Przeznaczony do zasilania wszelkich żywopłotów, różnorakich figur ogrodowych, jak i roślin wolno rosnących (nieformowanych). Nawożone rośliny łatwo się krzewią i pozytywnie reagują na przycinanie.
Agrecol 1,2kg Specjalistyczny nawóz do żywopłotów drzew i krzewów ozdobnych Stosowanie nawozu o wysokiej zawartości azotu, potasu i fosforu w pełni pokrywa zapotrzebowanie pokarmowe roślin, gwarantuje optymalny wzrost oraz intensywne i symetryczne krzewienie się. Redukuje stres wywołany cięciem roślin oraz ułatwia ich regenerację. Ogranicza również wzrost niesymetrycznych pędów. Systematyczne i prawidłowe stosowanie nawozu zapewnia gęstą koronę, ułatwia także drewnienie pędów, dzięki czemu są one odporne na przemarzanie.
Stosowanie:
Nawozić rośliny od marca do sierpnia co 2 miesiące, w dawce 40g nawozu na 1m2 powierzchni żywopłotu lub korony drzewa.
Nawóz równomiernie rozsypać wokół rośliny i w miarę możliwości wymieszać z wierzchnią warstwą gleby, po czym obficie podlać.
Opakowanie 1,2kg.
Forte 0,5kg Trawnik Ozdobny Nasiona trawy Wolnorosnąca Gęsty dywan
Mieszanka przeznaczona na obiekty reprezentacyjne. Cechuje się wolnym wzrostem i gęstą darnią. Doskonała na miejsca mało użytkowane. Jest idealnym dopełnieniem starannie urządzonego ogrodu. Daje efekt zielonego dywanu.
Florovit 5 kg Nawóz do borówek i innych roślin kwaśnolubnych.
Granulowany, kompleksowy nawóz ogrodniczy w którym każda granulka zawiera wszystkie składniki do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Florovit do borówek to nawóz , który zakwasza glebę co znacząco sprzyja wzrostowi i rozwojowi roślin o niskim odczynie podłoża.
Fortefoska 1kg Nawóz do pelargonii Muszkatli Surfinii Milion Dzwonków
Nawóz bogaty w związki azotu, fosforu i potasu przeznaczony jest do wzmacniania roślin kwitnących. Stosowanie nawozu sprzyja równomiernemu rozwojowi roślin. Dzięki zastosowanym składnikom rośliny szybko zawiązują pąki kwiatowe i długo kwitną.
Agrarius 250ml Soler Forest Nawóz dolistny w żelu Iglaki Sosna Świerk Cyprysik
Soler Forest zawiera również duży udział siarki. Jest to kluczowy pierwiastek biorąc pod uwagę odporność na choroby, szkodniki i warunki stresowe.
SOLER Forest jest bezpieczny dla młodych roślin, gdyż zawiera tylko naturalne, proste i skuteczne składniki mineralne.
Biopon 1 kg Primafoska Nawóz uniwersalny Zbilansowany Wieloskładnikowy Obfite zbiory
Produkt przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich roślin warzywnych, owocowych i ozdobnych. Nowoczesny, zbilansowany nawóz zapewnia wszystkie niezbędne mikroelementy, które wpłyną korzystnie na rozwój, plonowanie i kwitnienie roślin.
Biopon 3 kg Nawóz jesienny do iglaków bezazotowy po okresie wegetacji
Wieloskładnikowy granulat o jednolitej konsystencji- kompletny skład w każdej granulce do nawożenia doglebowego. Brak azotu hamuje przyrost roślin, a duża porcja potasu zwiększa odporność na wymarzanie i chroni przez cały okres spoczynku.
Zawarte w guano składniki wpływają na poprawę gospodarki wodnej roślin oraz zwiększają ich odporność na choroby i szkodniki. Makro i mikroelementy zawarte w nawozie są naturalnego pochodzenia w związku z czym nie zalegają w glebie i nie zachodzi ryzyko przenawożenia. Guano, czyli odchody ptaków morskich, jest jednym z takich nawozów.
Ekodarpol 35ml Aplikator Extra Kaktus nawóz naturalny najlepszy do sukulentów 100% naturalny nawóz do wszystkich odmian kaktusów. Zapewnia zdrowy rozwój i piękne wybarwienie roślin. Stymuluje obfite kwitnienie. Poprawia właściwości gleby.
Nawóz przeznaczony do wszystkich roślin iglastych, zapobiega brązowieniu igieł, a także dzięki zawartemu magnezowi intensywniej wybarwiają się na zielono.
Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar Active Kwiaty zielone ekologiczne patyczki
Organiczno-mineralny nawóz wieloskładnikowy. Przeznaczony do zasilania roślin ozdobnych z liści. Dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Poprawia jakość gleby. Nawóz wysoko wydajny, szybko przyswajalny, a jego forma nie stwarza trudności w zastosowaniu.
Biopon 3 kg Primafoska Nawóz uniwersalny Wieloskładnikowy Zbilansowany Obfite zbiory
Nowoczesny, zbilansowany nawóz zapewnia wszystkie niezbędne mikroelementy, które wpłyną korzystnie na rozwój, plonowanie i kwitnienie roślin. Produkt przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich roślin warzywnych, owocowych i ozdobnych.
Florovit 0,25kg Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat
Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania roślin kwitnących. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie. Przyspiesza również rozwój pąków i zwiększa intensywność barw. Przeznaczony do wszystkich gatunków roślin kwitnących.
Biopon 3 kg Nawóz uniwersalny do roślin zielonych i kwitnących odpowiedni dla wszystkich roślin
Dzięki odpowiednio dobranym składnikom zaspokaja wszystkie potrzeby pokarmowe roślin. Azot stanowi element budulcowy roślin, fosfor wpływa na prawidłowy wzrost, potas odpowiada za procesy kwitnienia i owocowania.
Substral 10 kg Nawóz 100 dni do trawnika z mchem Przedłużone działanie Gęsta darń
Nawóz Substral do trawnika z mchem o wydłużonym działaniu to najwyższej jakości składniki pokarmowe łatwo przyswajalne przez trawę. Pod wpływem nawozu trawa rozkrzewia się i zagęszcza, co stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju mchu.
Magiczna Siła BURZA KWIATÓW SUBSTRAL 200g jest polecany do kwiatów balkonowych, a w szczególności do pelargonii. Jest to nawóz przeznaczony do wszystkich roślin uprawianych w donicach na tarasach, balkonach, a także w ogrodzie. Dzięki sproszkowanej formie łatwiej rozpuszcza się w wodzie i jest przez to bardzo wydajny.
Biopon 35 ml Eliksir do Roślin z Osłabionym Systemem Korzeniowym Nawóz
Dba o doskonały stan, strukturę i witalność systemu korzeniowego. Innowacyjny preparat przeznaczony do roślin doniczkowych z osłabionym systemem korzeniowym Eliksir stwarza optymalne warunki do wytworzenia przez nie w krótkim czasie silnych i zdrowych korzeni.
Ekodarpol 2 l Humus Active Papka do trawników nawóz Jesienno-wiosenny
Nawóz w formie płynnej do rozrabiania z wodą. Powoduje dobre ukorzenienie traw. Wpływa na piękne wybarwienie trawnika. Badania EkoTech Produkt objęte programem unijnym dowodzą, że 2 L HUMUSU ACTIVE efektywnie zastępuje minimum 1 tonę obornika.
Ekodarpol 0,5l Biohumus Extra Uniwersalny nawóz płynny użyźnia glebę
Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników. Do wszystkich roślin domowych, balkonowych i ogrodowych oraz warzyw i owoców. Znakomicie wpływa na wzrost, zdrowie i kondycję roślin, a także uodparnia na choroby.