Filtruj według

Kategorie

Kategorie

EKODARPOL - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Ekodarpol 20 ml Humus Active Papka...

Ekodarpol 20 ml Humus Active Papka uniwersalny nawóz obornik koncentrat

Ekologiczny polepszacz glebowy przeznaczony do roślin domowych, balkonowych, warzyw i ziół. Dostarcza wszystkie niezbędne składniki pokarmowe w łatwoprzyswajalnej postaci. Wygodna forma jednorazowej saszetki ułatwia stosowanie nawozu.

Cena 1,39 zł

Ekodarpol 20 ml Biohumus Extra...

Ekodarpol 20 ml Biohumus Extra Uniwersalny nawóz w płynie kwiaty zioła BIO EKO koncentrat
Najwyższej jakości 100% nawóz organiczny, powstający w wyniku przetrawienia obornika przez dżdżownice kalifornijskie. Bogaty w mikroorganizmy, które mają pozytywny wpływ na rozwój roślin. Pobudza naturalną aktywność biologiczną gleby.

Cena 1,39 zł

Ekodarpol 35 ml Aplikator do...

Ekodarpol 35ml Aplikator do Storczyków orchidei nawóz bio wspomaga kwitnienie Jeśli nie lubimy ciągłego odmierzania odpowiedniej ilości nawozu, ale nie chcemy zniszczyć roślin przez ich przenawożenie, powinniśmy wybrać preparat naturalny Aplikator do Storczyków. Wygodna forma niweluje konieczność odmierzania odpowiedniej ilości nawozu.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 35 ml Aplikator Odżywka do...

Ekodarpol 35ml Aplikator Extra Kwiaty balkonowe nawóz surfinie werbena begonia Nawożenie uzupełnia w podłożu brakujące składniki pokarmowe, dzięki czemu rośliny będą mogły bujniej kwitnąć i ładniej się rozrastać. Do dokarmiania wybieramy nawozy dedykowane konkretnej grupie roślin, gdyż zawierają najbardziej optymalny zestaw składników.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 35 ml Aplikator Uniwersalny...

Ekodarpol 35ml Aplikator Uniwersalny do domowych balkonowych ziół całoroczny ekologiczny Wysokiej jakości nawóz organiczny, powstający w wyniku przetrawienia obornika przez dżdżownice kalifornijskie. Bogaty w mikroorganizmy, które mają pozytywny wpływ na rozwój roślin. Pobudza naturalną aktywność biologiczną gleby.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 40ml Aplikator Duo Nawóz do...

Ekodarpol 40ml Aplikator DUO do Kwiatów balkonowych Humus Active i Extra
Wygodna forma aplikatora pomaga nam zaoszczędzić czas na odmierzaniu odpowiednich ilości nawozu dla naszej rośliny, dodatkowo przy takim nawożeniu nie musimy się bać przedawkowania. Aplikatory to wygodne, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie w hodowli roślin balkonowych.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 250ml Biochron spray środek...

Ekodarpol 250ml Biochron spray środek antybakteryjny do rąk płyn żel dezynfekcja koronawirus

Gotowy do użycia środek antybakteryjny o przyjemnym waniliowym zapachu. Przeznaczony do odzieży, dłoni i różnych powierzchni odpornych na działanie etanolu. Eliminuje wirusy i bakterie na spryskanych powierzchniach. Odkaża.

Cena 19,99 zł

Ekodarpol 40ml Aplikator Duo Nawóz do...

Ekodarpol 40ml Aplikator DUO do Kwiatów kwitnących Humus Active i Extra Wygodna forma aplikatora pomaga nam zaoszczędzić czas na odmierzaniu odpowiednich ilości nawozu dla naszej rośliny, dodatkowo przy takim nawożeniu nie musimy się bać przedawkowania. Aplikatory to wygodne, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie w hodowli roślin kwitnących.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 35 ml Aplikator Elixir do...

Ekodarpol 35ml Aplikator Extra Kwiaty kwitnące nawóz naturalny cyklamen kalia kalanchoe Płynny, wieloskładnikowy nawóz naturalny przeznaczony do nawożenia wszystkich roślin kwitnących. Gwarantuje długotrwałe i obfite kwitnienie. Dostarcza roślinom wszystkich składników, niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 35 ml Aplikator Odżywka do...

Ekodarpol 35ml Aplikator Extra Kaktus nawóz naturalny najlepszy do sukulentów 100% naturalny nawóz do wszystkich odmian kaktusów. Zapewnia zdrowy rozwój i piękne wybarwienie roślin. Stymuluje obfite kwitnienie. Poprawia właściwości gleby.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 40ml Aplikator Duo Nawóz do...

Ekodarpol 40ml Aplikator Duo Nawóz do Ziół Biohumus Extra+Active płyn naturalny Wygodna forma aplikatora pomaga nam zaoszczędzić czas na odmierzaniu odpowiednich ilości nawozu dla naszej rośliny, dodatkowo przy takim nawożeniu nie musimy się bać przedawkowania. Aplikatory to wygodne, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie w hodowli ziół.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 1 l +20% gratis Biohumus...

Ekodarpol 1l+20% gratis Biohumus Extra Uniwersalny nawóz z hodowli dżdżownic kalifornijskich

Nawóz naturalny, bezpieczny dla roślin i środowiska. Do wszystkich roślin domowych i ogrodowych. Zawiera pozytywne bakterie, np. azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, celulolityczne, przetrwalnikujące i promieniowce.

Cena 12,99 zł

Ekodarpol 40 kostek Podpałka do...

Ekodarpol 40 kostek Podpałka do grilla kominka rozpałka szara w kostkach

Ekologiczna, wytworzona z naturalnych składników. Ułatwia rozpalanie ogniska, kominka, pieca, grilla. Nie wydziela przykrego, chemicznego zapachu, a przyjemny aromat. Doskonale sprawdzi się w czasie sezonu grillowego, jako niezbędny element podczas rozpalania.

Cena 3,99 zł

Ekodarpol 35 ml Aplikator regenerator...

Ekodarpol 35ml Aplikator Extra Kwiaty zielone nawóz do monstery bluszczu skrzydłokwiata Wieloskładnikowy nawóz wzmacniający rośliny ozdobne z liści. Poprawia ukorzenianie i stymuluje bujny wzrost. Nie grozi przenawożeniem. Naturalny, bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 20 ml Biohumus Extra do...

Ekodarpol 20ml Biohumus Extra do storczyków nawóz do storczyka orchidei kwasy humusowe

Nawóz organiczny w postaci płynu do rozrobienia z wodą. Wygodna forma jednorazowej saszetki niweluje niebezpieczeństwo przedawkowania nawozu. W uprawie storczyków konieczne jest stosowanie nawozów, których skład odpowiada zapotrzebowaniu roślin.

Cena 1,39 zł

Ekodarpol 35 ml Aplikator Krople...

Ekodarpol 35ml Aplikator Extra Paproć bionawóz ekologiczny wydajny Płynny nawóz organiczny przeznaczony do nawożenia paproci. Zapewnia bujny wzrost roślin oraz intensywne wybarwienie liści. Poprawia strukturę gleby i jej właściwości fizyko-chemiczne.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol Biochron Pułapka lep klej...

Ekodarpol Biochron Pułapka na prusaki i karaluchy z atraktantem detektor Pułapka lepowa na owady biegające. Skuteczna i dyskretna. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, więc jest bezpieczna dla otoczenia i środowiska.

Cena 5,99 zł

EKOdarpol 1L Agro Perlit spulchnia...

Ekodarpol 1l Agro-Perlit spulchnia ziemię gromadzi wodę

Naturalny surowiec. Ma zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie oraz uprawach szklarniowych, jako dodatek do ziemi ogrodniczej, lub jej zastępnik w uprawach hydroponicznych. Spulchniając podłoże stwarza znakomite warunki do rozwoju systemu korzeniowego. 

Cena 5,99 zł

Ekodarpol 1 l Biohumus Extra...

Ekodarpol 1 l Biohumus Extra Uniwersalny Nawóz naturalny Kwiaty Warzywa Ogród

Naturalny, uniwersalny nawóz ogrodniczy w płynie na bazie uszlachetnionego obornika. Powoduje pełne i właściwe wykorzystanie pożywki, utrzymanie wilgoci w glebie, wzmacnia system samoobrony roślin i warunkuje ich właściwy rozwój.

Cena 13,99 zł

Ekodarpol 0,5 l Biohumus Extra kwiaty...

Ekodarpol 0,5l Biohumus Extra kwiaty zielone płynny nawóz ekologiczny

Nawóz do podlewania wszystkich domowych kwiatów zielonych. Bezpieczny dla roślin i środowiska. Zawiera naturalnie namnożone pozytywne bakterie, między innymi azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, celulolityczne, promieniowce oraz bakterie przetrwalnikowe.

Cena 7,99 zł

EKOdarpol 2L Agro Perlit wspomaga...

Ekodarpol 2l Agro-Perlit wspomaga rozwój korzeni drenaż do uprawy ziemi

Porowaty produkt pochodzenia mineralnego. Spulchnia ziemia, poprawia gospodarkę wodną. Wchłania wodę, chroniąc ją przed wyparowaniem i wsiąkaniem w głąb ziemi. Nadaje się do upraw wszystkich roślin.

Cena 10,98 zł

Ekodarpol 40ml Aplikator Duo...

Ekodarpol 40ml Aplikator DUO Uniwersalny Humus Active i Extra Wygodna forma aplikatora pomaga nam zaoszczędzić czas na odmierzaniu i dodawaniu odpowiednich ilości nawozu dla naszej rośliny, dodatkowo przy takim nawożeniu nie musimy się bać przedawkowania. Aplikatory to wygodne, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie w hodowli roślin domowych.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol 550ml Biochron gotowy...

Ekodarpol 550ml Biochron gotowy środek na mszyce przędziorki wełnowce wciornastki miseczniki

Gotowy do użycia środek przeciw mszycom, wciornastkom i innym szkodnikom roślin.Wszechstronne zastosowanie -  na kwiaty, drzewka owocowe i warzywa. Brak okresu karencji - owoce i warzywa można spożywać w tym samym dniu po uprzednim umyciu.

Cena 19,99 zł

Ekodarpol 2 szt. Pułapka na mole 2w1...

Ekodarpol 2 szt. Pułapka na mole 2w1 Feromonowa Spożywcze Odzieżowe

Produkt służy do monitorowania obecności owadów, poprzez ich odławianie. Pomaga pozbyć się moli spożywczych z kuchni i moli ubraniowych z szafy. Działa na oba gatunki moli i jest skuteczny w obu przypadkach. Pułapka jest pokryta klejem z dodatkiem feromonów moli. 

Cena 14,99 zł

Ekodarpol 40ml Aplikator Duo do...

Ekodarpol 40ml Aplikator DUO do Storczyków orchidei Humus Extra Active
Wygodna forma aplikatora pomaga nam zaoszczędzić czas na odmierzaniu i dodawaniu odpowiednich ilości nawozu dla naszej rośliny, dodatkowo przy takim nawożeniu nie musimy się bać przedawkowania. Aplikatory to wygodne i bezpieczne rozwiązanie w hodowli storczyków.

Cena 2,99 zł

Ekodarpol zakwaszacz glebowy...

Ekodarpol zakwaszacz glebowy naturalny borówka iglak obniża pH
To naturalny środek o szybkim działaniu obniżającym pH gleby, dzięki czemu stwarza optymalne warunki wzrostu dla wszystkich roślin kwaśnolubnych. Nadaje się do stosowania pod wszystkie rośliny kwaśnolubne tj.: borówka amerykańska, iglaki, hortensje i wiele innych.

Cena 14,95 zł

Ekodarpol 1,2 l Humus Active Papka...

Ekodarpol 1,2 l Humus Active Papka uniwersalny SPRAY nawóz Jesienno-wiosenny 

Bardzo wygodny w użyciu nawóz płynny. Wystarczy podłączyć do węża z wodą. Dostarcza wszystkie niezbędne składniki pokarmowe w łatwo przyswajalnej postaci. Powoduje szybki rozkład resztek organicznych, tworząc TAP (Trwałą Aktywną Próchnicę).

Cena 37,99 zł

Ekodarpol 1,2 l Humus Active Papka do...

Ekodarpol 1,2 l Humus Active Papka do trawników SPRAY nawóz Wiosna Jesień 

Nawóz organiczny w formie płynnej. Systematycznie stosowany zapewnia szybkie, intensywne zielone wybarwienie trawy. Można go stosować zarówno wiosną, jak i jesienią. Poprawia kondycję traw. Zmienia barwę gleby na bardziej brunatną, poprawiając jej właściwości cieplne.

Cena 37,99 zł

Ekodarpol 1 l Biohumus Life do warzyw...

Ekodarpol 1 l Biohumus do warzyw nawóz naturalny 

Płynny wieloskładnikowy nawóz naturalny. Doskonale wpływa na wielkość i jakość plonu. Dostarcza niezbędnych składników pokarmowych i poprawia kondycję warzyw. Ma wysoką wartość nawozową i jest bardzo dobrze wchłaniany przez warzywa.

Cena 8,99 zł

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar...

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar Active Kwiaty zielone ekologiczne patyczki

Organiczno-mineralny nawóz wieloskładnikowy. Przeznaczony do zasilania roślin ozdobnych z liści. Dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Poprawia jakość gleby. Nawóz wysoko wydajny, szybko przyswajalny, a jego forma nie stwarza trudności w zastosowaniu.

Cena 6,99 zł

Ekodarpol 250ml Biochron spray środek...

Ekodarpol 250ml Biochron spray środek odkażający dezynfekujący naturalny bezpieczny

Ekodarpol Biochron spray środek odkażający dezynfekujący
. Gotowy do użycia środek odkażając o  waniliowym zapachu. Przeznaczony do odkażania powierzchni domowych i różnych przedmiotów codziennego użytku. 

Cena 16,99 zł

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar...

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar Active Uniwersalne nawóz do wszystkich roślin do ziemi

Uniwersalny nawóz organiczno-mineralny do stosowania pod wszystkie rośliny domowe i balkonowe. Systematycznie stosowany gwarantuje zdrowy wzrost i obfite kwitnienie. Najlepszy nawóz dla osób, które nie chcą stosować wielu nawozów do różnych gatunków roślin.

Cena 5,99 zł

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar...

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar Active Storczyki nawóz do orchidei kwitnienie

Wysokowydajny nawóz stymulujący wzrost i kwitnienie storczyków. Zapewnia roślinom niezbędne składniki pokarmowe, co warunkuje zawiązywanie dużej ilości pąków. Wspomaga naturalną odporność na szkodniki i choroby.

Cena 5,99 zł

Ekodarpol 1l Biohumus Life Nawóz do...

Ekodarpol 1l Biohumus Nawóz do paproci BIO żyzna gleba

Płynny wieloskładnikowy nawóz naturalny. Doskonale wpływa na rozrost paproci. Dostarcza niezbędnych składników pokarmowych i poprawia kondycję rośliny. Przy regularnym stosowaniu wpływa korzystnie na glebę poprawiając jej zasobność i żyzność, co doskonale wpływa na wzrost i witalność rośliny.

Cena 8,99 zł

Ekodarpol 2 l Biohumus Life do...

Ekodarpol 2 l Biohumus Life do kwiatów zielonych naturalny wermikompost odżywia

Naturalny płynny nawóz wieloskładnikowy. Dostarcza roślinom niezbędnych składników pokarmowych. Poprawia kondycję i wybarwienie roślin zielonych. Cenny i bogaty w składniki pokarmowe i mikroorganizmy nawóz organiczny. Przeznaczony jest do roślin ozdobnych z liści.

Cena 14,99 zł

EKOdarpol 5L Agro Perlit dodatek do...

Ekodarpol 5l Agro-Perlit dodatek do podłoża do hydroponiki frakcja perlit ogrodniczy

Ma zastosowanie w ogrodnictwie, rolnictwie oraz uprawach szklarniowych, jako dodatek do ziemi ogrodniczej, lub jej zastępnik w uprawach hydroponicznych. Jest surowcem mineralnym. Wchłania wodę, chroniąc ją przed wyparowaniem i wsiąkaniem w głąb ziemi. 

Cena 14,99 zł

Ekodarpol 1 l Komposter BIO bakterie...

Ekodarpol 1 l Komposter BIO bakterie do kompostu Przyspiesza rozkład materii organicznej

Produkt w 100% naturalny. Rozkłada odpady organiczne pochodzące z ogrodnictwa, rolnictwa i gospodarstw domowych. Wykonany jest na bazie biohumusu i torfu. Ogranicza nieprzyjemny zapach spowodowany rozkładem resztek.

Cena 12,99 zł

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar...

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Plonar Active Kwiaty kwitnące koreczki do zasilania kwiatków

Nawóz organiczno-mineralny przeznaczony do odżywiania roślin kwitnących w domu, na balkonie i tarasie. Dostarcza kwiatom składników pokarmowych. Bogaty w materię organiczną, która poprawia strukturę gleby. Aktywuje powstawanie pąków i piękne wybarwienie kwiatów.

Cena 6,99 zł

Ekodarpol 1 l Biohumus Life do...

Ekodarpol 1l Biohumus do kwiatów kwitnących nawóz żywy zawiera mikroorganizmy

Poprzez optymalne odżywienie pobudza kwiaty do zawiązywania jeszcze większej liczby pąków. Poprawia wzrost, kondycję i zdrowie kwiatów. Jest nieprzedawkowalny. Zapewnia obfite i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

Cena 7,99 zł

Ekodarpol 1 l + 20% GRATIS Biohumus...

Ekodarpol 1 l + 20% GRATIS Biohumus Life wszystkie rośliny Naturalny Uniwersalny nawóz

Biohumus life to wieloskładnikowy nawóz płynny, który znacznie wpływa na bujny wzrost i obfite kwitnienie roślin. Dostarcza niezbędnych składników pokarmowych i poprawia kondycję roślin. Doskonale wpływa na wielkość i jakość plonu.

Cena 9,99 zł

Ekodarpol 0,5l Biohumus mgiełka do...

 Ekodarpol 0,5 l Biohumus mgiełka do palmy juki draceny zdrowe liście BIO

Produkt naturalny uzyskany z Biohumusu. Preparat gotowy do użycia. Zapewnia optymalny mikroklimat, który jest bardzo zbliżony do naturalnego środowiska palmowatych. Pozwala lepiej zadbać o wygląd liści i wzmacnia ich kondycję.

Cena 10,99 zł

Ekodarpol 1 kg Plonar Active...

Ekodarpol 1kg Plonar Active uniwersalny nawóz sypki zastępuje obornik

Organiczno-mineralny nawóz w postaci proszku do rozpuszczenia w wodzie. Zwiększa plonowanie owoców i warzyw, a także poprawia ich walory smakowe oraz odżywcze. Ekologiczny produkt, który poprawia żyzność gleb.

Cena 29,99 zł

Ekodarpol 0,9 kg Trawa Uniwersalna...

Ekodarpol 0,9kg Trawa Uniwersalna mieszanka ozdobna trawnik nasiona na różne tereny

Uniwersalna mieszanka o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania terenów przydomowych, osiedlowych, a także przydrożnych pasów zieleni. Nie ma większych wymagań glebowych. Nie wymaga zbyt wiele pracy i pielęgnacji.

Cena 29,99 zł

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Paproć...

Ekodarpol 30szt. Pałeczki Paproć Plonar Active Ekologiczne nawozowe do paproci
Uniwersalny nawóz organiczno-mineralny do stosowania doglebowo pod paprocie. Systematycznie stosowany gwarantuje zdrowy wzrost. Wysoko wydajny i łatwy w zastosowaniu nawóz, zapewnia naturalny i intensywne wybarwienie i prawidłowy rozwój paproci.

Cena 6,99 zł

Ekodarpol 0,5 l Biohumus Extra...

Ekodarpol 0,5l Biohumus Extra Uniwersalny nawóz płynny użyźnia glebę

Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników. Do wszystkich roślin domowych, balkonowych i ogrodowych oraz warzyw i owoców. Znakomicie wpływa na wzrost, zdrowie i kondycję roślin, a także uodparnia na choroby. 

Cena 8,99 zł

Ekodarpol 0,2 kg Podkorzeniacz...

Ekodarpol 0,2kg Podkorzeniacz uniwersalny na dobre ukorzenianie

Produkt naturalny na bazie BIOHUMUSU. Doskonale wpływa na rozrost systemu korzeniowego. Do zastosowania pod rozsady oraz wszystkie rośliny ogrodowe i domowe. Pomaga w zakorzenieniu się roślin w nowym podłożu, redukuje stres podczas przesadzania.

Cena 8,99 zł

Ekodarpol 1,2 l Humus Active Papka...

Ekodarpol 1,2 l Humus Active Papka Trawnik UZUPEŁNIENIE nawóz jesienno-wiosenny 

Systematycznie stosowany zapewnia szybkie, intensywne zielone wybarwienie trawy. Można go stosować zarówno wiosną, jak i jesienią. Pielęgnując trawnik wyłącznie Humusem Active zmniejszamy ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Cena 19,99 zł

Ekodarpol 2 l Komposter w płynie...

Ekodarpol 2l Komposter w płynie przyspiesza rozkład

Płyn do rozcieńczania z wodą, który wspomaga rozkład resztek organicznych różnego pochodzenia (resztek pożniwnych, traw, liści, trocin, drobnych pędów, łodyg, organicznych odpadków kuchennych i innych). Ogranicza nieprzyjemny zapach wydzielający się z kompostownika.

Cena 25,98 zł

EkoDarPol - Sklep dystrybutor Białystok

Jesteśmy dystrybutorem Ekodarpola w Białymstoku. Najwyższa jakość produktów EKODARPOL - Sklep Białystok - została doceniona i zaowocowała zdobywaniem wielu nagród i tytułów o charakterze krajowym, takich jak DOBRA MARKA 2013, DOBRA MARKA 2014 oraz NAJLEPSZE W POLSCE, które stanowią dla Nas wyróżnik solidności i jakości. Zaufanie rzeszy Klientów użytkowników działek, hodowców kwiatów, warzyw i owoców, rolników oraz tych, którzy dbają o ozdobne rośliny domowe i ogrodowe.

Flagowym produktem był BIOHUMUS EXTRA wytwarzany dzięki własnej hodowli dżdżownic, która jest największą i najbardziej profesjonalnie prowadzoną tego typu działalnością w Polsce. Po BIOHUMUSIE EXTRA, w kolejnych latach na rynek wprowadziliśmy kolejne silne marki i doskonałe produkty- HUMUS ACTIVE, PLONAR ACTIVE, HUMUS UP, BIOCHRON i wiele innych. 

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy EKODARPOL.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

EkoDarpol jest polską firmą, która działalność w dziedzinie produkcji nawozów rozpoczęła w 1993 roku.  Już wtedy EKODARPOL miał charakter firmy rodzinnej, która stawia na wartości, takie jak uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek. Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Ekodarpol.