Marki
AWTools 3l GS Power AW60019 Opryskiwacz  ciśnieniowy ręczny z lancą
  • AWTools 3l GS Power AW60019 Opryskiwacz  ciśnieniowy ręczny z lancą

AWTools 3l GS Power AW60019 Opryskiwacz ciśnieniowy ogrodniczy z lancą

46,99 zł
Brutto

AWTools 3l GS Power AW60019 Opryskiwacz ciśnieniowy ogrodniczy z lancą do rozpylania płynnych środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów pod warunkiem że nie zawierają one rozpuszczalników.

EAN: 5902198740292
Ilość
W magazynie

Opryskiwacz wyposażony jest w wysokiej jakości uszczelnienia. Zbiorniki opryskiwaczy wyposażone są w podstawę stabilizacyjną oraz skalę pojemności. Podstawa stabilizacyjna dodatkowo izoluje zbiornik opryskiwacza od podłoża. Regulowana końcówka rozpylająca umożliwia zmianę stopnia rozpylenia i strumienia cieczy. Opryskiwacz wyposażony jest w wysokiej jakości uszczelnienia oraz zawór bezpieczeństwa wmontowany w zbiornik opryskiwacza.

AWTools 3l GS Power AW60019 Opryskiwacz  ciśnieniowy ręczny z lancą, do rozpylania środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów. Za pomocą opryskiwacza można też nanosić środki do mycia szyb oraz wodę wykorzystywaną w przydomowych ogrodach i działkach. Płyn do spryskiwacza należy wlewać przez odpowiednie sito, aby zapobiec zatykaniu się dysz.

Posiadamy w sprzedaży części zamienne do opryskiwaczy.

Pojemność 3l.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć