Marki
AWTools 5l GS AW60001 Spryskiwacz ogrodowy opryskiwacz ciśnieniowy ręczny z lancą
  • AWTools 5l GS AW60001 Spryskiwacz ogrodowy opryskiwacz ciśnieniowy ręczny z lancą

AWTools 5l GS AW60001 Spryskiwacz ogrodowy opryskiwacz ciśnieniowy ręczny z lancą

69,99 zł
Brutto

Żółty AWTools 5l GS AW60001 Spryskiwacz ogrodowy opryskiwacz ciśnieniowy ręczny z lancą przeznaczony do rozpylania płynnych środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów pod warunkiem, że nie zawierają one rozpuszczalników.

EAN: 5902198740360
Ilość
W magazynie

AWTools 5l GS AW60001 Żółty opryskiwacz  ciśnieniowy ręczny z lancą do rozpylania środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów. Płyn do spryskiwacza należy wlewać przez odpowiednie sito, aby zapobiec zatykaniu się dysz. Za pomocą opryskiwacza można też nanosić środki do mycia szyb oraz wodę wykorzystywaną w przydomowych ogrodach i działkach.

Opryskiwacz wyposażony jest w wysokiej jakości uszczelnienia. Zbiorniki opryskiwaczy wyposażone są w podstawę stabilizacyjną oraz skalę pojemności. Podstawa stabilizacyjna dodatkowo izoluje zbiornik opryskiwacza od podłoża. Regulowana końcówka rozpylająca umożliwia zmianę stopnia rozpylenia i strumienia cieczy. Opryskiwacz wyposażony jest w wysokiej jakości uszczelnienia oraz zawór bezpieczeństwa wmontowany w zbiornik opryskiwacza.

Posiadamy w sprzedaży części zamienne do opryskiwaczy.

Pojemność 5l.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć