- BRAK stanu
Forte 5 kg Mieszanka traw kośno-pastwiskowych Łączka Paszowa
Specjalna mieszanka nasion traw pastewnych przygotowana na tereny łąkowe i pastwiskowe, dająca wysoki plon masy zielonej, a co za tym idzie również suchej. Przeznaczona jest do koszenia jak i wypasania bydła.
Forte 5kg Mieszanka traw pastewnych kośno-pastwiskowych Łączka
Przeznaczona na tereny łąkowo-pastwiskowe o uregulowanej gospodarce wodnej. Szczególnie polecana gospodarstwom prowadzącym hodowlę krów mlecznych. Doskonale nadaje się na sporządzanie kiszonek, siana jak również do wypasu bydła.
W jej skład wchodzą nasiona o bardzo dobrych właściwościach, w związku z czym zwiększa się jej wydajność. Posiada też wysoką wartość energetyczną i ma większą odporność na stres związany z suszą. Charakteryzuje się szybkim odrastaniem i wysokim plonem masy zielonej.
Mieszanka traw kośno-pastwiskowych nadaje się także do regeneracji łąk i pastwisk.
W skład mieszanki traw kośno-pastwiskowych ŁĄCZKA wchodzą następujące trawy:
- kostrzewa czerwona- 5%,
- kostrzewa trzcinowa - 5%,
- tymotka łąkowa - 10%,
- wiechlina łąkowa - 5%,
- festulolium - 5%,
- życica trwa - 30%,
- życica mieszańcowa - 15%,
- życica wielokwiatowa wester. - 25%.
Opakowanie 5 kg.
Forte 0,9 kg Trawnik ozdobny Nasiona traw Piękna gęsta darń
Mieszanka trawnik ozdobny jest przeznaczona do wysiewu w miejscach reprezentacyjnych, wokół biur i rezydencji. Tworzy efekt dywanowy - zwartą darń. Doskonale znosi okresowe braki wody. Trawnik nieużytkowy- nie nadaje się na tereny rekreacyjne wokół domów.
Forte 0,9 kg Trawnik Sport Nasiona trawy Intensywne użytkowanie Odporna
Trawa na boiska sportowe i place zabaw. Idealnie przystosowane do nadmiernego użytkowania. Tworzą ciemnozieloną, zwartą darń. Lubią częste podlewanie i odpowiednie nawożenie. Pudełko z wygodnym siewnikiem.
Forte 0,9 kg Trawnik Zielona Oaza Nasiona traw Tereny suche Odporna
Mieszanka traw Zielona Oaza przeznaczona na gleby ubogie w składniki o małej żyzności gleby i niskim poziomie wody gruntowej. Tworzy darń wolnorosnącą, która sięga korzeniami głębiej niż inne trawy. Dzięki temu pobiera wodę z niższych partii gleby.
Forte 0,1 kg Trawa Regeneracja Nasiona Renowacja Dosiewka
Mieszanka traw regeneracyjnych zalecana do uzupełniania ubytków w darni, podsiewu i zagęszczania istniejącej murawy, regeneracji wszystkich rodzajów trawników. Doskonała na dosiewkę małych powierzchni np. ubytków powstałych po rozstawionym basenie i innych.
Biopon 0,5 kg Trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących
Uniwersalna mieszanka traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania mieszanek specjalistycznych. Dzięki odpowiednim nasionom darń dobrze dostosuje się do panujących warunków.
Biopon 1kg trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących Odpowiednio dobrane mieszanki nasion dostosowują się do warunków panujących w naszym ogrodzie. Darń jest zwarta, zielona, gęsta i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Trawa uniwersalna nadaje się do wysiewu w ogrodach, miejscach użytkowanych, podwórkach, placach zabaw.
Biopon 0,5 kg Trawa sportowa na tereny intensywnie użytkowane
Gazonowa Mieszanka przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych, placów zabaw oraz innych powierzchni o wzmożonej intensywności użytkowania, wyjątkowo wytrzymała na deptanie i ugniatanie. Trawa ta lubi odpowiednie nawożenie i częste podlewanie.
Biopon 1 kg Trawa sportowa dywanowa na murawy tereny użytkowane intensywnie to mieszanka gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych, placów zabaw oraz innych powierzchni o wzmożonej intensywności użytkowania. Trawnik powstały z wysianych traw najlepiej prezentuje się przy częstym podlewaniu i nawożeniu.
Biopon 0,5 kg Trawa renowacyjna Szybka regeneracja trawnika Wsiewki Dosiewka
Dzięki zawartości szybko kiełkujących odmian daje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu trawnika w stosunkowo krótkim czasie i bez większego wysiłku. Odpowiednio dobrane mieszanki zagęszczają darń i pozwalają na łatwiejszą jej regenerację.
Biopon 1 kg Trawa renowacyjna szybka regeneracja trawnika Specjalnie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do odbudowy uszkodzonych fragmentów trawnika, powstałych wskutek mrozu, suszy, chorób czy też prac budowlanych i ogrodowych. Dzięki zastosowaniu tych odmian darń w szybki sposób wróci do pierwotnego wyglądu.
Forte 14 kg Nawóz do trawników Profi Efekt trawnika dywanowego
Łatwo przyswajalny nawóz wspomagający rozwój trawy. Wzmacnia odporność na wymarzanie, wzmacnia darń, jest dostosowany do praktycznie każdego rodzaju trawy. Możliwość stosowania przez cały sezon od wiosny aż do końca lata.
Wolno rosnąca mieszanka 5kg traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania mieszanek specjalistycznych. Dobrze wschodzi, dostosowuje się do zmiennych warunków i klimatu, pozwala na szybkie i niekosztowne założenie trawnika.
Biopon 10kg Trawa uniwersalna mieszanka traw wolno rosnących. Trawnik z niej uzyskany nie wymaga dużego wkładu pracy, ani intensywnej pielęgnacji. Nasiona wschodzą nawet na glebach ubogich, piaszczystych, w miejscach o niedostatecznym nasłonecznieniu i nawodnieniu. Mieszanka tworzy trawnik gęsty, zielony, który odrasta stosunkowo wolno.
Biopon 5 kg Trawa na tereny suche Polski klimat Odporna na suszę Łatwa uprawa
Przeznaczona do zakładania trawników w miejscach szczególnie narażonych na intensywne nasłonecznienie i brak wody. Doskonale sprawdza się na glebach suchych, jałowych, słabo nawodnionych. Przez odpowiednio dobrane mieszanki gatunków otrzymujemy trawnik odporny i zdrowy.
Forte 5 kg Trawnik Sport Nasiona trawy Boiska Pola golfowe Odporna
Trawa sportowa Forte to najlepszy wybór dla terenów rekreacyjnych. Idealnie przystosowane odmiany traw do nadmiernego użytkowania. Tworzą ciemnozieloną, zwartą darń. Prawidłowo założony trawnik, zasilany nawozami oraz dostatecznie nawadniany utworzy gęsty zielony dywan.
Forte Trawa uniwersalna popularna 5kg mieszanka traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania mieszanek specjalistycznych.
Forte Trawa uniwersalna popularna 2kg przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych, rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania mieszanek specjalistycznych.
Trawa cytrynowa, czyli Palczatka cytrynowa, jest bardzo popularną i często wykorzystywaną byliną, szczególnie w kuchniach azjatyckich, afrykańskich i południowo-amerykańskich.
PNOS 2g Trawa ozdobna Łzawica Nasiona kwiatów Wiechowate kwiaty Ozdobne łezki nasienne
Jednoroczna trawa pochodząca z tropikalnych krajów azjatyckich. Roślina o sztywnych, rozgałęzionych pędach. Zwisające wiechowate kwiatostany złożone są z licznych drobnych żółtych kwiatów. Po przekwitnięciu tworzą się duże nasiona przypominające krople wody.
PNOS 0,8g Gazania mieszanka Nasiona kwiatów Jednoroczna Długo kwitnie
Gazania kwitnie od lipca do października. Uprawiana na rabatkach, obwódkach, ogródkach skalnych. Kwiaty dwu- i wielobarwne, w odcieniach żółci, pomarańczu i czerwieni. Zamykają się w pochmurne dni. Wysiew marzec-kwiecień pod osłonami lub w szklarni.
Kwazar 1,5l Venus Super 360 Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny System STRESS FREE
Model ten posiada system 360® STRESS FREE, który sprawia, że aplikacja cieczy odbywa się prawidłowo niezależnie od położenia zbiornika. Przeznaczony do pracy na małych i średnich powierzchniach.
Biopon 0,5 kg Trawa gazonowa Rekreacyjna Odporna na użytkowanie Wolnorosnąca
Mieszanka rekreacyjna przeznaczona do zakładania trawników na terenach rekreacyjnych na przykład place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu, intensywnie użytkowane tereny w ogrodach przydomowych. Mieszanka tworzy gęstą, zbitą i soczyście zieloną darń.
Rolimpex 2kg Mieszanka Trawnikowa Nasiona z Iławy Idealna do Obiektów Rekreacyjnych
Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.
Rolimpex 5kg Nowoczesny Trawnik Przydomowy Nasiona Trawy z Iławy Szybkie Kiełkowanie
Kompozycja odpowiednio wyselekcjonowanych nasion gwarantuje gęsty, zielony dywan. Mieszanka najlepsza do trawników przydomowych i ozdobnych. Dzięki otoczce z nawozu startowego szybko się ukorzenia i jest łatwa w pielęgnacji.
Rolimpex 4kg Trawa Flowering Mix Nasiona Graminex z Iławy Łąka Kwietna Długokwitnąca
Mieszanka składająca się z nasion traw i pięknie kwitnących kwiatów. Doskonała do zakładania łąki. Łatwa w pielęgnacji, nie potrzebuje częstego koszenia oraz podlewania. Przyjazna dla pszczół i motyli.
Rolimpex 0,5kg Trawnik Uniwersalny Nasiona z Iławy Wsiewka Trawy
Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.
CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa Planti Trawniki przydomowe Tereny reprezentacyjne
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania trawników na terenach reprezentacyjnych. Trawa gazonowa nie jest mieszanką przeznaczoną pod intensywne użytkowanie, za to odznacza się gęstą, soczyście zieloną darnią.
Rolimpex 1kg Trawa Wembley Nasiona Iława Wsiewka Sportowo Dekoracyjna Luksusowy Trawnik Boisko Plac Zabaw
Mieszanka o żywej zielonej barwie. Nadająca przestrzeni eleganckiego wyglądu. Sprawdzi się na tereny o intensywnym użytkowaniu - pola golfowe, boiska, place zabaw i inne obiekty sportowe, jak i w przydomowym ogrodzie.
CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti Trawniki przydomowe Place zabaw Wszystkie tereny
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników. Trawa uniwersalna nie posiada specjalnych wymagań względem podłoża i warunków, jednak nie poradzi sobie na glebach bardzo suchych. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.
CNW 2kg Trawa Dywan w ogrodzie nasiona mieszanka gazonowa trawnikowa ozdobna efekt trawnika dywanowego
Mieszanka traw przeznaczona do siewu na terenach reprezentacyjnych.
Tworzy zwarty trawnik dywanowy o delikatnym ulistnieniu i żywo zielonym kolorze. Nie wymaga częstego koszenia.
Ekodarpol 1kg Trawa na miejsca nasłonecznione suche nasiona mieszanka trawnikowa trawnik opakowanie z siewnikiem
Mieszanka przeznaczona do obsiewania terenów mocno nasłonecznionych i suchych. Dobrze rozwinięty system korzeniowy traw sprawia, że tolerują one rzadsze podlewanie bez utraty walorów estetycznych.
CNW 5 kg Trawa Sahara Planti Na tereny suche Rzadsze podlewanie Odporna
Mieszanka odmian traw do zakładania nowych trawników. Trawa ta poradzi sobie na glebach bardzo suchych, ubogich. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie. Mieszanka wolno rosnąca do zakładania trawników w miejscach suchych.
CNW 1kg Trawa Polskie Tereny Suche nasiona traw trawnik mieszanka gazonowa gleby ubogie Mieszanka traw przeznaczona do obsiewania terenów o podłożu mało zasobnym w składniki pokarmowe i niskim poziomie wód gruntowych. Mało wrażliwa na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Forte 0,5 kg Trawnik Zielona Oaza Nasiona traw Odporna na suszę
Tworzy darń wolnorosnącą, która sięga korzeniami głębiej niż inne trawy. Dzięki temu pobiera wodę z niższych partii gleby. Mieszanka traw Zielona Oaza przeznaczona na gleby ubogie w składniki o małej żyzności gleby i niskim poziomie wody gruntowej.
Biopon 10 kg Trawa sportowa na tereny intensywnie użytkowaneMieszanka sportowa gazonowa przeznaczona do obsiewania boisk, terenów sportowych, placów zabaw oraz innych powierzchni o wzmożonej intensywności użytkowania. Dobór odpowiednich odmian nasion gwarantuje uzyskanie zwartej murawy.
Biopon 2 kg Trawa dekoracyjna Nasiona trawy Mieszanka ozdobna gazonowa gęsta
Mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych, nieużytkowanych alejkach, terenach przydomowych nieprzeznaczonych do chodzenia oraz w ogrodach. Mieszanka tworzy darń gęstą, zieloną, o delikatnym ulistnieniu.
Ekodarpol 0,9kg Trawa Uniwersalna mieszanka ozdobna trawnik nasiona na różne tereny
Uniwersalna mieszanka o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Nie ma większych wymagań glebowych. Nie wymaga zbyt wiele pracy i pielęgnacji.