Marki
AWTools 2l AW60018 Opryskiwacz ręczny ciśnieniowy
  • AWTools 2l AW60018 Opryskiwacz ręczny ciśnieniowy

AWTools 2l AW60018 Opryskiwacz spryskiwacz ręczny ciśnieniowy

26,99 zł
Brutto
Opryskiwacz przeznaczony jest do rozpylania wolnych od rozpuszczalnika płynnych środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów. Można również używać go do mycia szyb w szklarniach oraz innych czynności z zastosowaniem wody w przydomowych ogrodach i na działkach.
EAN: 5902198740285
Ilość
W magazynie

AWTools 2l AW60018 Opryskiwacz ręczny ciśnieniowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających małe ogródki czy działki i potrzebujących niewielkiego opryskiwacza ciśnieniowego do  ochrony roślin przed chorobami grzybowymi bądź szkodnikami.

Wyposażony jest w wysokiej jakości uszczelnienia. Zawór bezpieczeństwa zamontowany w głowicy opryskiwacza a regulowana końcówka rozpylająca umożliwia zmianę stopnia rozpylenia i strumienia cieczy. Zbiornik opryskiwacza zamontowany jest na podstawie stabilizacyjnej, która izoluje zbiornik opryskiwacza od podłoża. Na zbiorniku oznaczona jest skala pojemności.

Opakowanie 1 szt.
 

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć