Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Zielony Dom - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Zielony Dom 1,5l Ziemia podłoże do...

Zielony Dom 1,5l Ziemia podłoże do storczyków orchidei Kora Mikoryza 
Oferowane podłoże do storczyków oprócz dobroczynnych substancji, zapewni korzeniom dostęp do powietrza, które jest niezbędny do ich prawidłowego rozwoju. Sięgając po podłoże do storczyków od marki Zielony Dom zapewniasz storczykom niezbędne warunki do rozwoju.

Cena 15,99 zł

Zielony Dom 1,5 kg Komposter...

Zielony Dom 1,5 kg Komposter Przyspiesza kompostowanie fermentację

Ze względu na to, że preparat stanowi pożywkę dla bakterii oraz grzybów fermentujących, które znajdują się w kompoście, przyspiesza naturalną fermentację resztek organicznych. Ponadto nawóz kompostujący Zielony Dom likwiduje nieprzyjemny zapach i może być stosowany przez cały rok.

Cena 22,99 zł

Zielony Dom 12szt. Pałeczki nawozowe...

Zielony Dom 12szt. Pałeczki nawozowe do storczyków Działają 3 miesiące Obfite kwitnienie

Storczyki
do prawidłowego wzrostu i kwitnienia potrzebują odpowiednich składników odżywczych. Wysoka zawartość potasu wpływa na obfite kwitnienie, zaś azot za rozwój liści. Fosfor zaś odpowiada za wzmocnienie korzeni.

Cena 6,99 zł

Zielony Dom 30szt. Pałeczki nawozowe...

Zielony Dom 30szt. Pałeczki nawozowe QuickStart Mikoryza Przesadzanie Młode roślinki

Nawóz do kwiatów i roślin doniczkowych w pałeczkach pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, a jednocześnie zapewni odpowiednie odżywienie Twojemu doniczkowemu przyjacielowi. Prosty sposób, by dostarczyć mu najcenniejszych składników.

Cena 7,99 zł

Zielony Dom 20szt. Pałeczki nawozowe...

Zielony Dom 20szt. Pałeczki nawozowe specjalne "O" Guano Mikoryza Rośliny osłabione Regenerują

Rośliny zaatakowane przez szkodniki szybko tracą swój pierwotny wygląd. Stają się słabe, blade, a ich pędy często obumierają. Warto pomóc im w regeneracji stosując odpowiednie preparaty wspomagające po ataku szkodników.

Cena 7,99 zł

Zielony Dom 30szt. Pałeczki nawozowe...

Zielony Dom 30szt. Pałeczki nawozowe uniwersalne Rośliny doniczkowe Monstera Zamiokulkas

Chciałbyś zadbać w odpowiedni sposób o swój domowy zieleniec, ale obawiasz się, że będzie to zbyt czasochłonne, a Tobie brak zaawansowanych umiejętności? Nie bój się, bo mamy bardzo skuteczne i wygodne rozwiązanie, jakim są pałeczki nawozowe

Cena 4,99 zł

Zielony Dom 300 ml Mgiełka nawozowa...

Zielony Dom 300 ml Mgiełka nawozowa uniwersalna Dolistna Rośliny doniczkowe

Mgiełka dostarcza roślinom submikroelementy oraz aminokwasy niezbędne dla ich rozwoju. Korzystanie z tego preparatu pozwala zagwarantować liściom roślin namiastkę naturalnego środowiska poprzez ich nawilżenie.

Cena 12,99 zł

Zielony Dom 950ml Pożegnanie z kretem...

Zielony Dom 950ml Pożegnanie z kretem Oprysk na krety Kopce Nory Długodziałający

Preparat został wyprodukowany wyłącznie na bazie naturalnych składników, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. Gwarantuje długotrwałą ochronę, utrzymującą się nawet do czterech tygodni.

Cena 89,99 zł

Zielony Dom 4kg Komposter Przyspiesza...

Zielony Dom 4kg Komposter Przyspiesza kompostowanie Bakterie Aktywator

Sprawdza się w przypadku wszystkich odpadów, z których może powstać próchnica glebowa, takich jak skoszona trawa czy resztki warzyw, liści oraz gałęzi. Może być wykorzystany także do stworzenia nawozu z niektórych odpadów spożywczych np. obierki od ziemniaków.

Cena 39,95 zł

Zielony Dom 20szt. Pałeczki nawozowe...

Zielony Dom 20szt. Pałeczki nawozowe specjalne "G" Guano Helpery Regeneracja Choroby grzybowe

Pałeczki przeznaczone do stosowania w uprawie roślin osłabionych chorobami grzybowymi. Wspomagają regenerację korzeni i części nadziemnych. Poprawiają strukturę gleby i zapobiegają dalszemu rozwojowi niekorzystnych patogenów.

Cena 6,99 zł

Zielony Dom 950ml Pożegnanie z...

Zielony Dom 950ml Pożegnanie z komarem Oprysk na komary Ogród Działka Skuteczny

Bardzo skuteczny preparat odstraszający komary do stosowania na trawnikach, drzewach, krzewach i architekturze ogrodowej. Zawiera składniki działające odstraszająco: sok cytrynowy, sok czosnkowy, geraniol. 

Cena 99,95 zł

Zielony Dom 300 ml Mgiełka do...

Zielony Dom 300 ml Mgiełka do storczyków Srebrna ochrona Dolistna Nano-srebro
Mgiełka z nano-srebrem zapewnia odpowiednią wilgotność liściom i korzeniom napowietrznym, podobną do mikroklimatu w jakim w naturalnych warunkach rosną te rośliny. Preparat przeznaczony do pielęgnacji storczyków uprawianych w warunkach domowych.

Cena 12,99 zł

Zielony Dom Wyciągacz kleszczy...

Zielony Dom Wyciągacz kleszczy Safecard Dla ludzi zwierząt Bezpieczne usuwanie kleszcza

Prosta konstrukcja gadżetu sprawia, że z jego użyciem poradzi sobie nawet dziecko. Odpowiednio wyprofilowany kształt umożliwia usunięcie kleszcza precyzyjnie, bezboleśnie i bez użycia siły, a co najważniejsze skutecznie. 

Cena 17,99 zł

Zielony Dom Ściereczka do liści...

Zielony Dom Ściereczka do liści nawozowo- nabłyszczająca Zdrowe lśniące liście
Nabłyszczanie i nawożenie dolistne roślin pozwala na pobranie przez nie składników pokarmowych w najlepszy możliwy sposób. Chusteczka nabłyszczająca zapewnia ochronę przed kurzem i znacznie poprawia wygląd roślin.

Cena 1,99 zł

Zielony Dom 300 ml Mgiełka nawozowa...

Zielony Dom 300 ml Mgiełka nawozowa do paproci Dolistna Nawilża Paprotki

Paprotki to wyjątkowe kwiaty, które potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Dolistny nawóz płynny o składzie dobranym odpowiednio dla paproci. Zawiera wyjątkowo wolno uwalnianą formę azotu. Zapewnia odpowiednie składniki odżywcze.

Cena 12,99 zł

Zielony Dom to głównie artykuły, które przydadzą się podczas pielęgnacji roślin. Nawozy ogrodowe pomogą zadbać o domowy warzywnik, sprawią, że trawnik odzyska zdrowy wygląd i przyspieszą fermentację kompostu. Firma posiada w swojej ofercie zarówno tradycyjne granulaty oraz płyny jak i nowoczesne i wygodne pałeczki nawozowe. Produkty marki Zielony Dom pomagają także w walce ze szkodnikami, produkując naturalne odstraszacze komarów, kretów oraz ślimaków.

Nie zabrakło także artykułów dedykowanych domowym roślinom. Znajdą tu Państwo zarówno nawóz do kwiatów doniczkowych w formie koncentratu lub pałeczek, jak i dedykowane storczykom podłoże.

Jednym z innowacyjnych punktów marki są produkty bazujące na symbiozie roślin i specyficznych gatunków grzybów. Grzybnia mikoryzowa wykorzystywana jest do tworzenia podnoszących odporność szczepionek, nawozów, preparatów do pielęgnacji trawnika oraz podłoży dla roślin doniczkowych.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Zielony Dom. W ofercie marki znalazły się artykuły, które przydadzą się podczas pielęgnacji roślin. Nawozy ogrodowe pomogą zadbać o domowy warzywnik, sprawią, że trawnik odzyska zdrowy wygląd i przyspieszą fermentację kompostu. Firma posiada w swojej ofercie zarówno tradycyjne granulaty oraz płyny jak i nowoczesne i wygodne pałeczki nawozowe. Produkty marki Zielony Dom pomagają także w walce ze szkodnikami, produkując naturalne odstraszacze komarów, kretów oraz ślimaków.