Marki
AWTools 3l GS AW60001 Żółty opryskiwacz  ciśnieniowy ręczny z lancą
  • AWTools 3l GS AW60001 Żółty opryskiwacz  ciśnieniowy ręczny z lancą

AWTools 3l GS AW60001 Żółty opryskiwacz ciśnieniowy ręczny pompka lanaca

38,99 zł
Brutto

Sspryskiwacz ciśnieniowy przeznaczony do rozpylania płynnych środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów pod warunkiem że nie zawierają one rozpuszczalników.

EAN: 5902198740353
Ilość
W magazynie

AWTools 3l GS AW60001 Żółty opryskiwacz ciśnieniowy ręczny pompka lanaca do rozpylania środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów. Za pomocą opryskiwacza można też nanosić środki do mycia szyb oraz wodę wykorzystywaną w przydomowych ogrodach i działkach. Płyn do spryskiwacza należy wlewać przez odpowiednie sito, aby zapobiec zatykaniu się dysz.

Regulowana końcówka rozpylająca umożliwia zmianę stopnia rozpylenia i strumienia cieczy. Opryskiwacz wyposażony jest w wysokiej jakości uszczelnienia. Zbiorniki opryskiwaczy wyposażone są w podstawę stabilizacyjną oraz skalę pojemności. Podstawa stabilizacyjna dodatkowo izoluje zbiornik opryskiwacza od podłoża. Opryskiwacz wyposażony jest w wysokiej jakości uszczelnienia oraz zawór bezpieczeństwa wmontowany w zbiornik opryskiwacza.

Posiadamy w sprzedaży części zamienne do opryskiwaczy.

Pojemność 3l.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć