• Brak w Magazynie Biatom
Florovit 5 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat
  • Florovit 5 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat
  • Florovit 5 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat

Florovit 5 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat

69,99 zł
Brutto

Florovit 5 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik

Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawników.  Wysoka zawartość azotu w nawozie zwiększa krzewienie się traw, darń staje się zwarta i silna.

EAN: 5900861142381

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 7,00 zł
10 5% Do rabatu 35,00 zł
20 7% Do rabatu 97,99 zł
50 10% Do rabatu 349,97 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Florovit 5 kg Nawóz do trawników "Mistrzowski trawnik"

Intensywnie rosnąca trawa, wielokrotnie koszona w ciągu roku, pobiera z gleby duże ilości składników pokarmowych. Dlatego do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni traw niezbędne jest ich systematyczne nawożenie od wczesnej wiosny do jesieni. Florovit do trawników z mchem z dużą zawartością żelaza, dostosowany jest do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.

Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawników

Wysoka zawartość azotu w nawozie zwiększa krzewienie się traw, darń staje się zwarta i silna, co przeciwdziała wzrostowi mchu i zachwaszczeniu. Nawóz jest skuteczny, wydajny oraz wygodny w stosowaniu.

Regularne stosowanie Florovitu do trawników z  mchem:

-
chroni przed mchem
- pobudza krzewienie i zwiększa zwartość darni
- zapewnia soczystą, zieloną barwę trawnika

Sposób stosowania:

Stosować od wiosny do końca sierpnia w odstępach 3 tygodniowych w dawkach 30 g na 1 m2 trawnika. Nawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać. Nie należy stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. Jedna łyżka stołowa zawiera średnio 15 g nawozu.

Nie stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru.

Unikać rozsiewu nawozu na mokre rośliny.

Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia.

Skład: NPK (Mg) 16,0-5,2-5,2 z żelazem
16,0% azot całkowity (N); 4,7% azot azotanowy (N); 11,3% azot amonowy (N); 5,2% całkowity pięciotlenek fosforu (P2O5) ; 3,4% rozpuszczalny w wodzie pięciotlenek fosforu (P2O5);5,2 % pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu; 5,2% rozpuszczalny w wodzie tlenek potasu (K2O); 3,0% całkowity tlenek magnezu (MgO), 3,0% rozpuszczalny w wodzie tlenek magnezu (MgO) 4,00% żelazo (Fe), jako siarczan, rozpuszczalny w wodzie.

Opakowanie 5 kg.

1477

Opis

Waga
5 kg
Zastosowanie
Nawozy do trawników
Postać nawozu
Granulat

Specyficzne kody

EAN13
5900861142381
Komentarze (0)