Filtruj według

Kategorie

Kategorie

BENEX - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Benex Cebulki Iksja Ixia Yellow...

Benex Cebulki Iksja Ixia Yellow Emperor Żółta

Rodzaj wieloletnich roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Nazwa łacińska pochodzi z greckiego słowa ixios, oznaczającego klej używany przy łapaniu ptaków, ze względu na lepkość soku tej rośliny. Należy do niego ok. 50 gatunków roślin występujących w południowej Afryce, w regionie przylądkowym.

Cena 0,59 zł

Benex Cebulki Lilia orientalna...

Benex Cebulki Lilia orientalna Josephine Różowo-biała

Lilia Josephine to odmiana orientalna o różowo-białych kwiatach. Lilie sadzimy w miejscach słonecznych lub półcienistych. Wybranie stanowiska powinno być dobrze przemyślane, ponieważ lilie nie lubią częstego przesadzania i najlepiej kwitną pozostawione w tym samym miejscu kilka lat.

Cena 8,99 zł

Benex Cebulki Hiacynt Miss Saigon...

Benex Cebulki Hiacynt Miss Saigon Fioletowy Pachnący

Miejsce nie powinno być narażone na silne wiatry. dobrze sprawdzają się na rabatach, w ogródkach skalnych, a także w uprawie pojemnikowej. Stanowisko gdzie sadzimy hiacynty powinno być nasłonecznione, ale dopuszczalne jest lekko zacienione.

Cena 3,49 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Red...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Red Czerwony

Tulipan Red to odmiana typu triumph, której piękny, ciemnoczerwony kolor zachwyci każdego miłośnika roślin cebulowych. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach.

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Rose...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Rose Ciemnoróżowy 

Tulipan Rose to odmiana typu triumph, której piękny, ciemnoróżowy kolor zachwyci każdego miłośnika roślin cebulowych. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy...

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy Aquilla Czerwono-żółty

Aquilla
to wyjątkowa odmiana tulipana wielokwiatowego, którego kwiatostany mają czerwono-żółty kolor. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. 

Cena 2,49 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Boston...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Boston Kolekcjonerski Dwubarwny

Boston to odmiana tulipana Triumph- charakterystyczne i niespotykane zabarwienie kwiatostanów sprawia, że można podziwiać ją godzinami. Przecudnej urody kielich kwiatowy jest zbudowany z delikatnych, lekko zaokrąglonych płatków w kolorze ciemnego fioletu. 
Cena 2,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Pełny Copper...

Benex Cebulki Tulipan Pełny Copper Image Pomarańczowo-żółty

Copper Image to odmiana tulipana pełnego o pomarańczowo-żółtych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 2,39 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium...

Benex Cebulki Czosnek Allium Giganteum Olbrzymi Fioletowy

Czosnek Allium Giganteum- odmiana fioletowa, olbrzymia. Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Roślina odporna na mróz. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 16,99 zł

Benex Cebulki Zimowit Waterlily Pełny...

Benex Cebulki Zimowit Waterlily Pełny Różowy 

Ziemowit Waterlily pełny różowy. Zimowity najlepiej wysadzać w miejscach słonecznych lub nieco zacienionych na ogrodowych rabatach, w ogródkach skalnych, a także na odpowiednio pielęgnowanych trawnikach. Dobrze rosną na każdej glebie a najlepiej na próchniczej.

Cena 13,99 zł

Benex Cebulki Zimowit Colchicum...

Benex Cebulki Zimowit Colchicum Autumnale Album Biały

Biała odmiana zimowita Album. Zimowity najlepiej wysadzać w miejscach słonecznych lub nieco zacienionych na ogrodowych rabatach, w ogródkach skalnych, a także na odpowiednio pielęgnowanych trawnikach. Dobrze rosną na każdej glebie a najlepiej na próchniczej.

Cena 9,99 zł

Benex Cebulki Zimowit Alboplenum Alba...

Benex Cebulki Zimowit Alboplenum Alba Pełny Biały 

Ziemowit Alba pełny biały. Zimowity najlepiej wysadzać w miejscach słonecznych lub nieco zacienionych na ogrodowych rabatach, w ogródkach skalnych, a także na odpowiednio pielęgnowanych trawnikach. Dobrze rosną na każdej glebie a najlepiej na próchniczej.

Cena 13,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Yokohama Żółty

Yokohama to odmiana tulipana Triumph o żółtych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Pełny Wirosa...

Benex Cebulki Tulipan Pełny Wirosa Kremowo-czerwony

Wirosa to odmiana tulipana pełnego o zachwycających, kremowo-czerwonych kwiatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Pełny Uncle Tom...

Benex Cebulki Tulipan Pełny Uncle Tom Czerwony

Uncle Tom to odmiana tulipana pełnego o czerwonych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Orange...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Orange Cassini Pomarańczowy

Cassini to odmiana tulipana Triumph o pomarańczowych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy...

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy Toronto Różowy
Toronto
to wyjątkowa odmiana tulipana wielokwiatowego, którego kwiatostany mają różowy kolor. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. 

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Papuzi Texas...

Benex Cebulki Tulipan Papuzi Texas Flame Czerwono-żółty

Tulipan Papuzi Texas Flame- jak sama nazwa wskazuje- kwiatostany mają odcienie ognistych płomieni. Postrzępione i fantazyjne płatki są mocne i ciężkie. Kwiat jest czerwono-żółty, nierównomierny. Można też zaobserwować kolor pomarańczowy oraz delikatne zielone smugi.
Cena 2,79 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Seadov...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Seadov Czerwony

Seadov to odmiana tulipana Triumph o czerwonych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,68 zł

Benex Cebulki Tulipan Darwina Red...

Benex Cebulki Tulipan Darwina Red Impression Czerwony

Tulipan Darwina Red Impression
to niezwykle piękna i wyjątkowa odmiana. Intrygująca, ciemnoczerwona barwa kwiatostanów potęguje niezwykle atrakcyjny wygląd rośliny. Sam kwiat, osadzony na długiej możnej łodydze, jest stosunkowo duży i pękaty. 

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Purple...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Purple Flag Fioletowy

Purple Flag to odmiana tulipana Triumph o fioletowych kwiatach. Dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny w pełni rozwiną liście.
Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Prinses...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Prinses Margiet Dwukolorowy

Prinses Margiet to urocza odmiana dwukolorowa tulipana. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście.
Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Botaniczny...

Benex Cebulki Tulipan Botaniczny Praestans Shogun Pomarańczowy

Tulipan Botaniczny Praestans Shogun
to niezwykle elegancka oraz pięknie wyglądająca odmiana z grupy botanicznych (dzikich). Pomarańczowe kwiatostany tej odmiany przywodzące na myśl wakacyjne słońce, pięknie  ozdobią każdy ogródek skalny lub rabatę. 

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Tulipan Darwina Pink...

Benex Cebulki Tulipan Darwina Pink Impression Różowy

Tulipan Darwina Pink Impression
to niezwykle piękna i wyjątkowa odmiana. Intrygująca, ciemnoróżowa barwa kwiatostanów potęguje niezwykle atrakcyjny wygląd rośliny. Sam kwiat, osadzony na długiej możnej łodydze, jest stosunkowo duży i pękaty. 

Cena 1,49 zł

Benex Cebulki Tulipan Paradise...

Benex Cebulki Tulipan Paradise Mountain Czerwony Kolorowy liść

Paradise Mountain
to wyjątkowa odmiana tulipana z kolorowym liściem, którego kwiatostany mają czerwony kolor. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. 

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy...

Benex Cebulki Tulipan Wielokwiatowy Night Club Fioletowy

Night Club
to wyjątkowa odmiana tulipana wielokwiatowego, którego kwiatostany mają fioletowy kolor. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście.

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Lodowy Negrita...

Benex Cebulki Tulipan Lodowy Negrita Double Fioletowy

Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. Negrita Double to nietuzinkowa odmiana tulipana lodowego o pełnych, fioletowych kwiatostanach.

Cena 1,79 zł

Benex Cebulki Tulipan Pełny Miranda...

Benex Cebulki Tulipan Pełny Miranda Czerwony
Miranda to przepiękna odmiana tulipana pełnego, o pięknych, intensywnie czerwonych kwiatach. Cebule tulipanów sadzi się na jesień (od września do listopada) aby zdążyły wypuścić korzenie. Tulipany sadzimy na głębokości ok 12 cm. Po posadzeniu obficie podlewamy.  

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Botaniczny...

Benex Cebulki Tulipan Botaniczny Little Beauty Czerwono-Fioletowy

„Mała piękność” -
tak można przetłumaczyć nazwę tej odmiany i ma to uzasadnione powody. Niska, pochodząca z Azji Mniejszej roślina posiada urzekające i intrygujące czerwone kielichowate kwiatostany z biało-fioletowym środkiem.

Cena 1,19 zł

Benex Cebulki Tulipan Lodowy Ice...

Benex Cebulki Tulipan Lodowy Ice Cream Biało-różowy

Ice Cream
to piękna odmiana tulipana lodowego o pełnych, biało-różowych kwiatostanach. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście.

Cena 3,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Viridiflora...

Benex Cebulki Tulipan Viridiflora Groenland Zielono-różowy

Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach.

Cena 1,59 zł

Benex Cebulki Tulipan Niski Fostera...

Benex Cebulki Tulipan Niski Fostera Princeps Czerwony

Odmiana ta charakteryzuje się niezbyt często spotykaną wysokością- maksymalnie 30cm. Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście.

Cena 1,49 zł

Benex Cebulki Lilia azjatycka niska...

Benex Cebulki Lilia azjatycka niska Sweet Lord Czerwona

Lilia azjatycka doniczkowa Sweet Lord to pięknie prezentująca się odmiana w kolorze czerwieni. Cebule lilii azjatyckich niskich preferuje gleby zasobne w składniki mineralne oraz przepuszczalne. Pięknie prezentuje się posadzone w grupach po kilka sztuk.

Cena 3,89 zł

Benex Cebulki Lilia azjatycka niska...

Benex Cebulki Lilia azjatycka niska Pink Pixie Różowa

Pink Pixie
to roślina pięknie prezentująca się w doniczkach, ale również można ją wysadzać na ogrodach rabatowych. Jej gęste różowe kwiatostany zebrane w grono, pięknie wypełniają łodygę sięgającą do 40cm. Lilie sadzimy w miejscach słonecznych lub półcienistych.

Cena 3,99 zł

Benex Cebulki Krokus Wielkokwiatowy...

Benex Cebulki Krokus Wielkokwiatowy Golden Yellow Żółty

Najładniej wyglądają sadzone w grupach po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt. Bulwy krokusów należy sadzić od września do listopada. Cebule wysadzamy na głębokość około 5-10 cm. Odstęp między bulwami powinien wynosić 10–15 cm.

Cena 1,49 zł

Benex Cebulki Iksja Ixia Venus Czerwona

Benex Cebulki Iksja Ixia Venus Czerwona

Nazwa łacińska pochodzi z greckiego słowa ixios, oznaczającego klej używany przy łapaniu ptaków, ze względu na lepkość soku tej rośliny. Rodzaj wieloletnich roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Należy do niego ok. 50 gatunków roślin występujących w południowej Afryce, w regionie przylądkowym.

Cena 0,59 zł

Benex Kłącze Hosta Funkia Francess...

Benex Kłącze Hosta Funkia Francess Williams Zielono-żółta

Hosta Francess Williams dobrze czuje się pod murkami i w otoczeniu stawów, strumieni i oczek wodnych. Roślina równie dobrze rośnie w cieniu, półcieniu jak i stanowisku słonecznym w zależności od odmiany. W miejscu słonecznym roślina ta wymaga częstszego podlewania.

Cena 4,89 zł

Benex cebule i byliny - sklep

Firma BENEX z siedzibą w miejscowości Chrzypsko Wielkie istnieje na rynku od 2006 roku. Jest dynamicznie rozwijająca się hurtownią ogrodnicza, znajdująca się w pięknej okolicy, w Krainie 100 Jezior. 

Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją cebul kwiatowych, bulw i kłączy roślin ozdobnych. Współpracuje także z wieloma znanymi firmami oraz producentami z Holandii, Belgii, Francji, Brazylii, Polski oraz Indii. Zaletą ich towarów jest poprawność odmianowa i wysoka jakość sprzedawanych roślin.  Rokrocznie firma ta dba także o wprowadzanie nowości, tak aby oferta była jak najlepsza dla wszystkich klientów. Istotną zaletą produktów z tego przedsiębiorstwa są specjalne opakowania na nie, które wpływają na to, że do klientów trafiają produkty w dobrym stanie, co się przekłada na późniejsze efekty ich wzrostu.

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL  można znaleźć wiele różnych produktów pochodzących od tego producenta, w szczególności uwagę zwrócić należy na szeroki wybór cebulek kwiatów różnego rodzaju.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Benex.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Hurtownia BIATOM.pl sklep ogrodniczy Białystok to dystrybutor produktów firmy Benex. Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją cebul kwiatowych, bulw i kłączy roślin ozdobnych. Współpracuje także z wieloma znanymi firmami oraz producentami z Holandii, Belgii, Francji, Brazylii, Polski oraz Indii.