- BRAK stanu
PNOS 0,5g Pomidor Perun Nasiona warzyw Bardzo plenny Do dekoracji Sałatek
Pomidor Perun to odmiana do uprawy gruntowej i szklarniowej. Owoce małe, żółte, gruszko-kształtne, osiągające wagę 15-20g i średnicę ok. 3,5cm. W gronie dojrzewa ok. 10-15 owoców. Doskonałe do bezpośredniego spożycia i na przetwory, bardzo dekoracyjne. Ilość dni od posadzenia do zbioru: 55-60.
Termin wysiewu: 2 dekada III-1 dekada IV (rozsada)
Termin wysiewu: poł. V (do gruntu)
Termin sadzenia rozsady: poł. V-poł. VI
Rozstawa: 70-80x40-60 cm
Termin zbioru: VII-IX
Opakowanie 0,5g nasion.
Torseed 0,2g Pomidor Malinowy Kujawski Nasiona Odmiana średniowczesna do uprawy w polu oraz pod niskimi osłonami. Rośliny nie wymagają cięcia i palikowania. Charakteryzuje się odpornością na choroby grzybowe i bakteryjne. Owoce średniej wielkości, malinowe o wyjątkowym smaku, przeznaczone do bezpośredniego spożycia i produkcji soków.
Torseed 0,2g Pomidor Betalux Gruntowy Niski Karłowy Nasiona Odmiana karłowa, bardzo wczesna, niezwykle plenna, sztywnołodygowa. Rośliny samokończące. Owoce średnie do dużych, kuliste lub lekko spłaszczone, bardzo smaczne. Odmiana doskonała do uprawy w gruncie oraz w pojemniku.
Torseed 0,5g Pomidor Helio Wysoki Żółty Nasiona Odmiana silnie rosnąca, średniowczesna do uprawy w nieogrzewanych tunelach. Owoce żółte, gładkie, średniej wielkości o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku. Można zbierać owoce całymi gronami. Możliwa jest również uprawa w polu przy palikach.
Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy Gruntowy Nasiona Odmiana średniowczesna. Bardzo plenna, karłowa, samokończąca przeznaczona do przetwórstwa i bezpośredniego spożycia. Owoc wydłużony, średniej wielkości, twardy, mięsisty, o wysokiej zawartości suchej masy. W transporcie odporny na uszkodzenia i pękanie.
Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Smaczek Koralik Koktajlowy Nasiona Pomidor wysoki o ciągłym wzroście do uprawy w tunelach foliowych i w gruncie przy palikach. Odmiana tolerancyjna wobec chorób grzybowych i bakteryjnych. Owoce malinowe, wydłużone, o wyjątkowym orzeźwiająco-pomidorowym smaku.
Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Kapturek Koralik Koktajlowy Nasiona Odmiana drobnoowocowa. Owoc mały (7 - 8 g), cylindryczny, o wyjątkowym smaku, barwy różowo-malinowej, trwały, bez skłonności do opadania. Grona długości około 45-75 cm, najczęściej złożone. Liczba owoców na roślinie ok. 450-600 sztuk.
LAMELA Doniczka Juka Połysk Mokka 30x30 + Wkład Weranda Bukszpan
Donice JUKA zostały wyposażone we wkład. Kolor mokka to klasyczny, brązowy odcień. Gładka donica o połyskującej strukturze sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalnego charakteru.
Toraf 2g Słonecznik Ozdobny Red Sun czerwony Helianthus annuus to odmiana wcześnie zakwitająca o kwiatach pięknej barwy czerwono-brunatnej, średnicy 12-15cm. Idealne na kwiat cięty. Kwiaty zaliczane do jadalnych.
Ziemovit 50L ziemia do pelargonii zapewnia doskonałą wilgotność, przepuszczalność i odżywcze składniki wspierające zdrowy rozwój i obfite kwitnienie pelargonii.
Chomik 18szt. Doniczki torfowe 8x8 cm 8495 Ekologiczne uprawy Rozsada
Doniczka torfowa kwadratowa jest całkowicie biodegradowalna, dzięki czemu można bez obaw umieścić sadzonkę w glebie, nie wyjmując jej uprzednio z doniczki. Zagwarantuje nam to bezpieczny transport sadzonki bez ryzyka uszkodzenia korzeni i z glebą, w której wyrosła.
Doniczki Mońki Miska duża cmentarna 20cm Kompozycje na grób Sztuczne kwiaty
Plastikowa misa o szerokim zastosowaniu. Wystarczy trochę wody, cementu, gąbka florystyczna i już można tworzyć piękne wiązanki do domu, biura czy na pomnik. Doskonale nadaje się do kompozycji ze sztucznych kwiatów.
PNOS 3g Dynia Patison Disco Jasnozielony Nasiona warzyw Pieczenie Gotowanie Przetwory
Owoce młode mają jasnozieloną skórkę, starsze kremowobiałą. Odmiana krzaczasta, o zwartym typie wzrostu. Nadaje się do przetwórstwa, gotowania, smażenia, nadziewania, pieczenia. Całkowicie odporny na mączniaka rzekomego.
PNOS 1g Sałata masłowa Królowa Majowych Nasiona warzyw Głowiasta Duże główki
Dojrzałe główki Królowej Majowych ważą 250-300g. Wyróżnia się jędrnymi, jasnozielonymi liśćmi w typie pęcherzykowatym. Okres wegetacyjny od posadzenia rozsady do wytworzenia dojrzałych główek wynosi od 30 do 40 dni.
Toraf 7m Mieszanka Anty- ślimakowa Nasiona kwiatów na taśmie Naturalna bariera Zniechęcają
Ślimaki niszczą twój ogródek? Chcesz się ich pozbyć w zupełnie naturalny sposób? Użyj naszej taśmy z mieszanką anty-ślimakową. Pokrój roślin, ich zapach i struktura stworzą naturalną barierę zniechęcającą ślimaki do przebywania blisko niej.
Toraf 30g Fasola Szparagowa Saxa Nasiona warzyw Odmiana karłowa zielona Bardzo plenna Bezwłóknista
Odmiana karłowa wczesna bardzo plenna.Tworzy bezwłókniste ciemnozielone okrągłe strąki, najczęściej lekko wygięte o długości 13-16cm. Ze względu na wczesność i dobry smak nadaję się do bezpośredniego spożycia oraz mrożonki i konserwy.
AbezA Burak ćwikłowy Opolski Nasiona na taśmie 6m podłużny cylindryczny słodki Odmiana cylindryczna, bardzo plenna. Miąższ silnie wybarwiony, delikatny, smaczny. Odmiana przydatna do bezpośredniego spożycia i przetwórstwa.
Toraf 0,5g Pomidor Brutus Gruntowy Wysoki Nasiona warzyw soki przetwory bardzo duże owoce
Brutus to średnio wczesna odmiana charakteryzująca się silnym wzrostem. Na długich łodygach latem pojawiają się bardzo duże owoce o średnicy ok. 20 cm osiągające w normalnych warunkach wagę ok. 0,5 kg, a w sprzyjających warunkach nawet 2 kg!
PNOS 50g Fasola Szparagowa Karłowa Maxela Żółta Nasiona warzyw Wysoka Bezwłóknista
Odmiana średnio wczesna. Rośliny wysokie, krzaczaste, owocujące w górnej części, daleko od ziemi. Strąki jasnokremowe, proste, lekko spłaszczone, bezwłókniste, długości około 14cm. Utrzymują długą wartość konsumpcyjną.
Torseed 10g Rzodkiewka Saxa Polana Nasiona Tworzy zgrubienia kuliste, średniej wielkości, o czerwonym zabarwieniu skórki i masie 8-10g. Miąższ biały, lekko szklisty, o średnio delikatnym smaku. Odmiana przeznaczona do uprawy pod osłonami i w gruncie.
PNOS 1g Sałata Lodowa Great Lakes 118 Nasiona warzyw Krucha Soczysta Duże główki
Sałata Great Lakes 118 to odmiana późna, lodowa, o kruchych i soczystych liściach. Wytwarza duże, zwięzłe główki koloru ciemnozielonego o masie około 1,2kg. Idealna do sałatek i surówek.
Biopon 3g Pietruszka Korzeniowa Halblange Berlińska TOR Nasiona warzyw Odmiana późna Mrożenie Przechowywanie
Odmiana polecana do uprawy na użytek jesienny i zimowy, odporna na choroby i wybijanie w pędy nasienne. Przydatna do przechowywania jak również dobrze zimuje w gruncie. Korzeń w kształcie wydłużonego stożka, miąższ jędrny, ścisły.
Torseed 0,5g Sałata Liściowa Lollo Rossa Czerwona Nasiona Odmiana sałaty o silnie fryzowanych, mocnych, trwałych liściach z czerwonym obrzeżem i jasnozielonym środkiem główki. Tworzy półkulistą główkę, którą można wyciąć jeszcze przed osiągnięciem wielkości handlowej.
PNOS 300 szt. Pietruszka Halblange Berlińska Nasiona otoczkowane Późna Bardzo plenna
Pietruszka korzeniowa Halblange Berlińska to odmiana późna, doskonała do przechowywania. Bardzo plenna, wytwarza korzeń w kształcie wydłużonego stożka długości około 24cm, miąższ kremowobiały, jędrny. Doskonała do zup i sosów oraz przechowywania.