- BRAK stanu
Quick Bayt zwalcza muchy w budynkach trutka na muchy
Preparat w formie granulatu, przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń gospodarskich
Po rozpuszczeniu wodzie służy jako emulsja do malowania. W formie granulatu jako trutka do rozsypania.
Bayer 50g Quick Bayt trutka na muchy do malowania rozsypywania
Preparat w formie granulatu, przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń w których przebywają zwierzęta gospodarskie.
Może być stosowany bezpośrednio jako trutka do rozsypania, jak i w formie zawiesiny do wymalowania powierzchni.
W przypadku stosowania preparatu Quick Bayt jako trutki do rozsypania, 200 g środka zabezpiecza ok 100 m2 powierzchni.
Trutkę należy rozsypać w pułapkach lub płaskich naczyniach w kilku miejscach. Najlepiej w ciepłych miejscach lub tam gdzie zaobserwujemy większe skupiska much.
Jeśli użyjemy środka Quick Bayt w formie rozcieńczonej, należy wymalować miejsca występowania owadów. Są to np. ściany, filary, framugo drzwiowe lub framugi okienne.
Można również wymalować elementy tekturowe i zawiesić je w miejscach intensywnej obecności much. 1 m2 malowania zabezpiecza ok 100 m2 powierzchni.
Produkt wykazuje skuteczność do 8 tygodni od zastosowania.
Preparat posiada gorzki składnik który zabezpiecza przed zjadaniem przez zwierzęta.
Pozwolenie obrót produktem biobójczym: PL/2017/0273/MR z dnia 21.12.2017
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Opakowanie 50 g.
Bros Packa Max na muchy max łapka muchobijka plastikowa różne kolory
Muchobijka na muchy. Wzmocniona packa BROS MAX. Większa i trwalsza od tradycyjnej packi na muchy. Dzięki długiej rączce i szerszej powierzchni bijącej łapanie much jest jeszcze łatwiejsze.
Bros 250ml Muchospray Muchozol na muchy komary meszki osy błyskawiczne efekty
Preparat w aerozolu do skutecznego zwalczania owadów latających tj. muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych.
Bros 100g Proszek na mrówki likwiduje do 10 gniazd szybkie działanie dom ogród
Proszek na mrówki Bros to uniwersalny i szybko działający preparat do likwidacji skupisk mrówek w pomieszczeniach, na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. Dzięki specjalnie dobranej przynęcie jest bardzo skuteczny.
Bros 750ml Muchozol Muchospray na muchy i komary muszki owady latające błyskawiczne działanie
Preparat do zwalczania owadów latających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie, jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.
Bros 300ml Gaśnica na osy i szerszenie Likwiduje gniazda Duży zasięg Szybko działa
Produkt niezwykle skutecznie zwalcza osy i szerszenie oraz niszczy ich gniazda w ogrodach, na tarasach, poddaszach. Działanie preparatu jest natychmiastowe i utrzymuje się przez kilka dni. Duży zasięg umożliwia bezpieczne stosowanie.
Arox 10ml Fendona 6SC Latające i biegające ogród bez kleszczy
Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona. Fenoda może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych.
K-Othrine 2,5 Flow 10ml Środek owadobójczy prusaki pluskwy muchy Bayer. Płynny preparat owadobójczy do sporządzania emulsji wodnej. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe przeznaczony jest do zwalczania owadów w higienie sanitarnej: prusaków, karaluchów, much, komarów, pluskiew, mrówek faraona.
Bayer 1l K-Othrine 2,5 Flow Oprysk owadobójczy Pluskwy Karaluchy
Płynny preparat owadobójczy do sporządzania emulsji wodnej. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe przeznaczony jest do zwalczania owadów w higienie sanitarnej: prusaków, karaluchów, much. Deltametryna jest głównym składnikiem aktywnym.
Fendona 6SC 50ml to płyn na pająki owady, koncentrat na muchy, mole, mrówki, pchły, oraz pluskwy. Zawiera alfacypermetrynę substancję czynną, której właściwości chemiczne zapewniają dobrą przyswajalność dla owadów. Bardzo mocna trucizna!
Agropak 100ml Wrotycz Ekstrat Naturalny Skuteczny Preparat na Pędraki Opuchlaki Drutowce
Skuteczny naturalny środek na pędraki, opuchlaki i nicienie. Wrotycz Agropak chroni trawniki i ogród bez chemii 🌱 Bezpieczny dla ludzi i zwierząt, ekologiczny preparat mikrobiologiczny, który poprawia kondycję gleby i ogranicza szkodniki od korzenia.
ABC 0,5l płyn na kleszcze naturalny środek skuteczny 1000 m2 ogród plac zabaw
Naturalny produkt przeznaczony do opryskiwania miejsc narażonych na występowanie kleszczy. Powoduje ich eliminację poprzez zwalczanie mechaniczne. Zawiera olej rydzowy.
Bros Bagosel 30ml Płyn do oprysku od kleszczy komarów Zabezpiecza do 60m2 Grill Ogród Działka
Bagosel to preparat, który zabezpiecza działkę przed niechcianymi insektami t.j. komary, meszki, kleszcze i inne. W celu zabezpieczenia działki należy sporządzić roztwór i opryskiwać krzewy, drzewa, trawniki, ściany budynków, altany.
BROS 100x100cm Siatka na okno przeciw owadom Moskitiera Biała Łatwy montaż
Siatka skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami nadlatującymi z zewnątrz. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać. Kolor czarny powoduje, że mniej widać zabrudzenia.
Bros 300ml Insect Spray na owady latające i biegające muchy osy mole karaluchy mrówki pchły
Środek owadobójczy w formie aerozolu, do zwalczania wszystkich insektów latających i biegających. Aktywne elektrostatycznie cząsteczki zawarte w preparacie zwiększają jego skuteczność.
BROS 130x150cm Siatka na okno od owadów Moskitiera Czarna Skuteczna ochrona
Siatka na okno zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać. Kolor czarny gwarantuje brak widocznych zabrudzeń.
Bros 20szt. Kulki na mole o zapachu kwiatowym likwidują dorosłe mole larwy jaja
Kulki na mole BROS chronią odzież, tkaniny oraz futra przed niszczącym działaniem moli. Nadają ubraniom przyjemny kwiatowy zapach. Zapewniają ochronę nawet do 6 miesięcy. Działają na mole w każdym stadium rozwojowym.
Muchostop zwalczanie much w budynkach trutka na muchy
Preparat w formie granulatu, przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń w których przebywają zwierzęta gospodarskie.
Po rozpuszczeniu w wodzie służy jako emulsja do malowania. W formie granulatu jako trutka do rozsypania.
Bros 1kg Proszek na mrówki trutka preparat środek skuteczny w domu na podwórku Skuteczna trucizna na mrówki do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Środek do posypywania lub sporządzenia roztworu wodnego. Zwalcza całe gniazda.
Muszka owocówka latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.
Bros 250ml Muchospray Muchozol na muchy komary meszki osy błyskawiczne efekty
Preparat w aerozolu do skutecznego zwalczania owadów latających tj. muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych.
Bros 90ml Spray zielona moc na komary meszki kleszcze Składniki roślinne
Preparat o działaniu zniechęcającym. Zastosowane substancje roślinne zapewniają bezpieczeństwo stosowania- produkt nie zawiera DEET. Dodatek aloesu nawilża i pielęgnuje skórę. Środek chroni przed komarami i meszkami do 6h, przed kleszczami do 2h.
Owadostop jest gotowym do użycia środkiem owadobójczym przeznaczonym do zwalczania uciążliwych insektów i owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki faraona i inne owady biegające.
Bros Dysk na mole odzieżowe Kwiat pomarańczy Zwalcza wszystkie stadia Działa 6 miesięcy
Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni zawartość naszych szaf, szuflad i komód aż do 6 miesięcy.
Bros 600ml Gaśnica na osy i szerszenie spray sprej owady duży zasięg 5m
Produkt w postaci aerozolu, gotowy do użycia. Wykazuje wysoką skuteczność w zwalczaniu os i szerszeni gnieżdżących się w ogrodach, na poddaszach, balkonach. Działanie środka utrzymuje się przez 3 dni po oprysku. Duży zasięg gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.