BENEX - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 128 produktów.

Pokazano 1-48 z 128 pozycji

Benex Cebulki Krokus Wiosenny...

Benex Cebulki Krokus Wiosenny Tricolor Fioletowy Żółte środki

Ta odmiana kwitnie dość późno, bo dopiero w czerwcu. Najpierw pojawiają się kwiaty, a dopiero później liście. Rośliny są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie sprawiają trudności w uprawie. Najładniej wyglądają sadzone w grupach po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt.

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Zimowit Bizantyjski...

Benex Cebulki Zimowit Bizantyjski Colchicum Giant Zimowity najlepiej wysadzać w miejscach słonecznych lub nieco zacienionych na ogrodowych rabatach, w ogródkach skalnych, a także na odpowiednio pielęgnowanych trawnikach.
Dobrze rosną na każdej glebie a najlepiej na próchniczej.

Cena 7,99 zł

Benex Cebulki Zawilec Anemone St....

Benex Cebulki Zawilec Anemone St. Brigid Mieszanka kolorów

Zawilec Anemone St Brigid Mieszanka
to roślina, która idealnie nadaje się do wysadzeń na skalniaki i na rabaty bylinowe. Bardzo długo utrzymuje świeżość w wazonie. Najlepiej wysadzać w grupach. Cebulki zawilca należy sadzić na głębokość ok 6 cm.

Cena 0,99 zł

Benex Kłącze Irys Germanica Kosaciec...

Benex Kłącze Irys Germanica Kosaciec Bródkowy Niebieski

Irys Germanica Kosaciec Bródkowy Niebieski
to roślina wieloletnia, dobrze zimująca w gruncie. Kwiaty duże, niebieskie. Kwitnie od maja do lipca. Mają sztywne, wzniesione liście. Kwitną obficie i szybko się rozrastają. Nie są wrażliwe na zmienne warunki atmosferyczne.

Cena 5,79 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Van...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Van Eijk Czerwono-różowy

Tulipan Triumph Van Eijk
to odmiana polecana do nasadzeń w grupach bylinowych. Nadają się też na kwiat cięty. Najładniej wyglądają sadzone w grupach po kilka sztuk. Cebule tulipanów sadzi się na jesień (od września do listopada), aby zdążyły wypuścić korzenie.

Cena 1,29 zł

Benex Kłącze Irys Kosaciec Germanica...

Benex Kłącze Irys Kosaciec Germanica Różowy Bródkowy

Irys Kosaciec Germanica Różowy Bródkowy
to roślina wieloletnia, zimująca w gruncie. Osiąga wysokość do 80cm. Kwiaty różowe pojawiają się w maju. Najlepiej rośnie na glebach lekkich, piaszczysto- gliniastych, wilgotnych ze znaczną zawartością próchnicy.

Cena 10,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Strzępiasty...

Benex Cebulki Tulipan Strzępiasty Lambada Pomarańczowy

Tulipan Strzępiasty Lambada
to odmiana w kolorze pomarańczowym z drobno postrzępionymi górnymi częściami płatków. Polecana na kwiat cięty i na rabaty. Najładniej wyglądają sadzone po kilka sztuk. Tulipany wykopujemy po zeschnięciu liści.

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Szafirek Armeński...

Benex Cebulki Szafirek Armeński Muscari Armeniacum Niebieski  

Roślina wieloletnia dorastająca do 20cm wysokości. Kwitnie wczesną wiosną. Kwiaty szafirka Armeńskiego są niebieskie. Roślina ta jest mało wymagająca. Doskonała do obsadzania skalniaków, niskich rabatek.

Cena 0,59 zł

Benex Cebulki Tulipan Darwina...

Benex Cebulki Tulipan Darwina Apeldorn Czerwony Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach

Cena 1,79 zł

Benex Cebulki Amarylis Red Lion...

Benex Cebulki Amarylis Red Lion Czerwony Hippeastrum Zwartnica

Amarylis Red Lion to roślina domowa. Zakwita do 8 tygodni od posadzenia w donicę. Wysokość 50-60cm. Liście sztywne, ciemnozielone. Długi pęd kwiatostanowy, wokół którego układają się duże, czerwone kwiaty.

Cena 15,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Flaming...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Flaming Flag Dwukolorowy Fiolet

Tulipan Triumph Flaming Flag Dwukolorowy- t
ulipany tej odmiany są odporne na choroby i niekorzystne warunki atmosferyczne. Nadają się do uprawy na rabatach oraz na kwiat cięty. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach. 

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Amarylis Minerva...

Benex Cebulki Amarylis Minerva czerwono-biały Hippeastrum Zwartnica Roślina doniczkowa. Liście sztywne, ciemnozielone. Długi pęd kwiatostanowy, wokół którego układają się duże, czerwono-białe kwiaty. Wysokość 50-60cm. Zakwita do 8 tygodni od posadzenia w donicę.

Cena 13,99 zł

Benex Cebulki Tulipan Aladdin...

Benex Cebulki Tulipan Aladdin Liliokształtny Czerwony Żółte brzegi

Odmiana o głębokich kielichach i wąskich, ostro zakończonych płatkach. Tulipany te są niezwykle eleganckie i sprawiają wrażenie bardzo delikatnych. Doskonale sprawdzą się w ogrodach, które wymagają urozmaicenia.

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Mieczyk Fidelio Różowy...

Benex Cebulki Mieczyk Fidelio Różowy Wieloletni 

Mieczyk, gladiola – rodzaj roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Należy do niego co najmniej 285 gatunków. Mieczyk Fidelio to odmiana o kwiatach koloru ciemnoróżowego. Na jednym pędzie potrafi wytwarzać bardzo wiele kwiatostanów. Kwitnie od połowy lipca do połowy września.

Cena 0,69 zł

Benex Cebulki Szachownica Korona...


Benex Cebulki Szachownica Korona Cesarska Rubra Maxima Fritllaria

Szachownice preferują miejsca w pełni lub częściowo nasłonecznione, osłonięte od wiatru. Gatunki wysokie sadzimy na rabatach, niższe także w ogródkach skalnych. Królowa ogrodu - korona cesarska. Świeża cebulka, prosto od producenta!
Cena 16,99 zł

Benex Cebulki Mieczyk Jacksonville...

Benex Cebulki Mieczyk Jacksonville Gold Żółty Wielkokwiatowy

Mieczyk, gladiola – rodzaj roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Należy do niego co najmniej 285 gatunków. Mieczyk Jacksonville Gold to odmiana o kwiatach koloru żółtego. Na jednym pędzie potrafi wytwarzać bardzo wiele kwiatostanów. Kwitnie od połowy lipca do połowy września.

Cena 0,69 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium Olbrzymi...

Benex Cebulki Czosnek Allium Olbrzymi Gladiator Ozdobny Fiolet

Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej. Jesienna uprawa czosnku rozpoczyna się od września do listopada. Roślina odporna na mróz.

Cena 12,99 zł

Benex Cebulki Mieczyk Kazimir Różowy...

Benex Cebulki Mieczyk Kazimir Różowy Wielkokwiatowy

Mieczyk Kazimir to odmiana o kwiatach koloru różowego. Mieczyk, gladiola – rodzaj roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Należy do niego co najmniej 285 gatunków. Na jednym pędzie potrafi wytwarzać bardzo wiele kwiatostanów. Kwitnie od połowy lipca do połowy września. 

Cena 0,69 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Blue...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Blue Niebieski Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach.

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Mieczyk Mascagni...

Benex Cebulki Mieczyk Mascagni Czerwony Wielkokwiatowy

Mieczyk Mascagni to odmiana o kwiatach koloru czerwonego. Kwitnie od połowy lipca do połowy września. Mieczyk, gladiola – rodzaj roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Należy do niego co najmniej 285 gatunków. Na jednym pędzie potrafi wytwarzać bardzo wiele kwiatostanów.

Cena 0,69 zł

Benex Cebulki Tulipan Helmar...

Benex Cebulki Tulipan Helmar Dwubarwny Czerwono-żółty

Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych.

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Mieczyk Plum Tart...

Benex Cebulki Mieczyk Plum Tart Bordowy Wielkokwiatowy

Mieczyk Plum Tart to odmiana o kwiatach koloru bordowego. Kwitnie od połowy lipca do połowy września. Mieczyk, gladiola – rodzaj roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Należy do niego co najmniej 285 gatunków. Na jednym pędzie potrafi wytwarzać bardzo wiele kwiatostanów.

Cena 0,69 zł

Benex Cebulki Tulipan Darwina...

Benex Cebulki Tulipan Darwina Apeldorn's Elite Żółto-czerwony

Cebule tulipanów sadzi się na jesień (od września do listopada), aby zdążyły wypuścić korzenie. Tulipany sadzimy na głębokości ok 12 cm. Po posadzeniu obficie podlewamy. Zaczynają kwitnąc wczesną wiosną, tworząc pierwsze, kolorowe kompozycje.

Cena 1,49 zł

Benex Cebulki Mieczyk Wine and roses...

Benex Cebulki Mieczyk Wine and roses Różowo-czerwony Wielkokwiatowy

Mieczyk Wine and roses to odmiana o kwiatach koloru różowo-czerwony. Kwitnie od połowy lipca do połowy września. Mieczyk, gladiola – rodzaj roślin należący do rodziny kosaćcowatych. Na jednym pędzie potrafi wytwarzać bardzo wiele kwiatostanów.

Cena 0,69 zł

Benex Cebulki Tulipan Triumph Yellow...

Benex Cebulki Tulipan Triumph Yellow Flight Żółty 

Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach. Triumph Yellow Flight to odmiana tulipana polecana do sadzenia na rabatach oraz do uprawy na kwiat cięty.

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Narcyz Gigantic Star...

Benex Cebulki Narcyz Gigantic Star Kolekcjonerski Żółty

Narcyz Gigantic Star to odmiana dla kolekcjonerów. Charakteryzuje się wysokością do nawet 40cm oraz pięknymi, aksamitnymi kwiatami w kanarkowym, żółtym kolorze. Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych. 

Cena 1,29 zł

Benex Cebulki Hiacynt Delft Blue...

Benex Cebulki Hiacynt Delft Blue Niebieski Pachnący 

Stanowisko powinno być nasłonecznione, ale dopuszczalne jest lekko zacienione. Miejsce nie powinno być narażone na silne wiatry. Dobrze sprawdzają się na rabatach, w ogródkach skalnych, a także w uprawie pojemnikowej.

Cena 2,99 zł

Benex Cebulki Narcyz Flower Drift...

Benex Cebulki Narcyz Flower Drift Biało-pomarańczowy 

Narcyz Flower Drift
to odmiana o kwiatach koloru pomarańczowo-białego. Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach.

Cena 1,49 zł

Benex Cebulki Lilia Azjatycka...

Benex Cebulki Lilia Azjatycka Czerwona Wieloletnia  

Lilie sadzimy w miejscach słonecznych lub półcienistych. Wybranie stanowiska powinno być dobrze przemyślane, ponieważ lilie nie lubią częstego przesadzania i najlepiej kwitną pozostawione w tym samym miejscu kilka lat.

Cena 3,99 zł

Benex Cebulki Rannik Cylicyjski Żółty...

Benex Cebulki Rannik Cylicyjski Żółty Niski 

Rannik cylicyjski rozmnaża się przez wysiew nasion późną wiosną lub poprzez jesienny podział. Latem, w okresie spoczynku roślinie należy zapewnić wilgotne podłoże. Doskonale nadaje się do ogródków skalnych i na przydomowe rabaty.
 
Cena 0,99 zł

Benex Cebulki Narcyz Pełny Golden...

Benex Cebulki Narcyz Pełny Golden Ducat Żółty Wieloletni

Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach.
Cena 1,79 zł

Benex Cebulki Szafirek Muscari Baby's...

Benex Cebulki Szafirek Muscari Baby's Breath Błękitny  

Doskonale nadaje się do sadzenia na skalniakach lub małych grupach kwiatowych blisko obrzeży. Szafirek to mała roślina cebulowa. Odmiana Baby's Breath posiada kwiatostany w barwie niebieskiej- prawie błękitnej.
Cena 0,89 zł

Benex Cebulki Narcyz Trąbkowy Goblet...

Benex Cebulki Narcyz Trąbkowy Goblet Biało-żółty Kwiaty wieloletnie  

Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. Odmiany niskie sadzimy także w ogródkach skalnych i w pojemnikach.

Cena 2,59 zł

Benex Cebulki Przebiśnieg Galanthus...

Benex Cebulki Przebiśnieg Galanthus Nivalis Biały

Jedne z najwcześniej kwitnących roślin cebulowych. Doskonale nadają się do sadzenia na ogródkach skalnych. Przebiśniegi najlepiej rosną w miejscach ocienionych, lub lekko słonecznych jak i również pod koronami dużych drzew i w otoczeniu krzewów. Nadają się do naturalizacji.
Cena 1,49 zł

Benex Cebulki Tulipan Pełny...

Benex Cebulki Tulipan Pełny Allegretto Czerwono-żółty

Tulipany najlepiej kwitną w miejscach słonecznych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów, ponieważ zwykle kwitną, zanim rośliny te w pełni rozwiną liście. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach. 

Cena 1,99 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium His...

Benex Cebulki Czosnek Allium His Excellency Ozdobny Fioletowy

Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Jesienna uprawa czosnku rozpoczyna się od września do listopada. Roślina odporna na mróz. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 14,99 zł

Benex Cebulki Krokus Jesienny Zonatus...

Benex Cebulki Krokus Jesienny Zonatus Różowy Wczesny

Krokusy najlepiej rosną na glebie próchniczej, przepuszczanej i dostatecznie wilgotnej, w miejsca słonecznych lub lekko ocienionych na ogrodowych rabatach, w ogródkach skalnych, a także na odpowiednio pielęgnowanych trawnikach.
Cena 0,89 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium Mount...

Benex Cebulki Czosnek Allium Mount Everest Ozdobny Biały

Roślina odporna na mróz. Jesienna uprawa czosnku rozpoczyna się od września do listopada. Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 13,99 zł

Benex Cebulki Czosnek Ozdobny...

Benex Cebulki Czosnek Ozdobny Mieszanka Allium Niski

Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub pół-cienistych. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 0,29 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium...

Benex Cebulki Czosnek Allium Atropurpureum Ozdobny Ciemnoróżowy
Jesienna uprawa czosnku rozpoczyna się od września do listopada. Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 3,59 zł

Benex Cebulki Hiacynt City Of Haarlem...

Benex Cebulki Hiacynt City Of Haarlem Żółty Pachnący 

Hiacynty kwitną od kwietnia do maja. Po kwitnieniu warto usunąć uschnięte kwiaty, aby nie zawiązywały się nasiona osłabiające przyrost cebul, dobrze sprawdzają się na rabatach, w ogródkach skalnych, a także w uprawie pojemnikowej. 

Cena 2,99 zł

Benex Cebulki Czosnek Allium Ostara...

Benex Cebulki Czosnek Allium Ostara Ozdobny Fioletowy
Czosnki wymagają stanowisk w pełni słonecznych lub półcienistych. Jesienna uprawa czosnku rozpoczyna się od września do listopada. Najlepiej rosną na glebie przepuszczalnej i próchnicznej, głęboko uprawionej i dostatecznie wilgotnej.

Cena 4,99 zł

Benex Cebulki Hiacynt Jan Bos...

Benex Cebulki Hiacynt Jan Bos Czerwony Pachnący

Stanowisko gdzie sadzimy hiacynty powinno być nasłonecznione, ale dopuszczalne jest lekko zacienione. Miejsce nie powinno być narażone na silne wiatry. dobrze sprawdzają się na rabatach, w ogródkach skalnych, a także w uprawie pojemnikowej.

Cena 2,99 zł

Benex Karpa Dalia Vancouver...

Benex Karpa Dalia Vancouver Dekoracyjna Fioletowo-biała

Dalia dekoracyjna Vancouver to odmiana doskonała na rabaty, kwietniki, obwódki i do pojemników, roślina do 100cm wysokości. Kwiaty dwubarwne, fioletowo-białe, nadają roślinie oryginalnego wyglądu. Karpy wysadzamy w maju do gruntu.
Cena 3,50 zł

Benex Cebulki Lilia orientalna...

Benex Cebulki Lilia orientalna Brasilia Pachnąca Biała Różowa obwódka

Lilie sadzimy w miejscach słonecznych lub półcienistych. Wybranie stanowiska powinno być dobrze przemyślane, ponieważ lilie nie lubią częstego przesadzania i najlepiej kwitną pozostawione w tym samym miejscu kilka lat.

Cena 4,99 zł

Benex Karpa Dalia Kaktusowa Gina...

Benex Karpa Dalia Kaktusowa Gina Lombert Różowo-żółta

Dalia kaktusowa Gina Lombert to odmiana doskonała na rabaty, kwietniki, obwódki i do pojemników, roślina do 110cm wysokości. Kwiaty dwubarwne, różowo-żółte, nadają roślinie oryginalnego wyglądu. Karpy wysadzamy w maju do gruntu.
Cena 3,99 zł

Benex Kłącze Hosta Funkia...

Benex Kłącze Hosta Funkia Aureomarginata Zielono-żółta

Roślina równie dobrze rośnie w cieniu, półcieniu jak i stanowisku słonecznym w zależności od odmiany. W miejscu słonecznym roślina ta wymaga częstszego podlewania. Dobrze czuje się pod murkami i w otoczeniu stawów, strumieni i oczek wodnych. 

Cena 4,89 zł

Benex Karpa Dalia Kaktusowa Chat Noir...

Benex Karpa Dalia Kaktusowa Chat Noir Bordowy

Dalia kaktusowa Chat Noir to odmiana doskonała na rabaty, kwietniki, obwódki i do pojemników, roślina do 110cm wysokości. Kwiaty bordowe, nadają roślinie oryginalnego wyglądu. Karpy wysadzamy w maju do gruntu.
Cena 4,35 zł

Benex cebule i byliny - sklep

Firma BENEX z siedzibą w miejscowości Chrzypsko Wielkie istnieje na rynku od 2006 roku. Jest dynamicznie rozwijająca się hurtownią ogrodnicza, znajdująca się w pięknej okolicy, w Krainie 100 Jezior. 

Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją cebul kwiatowych, bulw i kłączy roślin ozdobnych. Współpracuje także z wieloma znanymi firmami oraz producentami z Holandii, Belgii, Francji, Brazylii, Polski oraz Indii. Zaletą ich towarów jest poprawność odmianowa i wysoka jakość sprzedawanych roślin.  Rokrocznie firma ta dba także o wprowadzanie nowości, tak aby oferta była jak najlepsza dla wszystkich klientów. Istotną zaletą produktów z tego przedsiębiorstwa są specjalne opakowania na nie, które wpływają na to, że do klientów trafiają produkty w dobrym stanie, co się przekłada na późniejsze efekty ich wzrostu.

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL  można znaleźć wiele różnych produktów pochodzących od tego producenta, w szczególności uwagę zwrócić należy na szeroki wybór cebulek kwiatów różnego rodzaju.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Benex.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Hurtownia BIATOM.pl sklep ogrodniczy Białystok to dystrybutor produktów firmy Benex. Przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją cebul kwiatowych, bulw i kłączy roślin ozdobnych. Współpracuje także z wieloma znanymi firmami oraz producentami z Holandii, Belgii, Francji, Brazylii, Polski oraz Indii.