- BRAK stanu
Bros 6szt. Spirale na komary meszki + Osłonka Ogród Działka Grill Odstrasza dymem
Żarząca się spirala zapewnia kilkugodzinną ochronę przed komarami i meszkami, które często dokuczają podczas letnich wieczorów w ogrodzie. Produkt uwalnia z dymem substancję owadobójczą, która zabezpiecza daną przestrzeń. Osłonka dekoracyjna w komplecie.
Bros 6szt. Spirale na komary meszki + Osłonka Ogród Działka Grill Odstrasza dymem
Żarząca się spirala zapewnia kilkugodzinną ochronę przed komarami i meszkami, które często dokuczają podczas letnich wieczorów w ogrodzie. Produkt uwalnia z dymem substancję owadobójczą, która zabezpiecza daną przestrzeń. Osłonka dekoracyjna w komplecie.
Wydzielające się z dymiącej spirali opary działają owadobójczo i odstraszająco. Jedna spirala chroni przed komarami przez kilka godzin.
Sposób użycia:
Wyjąć spiralę z opakowania i ostrożnie rozdzielić sąsiednie spirale zaczynając od zewnętrznych końców. Odgiąć języczek metalowej podpórki i nałożyć na nią spiralę. Włożyć spiralę do osłonki dekoracyjnej. Zapalić koniec spirali, zdmuchnąć płomień i zostawić żarzącą się końcówkę. Przykryć wieczkiem od osłonki.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Opakowanie 6 szt. spirali + osłonka dekoracyjna.
Bros 60g +20% Mrówkofon czerwony proszek na mrówki likwiduje gniazda
Preparat do zwalczania mrówek, w formie granulowanej trutki pokarmowej. Specjalnie dobrane składniki czynią preparat wyjątkowo atrakcyjnym dla owadów i zapewniają jego znakomitą skuteczność już po pierwszym zastosowaniu.
Bros 400ml Muchospray na muchy komary mole muszki natychmiastowy efekt
Spray zwalcza owady latające: muchy, komary, meszki i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach. Dzięki odpowiednio dobranym substancjom czynnym działa szybko i skutecznie.
Bros 90ml Spray Max na komary i kleszcze więcej DEET maksymalna ochrona
Wygodny w użyciu preparat w postaci sprayu, stosowany jako forma zabezpieczenia przed owadami kłującymi, takimi jak kleszcze, komary, meszki. Zwiększona zawartość substancji aktywnej zapewnia wyjątkowo długą ochronę przed owadami.
Płyn odstraszający meszki i drobne, uciążliwe owady, których ukąszenia wywołują przykre dolegliwości na skórze. Preparat wykazuje dużą skuteczność działania.
Bros 90ml Spray na meszki 15% DEET aktywna ochrona do 6 godzin
Meszki to jedne z najbardziej uciążliwych owadów atakujących ludzi. Największe ich skupiska możemy zaobserwować w pobliżu rzek, strumieni i innych cieków wodnych, gdzie się rozmnażają. Ugryzienia meszek są groźniejsze od ugryzień komara, dlatego należy działać zapobiegawczo.
Bros 15ml Pułapka z płynem na muszki owocówki bez substancji owadobójczych
Pułapka z preparatem do monitorowania obecności muszki owocówki w pomieszczeniach zamkniętych. Głównym atutem pułapki jest aromatyczny płyn wabiący. Nie zawiera substancji owadobójczych.
Koncentrat do rozcieńczania z wodą. Traconil działa na larwy i jaja owadów
zakłócając proces formowania się pancerza chitynowego. Przeznaczony do
zwalczanie larw:
- komarów
- much
- pleśniakowca lśniącego
Bros 40ml Elektro + płyn na komary ochrona do 60 nocy działa nawet przy otwartych oknach
Elektrofumigator przeznaczony do zwalczania komarów i zabezpieczenia pomieszczeń przed nalatującymi z zewnątrz owadami. Działa nawet przy otwartym oknie i włączonym świetle.
Lampion do ochrony przed komarami w ogrodzie, w altanie i na tarasie. Zabezpiecza obszar do 20 m2 przez cały okres palenia się świecy tj. ok. 6 godz.
Bros Lampa UV owadobójcza na muchy komary 800V Skuteczna Wabi
Skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed owadami latającymi. Doskonale sprawdza się w mieszkaniach, domach, altanach ogrodowych i niewielkich pomieszczeniach gospodarczych. Zastosowanie specjalistycznego źródła światła i siatki rażącej jest gwarancją skuteczności.
Bros 750ml Muchozol Muchospray na muchy i komary muszki owady latające błyskawiczne działanie
Preparat do zwalczania owadów latających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie, jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.
Bros 90ml Spray na komary i kleszcze aktywna ochrona do 8 godzin deet
Preparat o działaniu repelencyjnym (odstraszającym). Zastosowana substancja DEET zapewnia długotrwałą ochronę przez komarami, kleszczami i innymi owadami kłującymi. Chroni nawet przed komarami tropikalnymi.
Bros 1szt. Urządzenie Elektro + płyn na komary Sensitive dla dzieci od 1 roku życia
Urządzenie z wkładem w formie płynu zapewnia skuteczną ochronę pomieszczeń przed komarami. Wielogodzinne działanie parującej substancji zapewnia ochronę pomieszczenia przez całą noc.
Przenośne urządzenie przeciw komarom na baterie z wymiennym wkładem owadobójczym w formie płytki. Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami, dzięki czemu może być stosowane w miejscach bez dostępu do prądu – na polach namiotowych i campingowych, balkonach, w ogrodach, miejscach grillowania, itp. Polecane dla wędkarzy, grzybiarzy, sportowców.
Bros 10szt. Elektro + wkłady na komary Ochrona do 120 godzin Spokojna noc
Urządzenie z wkładami nasączonymi substancją czynną do zwalczania komarów i zabezpieczenia pomieszczeń przed nimi. Urządzenie umieszczone w gniazdku powoduje odparowanie płynu, działającego na owady.
Bros Elektro + płyn na komary Zapach geranium Ochrona do 60 nocy
Elektro + płyn do zwalczania komarów i zabezpieczenia pomieszczeń przed nimi. Urządzenie umieszczone w gniazdku powoduje odparowanie płynu z substancją aktywną. Płyn posiada zapach geranium.
Bros 40ml Płyn do elektro na komary o zapachu geranium
Płyn owadobójczy o zapachu geranium do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.
Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona 60 nocy zapas uzupełnienie
Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.
Bros 20szt. Wkłady do elektro na komary zapas ochrona do 20 nocy
Wkłady uzupełniające do elektro do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Jeden wkład ochrania pomieszczenie przez całą noc.
Elektrofumigator Dzień i Noc to urządzenie do zwalczania komarów i much wewnątrz pomieszczeń (jedno urządzenie chroni pomieszczenie o kubaturze do 31 m3). Urządzenie z wkładem działa już po 45 minutach od podłączenia do prądu.
Wkład do elektrofumigatora owadobójczego zwalczającego komary i muchy wewnątrz pomieszczeń. Podłączone do prądu urządzenie z wkładem wywołuje skutek biobójczy już po 45 minutach.
Arox 10ml Fendona 6SC Latające i biegające ogród bez kleszczy
Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona. Fenoda może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych.
Arox 15ml Pułapka na muszki owocówki Gruszka + Płyn Wabik Przynęta
Muszka owocówka latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.
Arox 200ml Płyn odstraszający komary i kleszcze dla zwierząt
Komary i kleszcze są nosicielami niebezpiecznych chorób, które zagrażają nie tylko człowiekowi, ale również zwierzętom domowym. Aby ustrzec naszych pupili przed nieprzyjemnym ukłuciem kleszcza i komara i możliwością zarażenia chorobą należy przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności.
Arox 90ml Spray na komary kleszcze i meszki DEET
Chmara komarów i meszek oraz inwazja kleszczy to utrapienie grzybiarz, działkowiczów, wędkarzy, turystów i wszystkich tych którzy lubią spędzać czas w plenerze. Aby zabezpieczyć się przed uciążliwymi a niekiedy niebezpiecznymi owadami należ zawsze mieć ze sobą preparaty odstraszające.
Arox 50ml Płyn na komary kleszcze i meszki odporny na pot i wodę 35% DEET
Preparat działa od razu po zastosowaniu. Zabezpiecza skórę przed ukąszeniami komarów i meszek do 8h i kleszczy do 3h. Jest on niezwykle skuteczny i nie zachodzi konieczność powtórnego użycia w ciągu tego samego dnia. Działa od razu po zastosowaniu.
Płyn na komary i kleszcze Arox 50ml dla dzieci to płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Wygodne opakowanie z atomizerem gwarantuje łatwą i szybką aplikację.
Muszka owocówka latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.
ANTORIA 500ml Flamit Olej do lamp naftowych Anty komar Grill
Olej do lamp KOMAR NIE SIADA przeznaczony jest do pochodni ogrodowych, lamp olejowych i naftowych. Zawarte w nim węglowodory alifatyczne spalają się łagodnym, jasnym i niekopcącym płomieniem. W przypadku stosowania na zewnątrz zaleca się rozpalanie 2-4 pochodnie jednocześnie.
Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki karaczany komary pluskwy karaluchy może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych. Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona.
Bros Elektro odstraszacz + Płyn 30ml na muchy, komary i mrówki 3w1 działa 60 nocy
Elektrofumigator z płynem przeznaczony do zwalczania much, komarów i mrówek. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu z substancją aktywną, która niszczy owady przebywające w pomieszczeniu.
Bros Packa na muchy tradycyjna łapka muchobijka różne kolory
Muchobijka na muchy. Klasyczna, prosta formy muchobijki. Tani i skuteczny sposób walki z owadami w mieszkaniu. Bezpieczna dla użytkownika i prosta w użytkowaniu.
Agropak 900g Mrówkogran Mocny Granulat do Posypywania na Mrówki
Zwalcz mrówki i całe gniazda! Mrówkogran 900g to mocny granulat na mrówki do domu i ogrodu. Działa szybko i skutecznie.
Asplant Alfasekt Plus Preparat owadobójczy 50ml koncentrat karaluchy muchy pluskwy to skuteczny produkt w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie do zwalczania owadów występujących w domu i bliskim jego otoczeniu np. muchy, komary, prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki faraona i inne. Substancje czynne: alfacypermetryna, butotlenek piperonylu.
EXPEL 100g Proszek na mrówki 2w1 Podlewanie Sypanie Skuteczny Szybko działa
Środek do zwalczania mrówek w postaci proszku. Likwiduje mrówki w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie. Można stosować jako proszek lub po rozpuszczeniu w wodzie. Działa szybko i skutecznie.
Bros 50 ml Płyn na komary i kleszcze MAX ochrona 8 godzin podwójna dawka DEET komary tropikalne kleszcze
Preparat o działaniu odstraszającym. Zastosowana podwójna dawka substancji DEET zapewnia zwiększoną ochronę przed komarami, kleszczami i innymi insektami kłującymi.
Koszyczek skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Chroni ubrania do 3 miesięcy.
Agropak 5ml Spintor 240 SC Środek Owadobójczy Stonka Ziemniaczana Wciornastek Zwójka
Spintor 240 SC 5ml skutecznie zwalcza stonkę, wciornastka, zwójkę i inne szkodniki. Idealny do ziemniaka, kapusty, truskawki i upraw ekologicznych. Działa długo i bezpiecznie.
Bros 40ml Płyn do elektro na komary o zapachu geranium
Płyn owadobójczy o zapachu geranium do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.
BROS 5 szt. 32x60cm Lepy płaskie Kurtyna Gospodarstwo Stajnie Działają kilka miesięcy
Lepy tzw. "Kurtyna" do stosowania w pomieszczeniach inwentarskich. Nowa formuła kleju sprawia, że lep pozostaje skuteczny przez wiele miesięcy. Duża powierzchnia lepiąca 32x60cm sprawia, że wyłapuje dużo większą ilość owadów.
Arox 100g Mrówkotox do zwalczania mrówek skutecznie likwiduje gniazda. Produkt do zwalczania mrówek domowych ogrodowych i faraona w postaci bezzapachowego mikrogranulatu. Wykazuje szeroki zakres stosowania: opryskiwanie, posypywanie i polewanie.
Expel 2szt. Pułapka lepowa na mole spożywcze Atraktant Wabi Wyłapuje Monitorowanie
Pułapka klejowa do monitorowania obecności moli spożywczych metodą odławiania w kuchniach, spiżarniach oraz magazynach. Zawiera feromony, które skutecznie wabią dorosłe osobniki. Działanie utrzymuje się nawet do 3 miesięcy.
Bros Bagosel 250ml Koncentrat oprysk insektobójczy kleszcze komary muchy 500m2 grill dom ogród
Płyn insektobójczy w skoncentrowanej formie do rozrabiania w wodzie i oprysku w ogrodach, parkach, terenach rekreacyjnych, miejscach które dotknęły powodzie oraz w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych.
Bros 2 szt. Płytki owadobójcze do śmietników Zwalczają muchy mrówki 4 miesiące działania
Płytka zaczyna działać po umieszczeniu jej w pojemniku, uwalniając stopniowo substancje aktywne, które wnikają w szczeliny i likwidują nawet głęboko ukryte owady. Pełna skuteczność występuje po ok. 48 godz. od jej użycia.
Bros 10g Proszek na mrówki usuwa 1 gniazdo działanie kontaktowe żołądkowe
Proszek na mrówki Bros to kompleksowy i błyskawicznie działający preparat do likwidacji skupisk mrówek w pomieszczeniach, na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. Dzięki specjalnie dobranej substancji wabiącej jest bardzo skuteczny.
Płyn na komary i kleszcze Arox 50ml dla dzieci to płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Wygodne opakowanie z atomizerem gwarantuje łatwą i szybką aplikację.