- BRAK stanu
Ekodarpol 3kg Plonar Active do owoców i warzyw nawóz organiczno-mineralny
Umożliwia zdrową i ekologiczną uprawę warzyw i owoców. Przeznaczony jest do nawożenia, polepszania i rekultywacji gleb pod uprawy warzyw i owoców. Efektywnie zastępuje tonę obornika. Nawóz granulowany, który poprawia żyzność gleb.
Ekodarpol 3kg Plonar Active do owoców i warzyw nawóz organiczno-mineralny
Nawóz granulowany, który poprawia żyzność gleb. Zawiera makro- i mikroelementy oraz wysokie stężenie kwasów humusowych. Efektywnie zastępuje tonę obornika. Przeznaczony jest do nawożenia, polepszania i rekultywacji gleb pod uprawy warzyw i owoców.
Korzyści ze stosowania Plonaru Active do owoców i warzyw:
SKŁAD:
minimum:
– 35% – materia organiczna
– 65% – kwasy humusowe
– 3,5% – fosfor P2O5
– 6,5% – potas K2O
– 9% – wapń CaO
SPOSÓB STOSOWANIA:
Plonar Active można stosować przedsiewnie/przed sadzeniem lub pogłównie na rośliny rosnące.
Stosować wczesną wiosną (przed sianiem lub sadzeniem roślin) rozsypując granulki (na powierzchni zgodnej z poniższą tabelą), przegrabiając z wierzchnią warstwą gleby.
W trakcie wegetacji roślin stosujemy pogłównie bez przegrabiania z glebą, podlewając obficie wodą powierzchnię, na której zastosowano Plonar Active.
Przy doborze ilości do aplikacji nawozu Plonar Active należy brać pod uwagę wymagania pokarmowe roślin oraz zasobność gleb.
Do rekultywacji gruntów i gleb zdegradowanych stosujemy wyższą dawkę z tabeli.
Nawóz Plonar Active należy przechowywać w oryginalnych opakowaniach pod przykryciem zabezpieczającym przed zamoknięciem i zawilgoceniem.
Opakowanie worek 3kg.
BIOPON 1kg krzewy owocowe to wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania drzew i krzewów owocowych. Kompletny zestaw składników pokarmowych sprawia, że rośliny dają obfite plony, a zebrane owoce są zdrowe, soczyste i smaczne. Ponadto odpowiednio dobrany skład wpływa pozytywnie na zdrowie i kondycję gałęzi.
Forte 3 kg Fortefoska nawóz uniwersalny ogrodniczy Dorodne warzywa owoce
Uniwersalny nawóz nadający się do zasilania całego ogrodu. Można go stosować do kwiatów, krzewów, warzyw lub trawy. Ma postać szybko rozpuszczalnego granulatu, dobrze się wchłania. Daje szybkie efekty i poprawia ogólny wygląd roślin.
Azofoska to najwyższej jakości nawozy wieloskładnikowe, których receptury opracowano tak, by zapewnić roślinom nie tylko wszystkie niezbędne główne składniki pokarmowe (makroskładniki), lecz także mikroelementy.
Substral 300 g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do owoców i warzyw
Specjalistyczny środek interwencyjny do owoców i warzyw, przeznaczony do stosowania dolistnego przy nawożeniu roślin jadalnych. Sprawia, iż rośliny wykazują wyższą odporność na choroby, a plon jest bardziej obfity, smaczniejszy i okazalszy.
Substral 200 g Magiczna Siła Nawóz startowy + ukorzeniacz fosfor Profesjonalny nawóz w 100% rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do nawożenia doglebowego i dolistnego wszystkich roślin ogrodowych, włącznie z trawnikami, krzewami, drzewami oraz kwiatami. Polecany do stosowania przy rozsadach, nowo zakładanych rabatkach lub przesadzaniu.
Bionat Guano 1kg Naturalny nawóz uniwersalny jest czystym pozbawionym chemii produktem wykonanym na bazie odchodów ptaków morskich, głównie kormoranów, pelikanów i głuptaków, których specyficzny ''jadłospis'' ma zasadniczy wpływ na jego wyjątkowe właściwości.
Składniki Guano wpływają na poprawę gospodarki wodnej roślin oraz zwiększają ich odporność na choroby i szkodniki. Do stosowania w ogrodach przydomowych i na działkach są nawozy organiczne. Warzywa i owoce uprawiane na takich nawozach są zdrowe i dorodne. Guano, czyli odchody ptaków morskich, jest jednym z takich nawozów.
Bonat Guaro 1 kg Naturalny nawóz do pomidorów i papryki na odchodach ptaków
Profesjonalny nawóz do pomidorów z mikroelementami 🌱 Formuła NPK 4-3-2,5 + MgO S CaO wspiera rozwój roślin i plonowanie pomidorów. Idealny wybór dla ogrodu i szklarni – dla osób, które chcą uzyskać zdrowe i smaczne plony.
Ekodarpol 2 l Humus Active Papka uniwersalny naturalny nawóz Jesienno-zimowy
Zastosowany 2-krotnie w roku doglebowo i 2-4 razy dolistnie w okresie wegetacji rośliny powoduje wysokie i zdrowe plonowanie nawet na słabych glebach, a po paru latach systematycznego stosowania możemy doprowadzić do poprawienia klasy gleby.
Ekodarpol 550ml Biochron gotowy środek na mszyce przędziorki wełnowce wciornastki miseczniki
Gotowy do użycia środek przeciw mszycom, wciornastkom i innym szkodnikom roślin.Wszechstronne zastosowanie - na kwiaty, drzewka owocowe i warzywa. Brak okresu karencji - owoce i warzywa można spożywać w tym samym dniu po uprzednim umyciu.
Ekodarpol 5l Biohumus do wszystkich roślin pozytywne mikroorganizmy
Wieloskładnikowy nawóz żywy, bogaty w substancje odżywcze oraz mikroorganizmy, który doskonale wpływa na wielkość i jakość plonu. Dostarcza niezbędnych składników pokarmowych i poprawia kondycję roślin. Posiada wysoką wartość nawozową i jest dobrze wchłaniany przez rośliny.
Ekodarpol 3kg Plonar Active uniwersalny nawóz granulowany organiczno-mineralny
Poprawia żyzność gleb. Zawiera makro- i mikroelementy oraz wysokie stężenie kwasów humusowych. Bardzo wydajny i wygodny w stosowaniu. Kilogram Plonaru Active w działaniu efektywnie zastępuje tonę obornika.
Ekodarpol 1kg Plonar Active do owoców i warzyw ekologiczny nawóz granulowany
Przeznaczony jest do nawożenia, polepszania i rekultywacji gleb pod uprawy warzyw i owoców. Efektywnie zastępuje tonę obornika. Umożliwia zdrową i ekologiczną uprawę warzyw i owoców. Organiczno-mineralny nawóz, który poprawia żyzność gleb.
Toraf 0,1g Pierwiosnek Wyniosły Prymulka Nasiona kwiatów wieloletnich mieszanka kolorów rabatki balkony
Stosowana na niskie rabaty, do ogródków skalnych, na kwiat cięty i do doniczek. Mieszanka odmian o różnokolorowych kwiatach z żółtym środkiem o średnicy 2-3 cm. Najlepiej rośnie na stanowisku półcienistym.
Sprawdzony, specjalistyczny, całkowicie rozpuszczalny nawóz do pelargonii oraz innych roślin kwitnących: niecierpki, fuksje, begonie, hibiskus, sundaville i innych. Zbilansowany, optymalny skład oraz zawarte mikroelementy zapewniają prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie nawożonych roślin. Planton K zestaw 800g.
Stosunkowo nowy środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym i systemicznym, do stosowania zapobiegawczego w celu zwalczania chorób grzybowych w uprawach ogrodniczych. Jest to połączenie chlorotalonilu i azoksystrobiny.
3 warstwowy wąż ogrodowy 1" 25m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.
Nowoczesny, specjalistyczny nawóz przeznaczony do zasilania roślin balkonowych, ogrodowych i domowych, zawierający w swoim składzie wszystkie niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin, składniki pokarmowe.
Ziemovit 20ml NeemAzal T/S Oprysk na Stonke Gąsienice Ziemiórki
NeemAzal to insektycyd pochodzenia naturalnego, którego składnik aktywny skutecznie zwalcza owady żerujące na roślinach. Na roślinie działa wgłębnie i kontaktowo, zapewniając 100% skuteczności w zwalczaniu szkodników t.j. ziemiórki, stonka ziemniaczana, gąsienice, mszyce i inne.
Rolimpex 5 l Obornik Bydlęcy Granulat Krowiak Nawóz Naturalny
Granulowany obornik bydlęcy z Iławy to 100% naturalny nawóz bez obróbki termicznej, który działa szybko i skutecznie. Jest bezpieczny dla roślin i idealny do stosowania w uprawach ekologicznych, zapewniając obfite i ekologiczne zbiory.
Substral 350 g Magiczna Siła Nawóz interwencyjny do hortensji utrzymuje niskie pH gleby, zapewniając roślinom odpowiednie warunki do zdrowego rozwoju i wzrostu. Powoduje przedłużenie okresu kwitnienia, wybijanie wielu pąków oraz intensywne zabarwienie kwiatów. Polecany szczególnie do roślin zaniedbanych i wymagających pilnej interwencji.
Substral 10 kg Nawóz 100 dni do trawnika z mchem Przedłużone działanie Gęsta darń
Nawóz Substral do trawnika z mchem o wydłużonym działaniu to najwyższej jakości składniki pokarmowe łatwo przyswajalne przez trawę. Pod wpływem nawozu trawa rozkrzewia się i zagęszcza, co stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju mchu.
Biopon 1 l Biohumus Uniwersalny Odżywka Naturalna Eko Kwiaty
Doskonała, organiczno-mineralna odżywa do wszystkich roślin ogrodowych i domowych. Środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie roślin ozdobnych.
Ekodarpol 2l Biohumus Extra do truskawek i poziomek nawóz EKO
Nawóz całkowicie naturalny. Gwarantuje obfite i zdrowe plony, poprawia walory smakowe owoców. Przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej. Nawożenie powinno być umiarkowane, a nawozy dawkowane w odpowiednich terminach.
Ekodarpol 5l Wapno do bielenia drzewek gotowa emulsja +pędzel gratis
Zabieg bielenia drzew i krzewów należy przeprowadzić późną jesienią bądź wczesną wiosną w celu zabezpieczenia roślin przed uszkodzeniami części zdrewniałych, spowodowane działaniem promieni słonecznych. Łatwa i wygodna w użyciu gotowa emulsja o zwiększonej przyczepności.
Ekodarpol 1 l Biohumus Extra do Storczyków epifitów Ekologiczny nawóz Płyn
Odżywka naturalna przeznaczona do zasilania storczyków, orchidei oraz innych epifitów. Organiczny nawóz do rozrabiania z wodą. Doskonały dla osób, którym zależy na ekologicznej hodowli kwiatów. Wśród wielu zalet stosowania Biohumusu wyróżnia się brak ryzyka przenawożenia.
Siarkopol 5 kg Mocznik 46N Nawóz Azotowy Uniwersalny Doglebowy i Dolistny
Nawóz granulowany idealny do stosowania przedsiewnego i pogłównego oraz dolistnego w roztworze wodnym o stężeniu dostosowanym do wymagań dokarmianego gatunku i fazy rozwojowej rośliny. Zalecany pod wszystkie rośliny w ogrodzie lub sadzie w uprawie gruntowej i szklarniowej.
Inco 3kg Azofoska nawóz uniwersalny pylisty do wszystkich roślin obfite plony kwitnienie
Ten wysokiej jakości nawóz mineralny dostarcza roślinom niezbędnych składników odżywczych, wspierając ich zdrowy wzrost i obfite kwitnienie. Idealny do ogrodu, balkonu i tarasu. Forma drobnego pyłu łatwiej i szybciej wnika w glebę.
Biopon 0,5l Nawóz uniwersalny intensywna zieleń zdrowy wzrost piękne kwiaty
Wieloskładnikowy nawóz mineralny do wszystkich roślin domowych, balkonowych, tarasowych i ogrodowych. Odpowiednio dobrane proporcje azotu, fosforu i potasu zapewniają optymalny wzrost i kwitnienie roślin.
Forte Foska 300 ml Zakwaszacz podłoża 2% nawozowy roztwór żelaza Zakwaszanie Borówka Azalia Hortensja
Zakwaszacz gleby do pogłównego podlewania roślin, jest to środek który służy do zakwaszania gleby przy uprawie roślin kwasolubnych np. wrzosy, rododendrony, borówki , żurawiny, iglaki, azalii. Nie posiada właściwości nawozowych.
Przeznaczony do zasilania wszelkich odmian paproci zarówno domowych, jak i ogrodowych oraz innych roślin preferujących lekko kwaśny
odczyn podłoża.
Florovit 1 kg Nawóz do truskawek poziomek oraz krzewów owocowych
Stosowanie Florovitu do truskawek i krzewów owocowych zapewnia prawidłowe kwitnienie i owocowanie, poprawia wybarwienie i smak owoców oraz zapobiega magnezowej i żelazowej chlorozie liści. Znacząco wpływa na plonowanie.
Forte 4kg Komposter Kompostmax Przyspiesza kompostowanie
Nawóz kompostujący przyspieszający fermentację kompostu i wzbogacający go o magnez oraz mikroelementy. Komposter jest pożywką dla bakterii i grzybów fermentujących znajdujących się w kompoście dzięki czemu przyspiesza proces naturalnej fermentacji resztek organicznych.