ARTGOS SKRZYNKA BALKONOWA "BEGONIA" 30cm
  • ARTGOS SKRZYNKA BALKONOWA "BEGONIA" 30cm

ARTGOS SKRZYNKA BALKONOWA "BEGONIA" 30cm

9,99 zł
Brutto

ARTGOS SKRZYNKA BALKONOWA "BEGONIA" 30cm na balkonie doskonale wyglądają iglaki lub begonie.

EAN: 5904458170399
Ilość
Obecnie brak na stanie

Skrzynki balkonowe z tworzyw sztucznych  mają szereg zalet - są trwałe, lekkie i wygodne w użyciu. W płaskich plastikowych donicach na balkonie doskonale wyglądają iglaki.

Bez względu jakie skrzynki zdecydujemy się zakupić na nasz balkon, należy pamiętać o warstwie drenażu i otworach w dnie skrzynek.  Większość doniczek i skrzynek balkonowych dostępnych w sprzedaży posiada otwory w dnie, jednak bardzo często są one zbyt małe – powinny mieć średnicę 1 cm, a w przypadku dużych ceramicznych mis powinny mieć nawet 3 cm średnicy. Jeśli w pojemniku nie ma otworów należy je wywiercić, a zbyt wąskie otwory należy poszerzyć. Aby zapewnić wodzie odpowiedni odpływ nie można zapomnieć o warstwie drenażu na dnie pojemnika – usypanej z kamyków, kawałków porcelany, fragmentów glinianych doniczek lub keramzytu.

Dzięki warstwie drenażu nadmiar wody będzie odpływał z pojemnika, a korzenie będą miały dostęp do tlenu.

Wymiary:

długość 30cm

szerokość 19cm

wysokość 16,5cm.

Dostępna w kolorze terakota. Prosimy o wcześniejszy kontakt email w celu potwierdzenia dostępności kolorów. W przypadku braku dostępności wypranego koloru, możemy wysłać inny losowo wybrany kolor.

Skrzynka występuje łącznie z podstawką.

3233