Bros 90g Granulat na myszy i szczury na bazie zbóż działa mumifikująco
  • Bros 90g Granulat na myszy i szczury na bazie zbóż działa mumifikująco

Bros 90g Granulat na myszy i szczury na bazie zbóż działa mumifikująco

4,99 zł
Brutto

Bros 90g Granulat na myszy i szczury na bazie zbóż działa mumifikująco
Trutka jest atrakcyjna dla gryzoni
ze względu na odpowiednią wielkość i twardość granulatu oraz specjalne dodatki smakowe. Granulki zawierają tylko substancje pokarmowe bez stosowanych w innych trutkach wypełniaczy. Zawiera substancje pośmiertnie zasuszające.

EAN: 5904517001534

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 0,50 zł
10 5% Do 2,50 zł
20 7% Do 6,99 zł
50 10% Do 24,97 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Bros 90g Granulat na myszy i szczury, działa mumifikująco, to skuteczne rozwiązanie do zwalczania gryzoni.
Trutka jest atrakcyjna pod względem pokarmowym i chętnie zjadana przez wszystkie gatunki. Efekt działania pojawia się po około 4-5 dniach od spożycia, dzięki czemu kolejne gryzonie nie kojarzą trutki z padaniem innych osobników.

Substancje zawarte w granulacie, posiadają własności mumifikujące, co sprawia, że zabite osobniki nie wydzielają przykrych zapachów.

Sposób stosowania:

Preparat wykładamy w płytkich pojemnikach, w miejscach występowania gryzoni i w okolicach ich kryjówek. Po czym kontrolujemy ubywanie trutki,  dopóki gryzonie ją spożywają, należy uzupełniać porcję. Dzięki takiemu postępowaniu pozbędziemy się wszystkich osobników.
Należy pamiętać, że gryzonie są nieufne i mają dobry węch,  dlatego pojemniki, rękawiczki i wszystko to, czego używamy do wykładania trutki, musi być wolne od wszelkich zapachów.

Produktów  biobójczych  należy  używać z  zachowaniem  środków  ostrożności.  Przed  każdym  użyciem należy  przeczytać  etykietę  i  informacje  dotyczące  produktu.

Opakowanie 90g.

1103

Opis

Waga
0,09kg