Florovit 10 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat
  • Florovit 10 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat
  • Florovit 10 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat

Florovit 10 kg Nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik mikrogranulat

129,99 zł
Brutto

Florovit 10 kg Granulowany, kompleksowy nawóz ogrodniczy do trawników.

Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawników.  Wysoka zawartość azotu w nawozie zwiększa krzewienie się traw, darń staje się zwarta i silna.

EAN: 5900861142213

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 13,00 zł
10 5% Do rabatu 64,99 zł
20 7% Do rabatu 181,98 zł
50 10% Do rabatu 649,94 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Florovit 10 kg Nawóz do trawników "Mistrzowski trawnik"

Intensywnie rosnąca trawa, wielokrotnie koszona w ciągu roku, pobiera z gleby duże ilości składników pokarmowych. Dlatego do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni traw niezbędne jest ich systematyczne nawożenie od wczesnej wiosny do jesieni. Florovit do trawników z mchem z dużą zawartością żelaza, dostosowany jest do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.

Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawników

Wysoka zawartość azotu w nawozie zwiększa krzewienie się traw, darń staje się zwarta i silna, co przeciwdziała wzrostowi mchu i zachwaszczeniu. Nawóz jest skuteczny, wydajny oraz wygodny w stosowaniu.

Regularne stosowanie Florovitu do trawników z  mchem:

-
chroni przed mchem
- pobudza krzewienie i zwiększa zwartość darni
- zapewnia soczystą, zieloną barwę trawnika

Sposób stosowania:

Stosować od wiosny do końca sierpnia w odstępach 3 tygodniowych w dawkach 30 g na 1 m2 trawnika. Nawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać. Nie należy stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. Jedna łyżka stołowa zawiera średnio 15 g nawozu.

Nie stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru.

Unikać rozsiewu nawozu na mokre rośliny.

Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia.

Skład: NPK (Mg) 16,0-5,2-5,2 z żelazem
16,0% azot całkowity (N); 4,7% azot azotanowy (N); 11,3% azot amonowy (N); 5,2% całkowity pięciotlenek fosforu (P2O5) ; 3,4% rozpuszczalny w wodzie pięciotlenek fosforu (P2O5);5,2 % pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu; 5,2% rozpuszczalny w wodzie tlenek potasu (K2O); 3,0% całkowity tlenek magnezu (MgO), 3,0% rozpuszczalny w wodzie tlenek magnezu (MgO) 4,00% żelazo (Fe), jako siarczan, rozpuszczalny w wodzie.

Opakowanie 10kg.

3252

Opis

Waga
10 kg
Zastosowanie
Nawozy do trawników
Postać nawozu
Granulat

Specyficzne kody

EAN13
5900861142213
Komentarze (0)