- BRAK stanu
Zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać.
Zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać.
Kolor biały i czarny, o wymiarze 150X180 cm z taśmą przylepną.
Specyficzne kody
BROS 130x150cm Siatka na okno od owadów Moskitiera Czarna Skuteczna ochrona
Siatka na okno zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać. Kolor czarny gwarantuje brak widocznych zabrudzeń.
BROS 100x100cm Siatka na okno przeciw owadom Moskitiera Czarna
Siatka skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami nadlatującymi z zewnątrz. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać. Kolor czarny powoduje, że mniej widać zabrudzenia.
Biopon 1 l Nawóz Biohumus produkt z hodowli dżdżownic kalifornijskich naturalny
Wieloskładnikowy, płynny nawóz organiczno-mineralny, pozyskiwany z produktu dżdżownic kalifornijskich, przeznaczony jest do regularnego zasilania roślin ozdobnych uprawianych w mieszkaniach, na balkonach i w ogrodach.
Zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać.
Zabezpiecza pomieszczenia przed wszelkimi owadami. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać.
Lamela do drzwi FX złożona z czterech nachodzących na siebie listewek wykonanych z włókna szklanego w kolorze białym. Lamela stanowi praktycznie rozwiązanie w chwili, gdy chcesz ochronić się przed rozmaitymi owadami bez ograniczeń ruchowych przy wchodzeniu i wychodzeniu z pomieszczeń.
Bros 150ml Wrotycz Ekstrakt Naturalny Skuteczny Preparat na Pędraki Opuchlaki Drutowce
Naturalny preparat z wrotycza, powstały w procesie fermentacji wrotycza z bakteriami Lactobacillus i Bacillus który stwarza niekorzystne warunki dla bytowania i żerowania szkodników glebowych, takich jak pędraki, opuchlaki, drutowce i inne.
Bros 15ml Pułapka z płynem na muszki owocówki bez substancji owadobójczych
Pułapka z preparatem do monitorowania obecności muszki owocówki w pomieszczeniach zamkniętych. Głównym atutem pułapki jest aromatyczny płyn wabiący. Nie zawiera substancji owadobójczych.
ABC 100ml Blusap Płyn odstraszający Komary i Kleszcze pryskany skuteczny atomizer
Gotowy do użycia środek odstraszający komary, kleszcze i wiele odmian gryzących much. Płyn do pryskania bezpośrednio na skórę, a także na odzież. Zabezpieczając przed ukąszeniami chroni również przed chorobami przenoszonymi przez owady.
Sumin Ortus 05SC 100ml Środek przędziorkobójczy Zwalcza stadia ruchome przędziorka
ORTUS 05 SC jest środkiem w postaci stężonej zawiesiny o działaniu kontaktowym i żołądkowym, do rozcieńczania z wodą, przeznaczonym do zwalczania przędziorków i szpecieli w uprawach.
BROS 140x220cm Siatka na drzwi Moskitiera Czarna Zatrzymuje owady Skuteczna ochrona
Niezawodna siatka do montowania na drzwi skutecznie chroni pomieszczenie przed owadami. Konstrukcja zapewnia łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Zabrudzoną siatkę można wyprać. Kolor czarny powoduje, że na zabrudzenia na siatce są mniej widoczne.
Bros 150ml Spray na mole ubraniowe lawendowy działanie natychmiastowe ochrona zwalczanie jaj i larw moli
Środek przeznaczony do rozpylania w szafach, w szufladach i pojemnikach. Zawarta w preparacie substancja aktywna niszczy mole i zabezpiecza odzież przed ich niszczącym działaniem. Preparat ma delikatny zapach lawendy.
Muszka owocówka latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.
ABC 5szt. Żółte Arkusze Lepowe duże ekolep tablice lep szkodniki mszyce mączliki Prosty, ekologiczny sposób na mszyce, mączlika szklarniowego, wciornastki i inne szkodniki. NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI CHEMICZNIE CZYNNYCH. Posiadają lepką powierzchnię, do której przyklejają się szkodniki. Skuteczne i łatwe w użyciu.
Agropak 900g Mrówkogran Mocny Granulat do Posypywania na Mrówki
Zwalcz mrówki i całe gniazda! Mrówkogran 900g to mocny granulat na mrówki do domu i ogrodu. Działa szybko i skutecznie.
Płyn odstraszający meszki i drobne, uciążliwe owady, których ukąszenia wywołują przykre dolegliwości na skórze. Preparat wykazuje dużą skuteczność działania.
Bros 300ml Insect Spray na owady latające i biegające muchy osy mole karaluchy mrówki pchły
Środek owadobójczy w formie aerozolu, do zwalczania wszystkich insektów latających i biegających. Aktywne elektrostatycznie cząsteczki zawarte w preparacie zwiększają jego skuteczność.
Substral 300ml Floris AE Naturen Róże Działa wgłębnie Zwalcza szkodniki Mszyce Mączlik Wełnowiec
Floris AE to preparat owadobójczy w sprayu o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania mszyc w amatorskich uprawach róż. Jest to produkt ekologiczny, oparty na naturalnych związkach pyretryny.
ABC 24ml Efitol ECO Owadobójczy Koncentrat Rośliny ozdobne Eliminuje przędziorki szpeciele
Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych. Naturalny preparat do oprysku wszystkich roślin ozdobnych w ogrodzie i domu.
Sumin 550ml Laser RTU Spray Środek Owadobójczy na Przędziorki Mszyce
LASER® RTU to naturalny preparat o działaniu kontaktowym, gotowy do użycia. Zawiera olej roślinny pochodzący z lnicznika siewnego i działa mechanicznie, nie powodując uodpornienia szkodników. Jest bezpieczny dla pszczół i środowiska, bez okresu karencji.
Bros 2g Mrówex ZP na mrówki domowe i ogrodowe Zwalcza gniazdo kolonie
Karmnik z żelową przynętą do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i na zewnątrz. Specjalne opakowanie zabezpiecza dzieci i zwierzęta przed dostępem do trutki i chroni ją przed deszczem.
Twój Ogród 400ml Focus Bomba na Owady Spray Samoopróżniający Zwalcza Owady Biegające Latające Pluskwy Karaluchy Pająki
Łatwa w użyciu, samoopróżniająca się bomba do zwalczania owadów latających i biegających. Widoczny efekt w 15 minut.