechuje duża wszechstronność, obejmując różnego rodzaju zraszacze, pistolety, lance, przyłącza, łączniki i inne akcesoria, sterowniki umożliwiające programowanie podlewania wody, jak również elementy do budowy podziemnego systemu nawadniającego – Automatyczne systemy nawadniania. Dopełnieniem marki RAMP są profesjonalne narzędzia ogrodnicze (m.in. sekatory, łopaty, grabie, piły) oraz sprzęty służące do sprzątania w ogrodzie i w domu. Precyzja działania oraz bezawaryjność produktów gwarantuje satysfakcję Klientów, którzy doceniają również wygodę ich użytkowania.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swojej ofercie udostępnia także do zakupu szeroki zakres produktów pochodzących od tego producenta.

Hurt BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Ramp.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Dostępne są produkty do ręcznego jak i automatycznego nawadniania przydomowych ostoi ogrodowych. Oferta produktów marki RAMP cechuje duża wszechstronność, obejmując różnego rodzaju zraszacze, pistolety, lance, przyłącza, łączniki i inne akcesoria, sterowniki umożliwiające programowanie podlewania wody, jak również elementy do budowy podziemnego systemu nawadniającego – Automatyczne systemy nawadniania. Hurt BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Ramp.