• Brak w Magazynie Biatom
Bros 2szt. Preparat na mrówki faraona likwiduje gniazdo wraz z królową
  • Bros 2szt. Preparat na mrówki faraona likwiduje gniazdo wraz z królową

Bros 2szt. Preparat na mrówki faraona likwiduje gniazdo wraz z królową

8,00 zł
Brutto

Karmnik z granulowaną trutką o działaniu pokarmowym do zwalczania mrówek faraona w pomieszczeniach mieszkalnych, magazynach, obiektach użyteczności publicznej, itp.

EAN: 5904517002999

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 0,80 zł
10 5% Do rabatu 4,00 zł
20 7% Do rabatu 11,19 zł
50 10% Do rabatu 39,98 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Bros 2szt. Preparat na mrówki faraona likwiduje gniazdo wraz z królową. Zastosowanie preparatu w miejscu gromadzenia się owadów lub na drodze ich przebiegu zapewnia maksymalną skuteczność środka.

Sposób użycia:

- odciąć górną część karmnika wzdłuż zaznaczonej linii,

- oderwać papier zabezpieczający taśmę samoprzylepną,

- karmnik z trutką  przykleić w miejscach najczęstszego przebywania  mrówek, np. w szafkach kuchennych, pod oknami, w pobliżu rur c.o. i hydraulicznych.

- w zależności od ilości mrówek faraona zastosować 1 karmnik przy małej ilości, 2-3 karmników jednorazowo przy dużym nasyceniu.

Mrówki faraona  giną po 2-4 tygodniach od wyłożenia trutki.

Dla lepszego efektu i pewności, że mrówki nie wrócą zaleca się pozostawienie trutki w jej miejscu przez okres 3 miesięcy nawet, gdy insekty zniknęły z pomieszczenia wcześniej.

Po umiejscowieniu, nie należy dotykać opakowania konturowego, a także należy unikać wszelkiej formy czyszczenia obok miejsc umieszczania trutki oraz w pobliżu mrówczych ścieżek. Podczas używania trutki na mrówki, nie należy używać innych środków owadobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 2 karmniki x 1,25g.

1097

Specyficzne kody

EAN13
5904517002999
Komentarze (0)