Alma - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Alma Kolanko do linii kroplującej...

Alma Kolanko do linii kroplującej fi16 Nawadnianie Systemy nawadniające Łączenie

Kolanko do linii kroplującej na wcisk. Zapewnia stabilne przymocowanie przewodów nawadniających. Odporne na odkształcanie i uszkodzenia mechaniczne. Zakres temperatury od -35°C do – 80°c.

Cena 0,79 zł

Alma Okular do linii kroplującej fi16...

Alma Okular do linii kroplującej fi16 Nawadnianie Systemy nawadniające Kroplownik

Wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, stosowany w liniach kroplujących do ich zakończenia. Okular zakłada się na zagiętą końcówkę linii, dzięki czemu zamyka się dopływ wody. Najłatwiejszy sposób zakańczania bez użycia narzędzi.

Cena 0,79 zł

Alma Trójnik do linii kroplującej...

Alma Trójnik do linii kroplującej fi16 Nawadnianie Systemy nawadniające Rozdzielacz
Wykonany z mocnego tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Odporny na odkształcanie i uszkodzenia mechaniczne. Trójnik do linii kroplującej na wąż zapewnia stabilne przymocowanie przewodów nawadniających.

Cena 0,79 zł

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży...

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży trawnikowych 240mm Proste Bez kolców Trawnik

Pasują do wszystkich ekoborderów. Łatwe w zastosowaniu. Ostre zakończenie pozwala w łatwy sposób wbić kotwę w ziemię. Mają na celu oddzielenie trawników, kostki brukowej, nawierzchni żwirowych i grysowych, kory, granitu od pozostałej części terenu obszaru.

Cena 29,99 zł

Alma 50 szt. Kotwa do agrowłókniny...

Alma 50 szt. Kotwa do agrowłókniny Trójząb 17/10 Agrotkanina Mocowanie Geowłóknina

Dokładne przymocowanie tkaniny/włókniny jest bardzo ważne i gwarantuje, że nie powstaną wybrzuszenia oraz że tkanina nie będzie się zawijać.  Dzięki zastosowaniu nowego kształtu ząbków kotwica będzie jeszcze lepiej  trzymała się w ziemi.

Cena 29,99 zł

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży...

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży trawnikowych 300mm Bez kolców Trawnik Długie

Pasują do wszystkich ekoborderów. Mają na celu oddzielenie trawników, kostki brukowej, nawierzchni żwirowych i grysowych, kory, granitu od pozostałej części terenu obszaru. Łatwe w zastosowaniu. Ostre zakończenie pozwala w łatwy sposób wbić kotwę w ziemię.

Cena 39,99 zł

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży...

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży trawnikowych 200mm Proste Trawnik Bez kolców 

Mają na celu oddzielenie trawników, kostki brukowej, nawierzchni żwirowych i grysowych, kory, granitu od pozostałej części terenu obszaru. Pasują do wszystkich ekoborderów. Łatwe w zastosowaniu. Ostre zakończenie pozwala w łatwy sposób wbić kotwę w ziemię.

Cena 26,99 zł

Alma 100 szt. Podkładka dociskowa...

Alma 100 szt. Podkładka dociskowa fi50 do szpilek kotwic włóknina agrotkanina 

Podkładki skutecznie zwiększają docisk szpilek i kotwic do mocowania agrowłókniny, geowłókniny i agrotkaniny. Dzięki nim mata będzie jeszcze lepiej przymocowana i zabezpieczona przed silnym wiatrem kiedy rozkładanie materiału na podłożu jest utrudnione.

Cena 15,99 zł

Alma 100 szt. Uchwyt do linii...

Alma 100 szt. Uchwyt do linii kroplujących Fi20  Systemy nawadniające Stabilne mocowanie

Specjalna konstrukcja posiada elastyczną, zakrzywioną końcówkę pozwalającą na mocne trzymanie węża. Uchwyty znakomicie nadają się do wszystkich rodzajów systemów nawadniających. Profil szpilki zapewnia stabilne przymocowanie linii do podłoża.

Cena 49,99 zł

Alma 100 szt. Uchwyt do linii...

Alma 100 szt. Uchwyt do linii kroplujących Fi16 Stabilne mocowanie System nawadniający

Uchwyty znakomicie nadają się do wszystkich rodzajów systemów nawadniających. Profil szpilki zapewnia stabilne przymocowanie linii do podłoża. Specjalna konstrukcja posiada elastyczną, zakrzywioną końcówkę pozwalającą na mocne trzymanie węża.

Cena 49,99 zł

Alma Łącznik przelotowy do linii...

Alma Łącznik przelotowy do linii kroplującej fi16 Prosty Łączenie Nawadnianie Systemy nawadniające

Łącznik prosty do linii kroplującej na wcisk. Zapewnia stabilne przymocowanie przewodów nawadniających. Odporne na odkształcanie i uszkodzenia mechaniczne. Zakres temperatury od -35°C do – 80°c.

Cena 0,79 zł

Alma Korek do linii kroplującej fi16...

Alma Korek do linii kroplującej fi16 Nawadnianie Systemy nawadniające Zakończenie linii

Wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, stosowany w liniach kroplujących do ich zakończenia. Korek służy do stałego bądź tymczasowego zaślepienia końcówki odcinka linii kroplującej. Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cena 0,79 zł

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży...

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży trawnikowych 250mm Długie Bez kolców Trawnik

Łatwe w zastosowaniu. Ostre zakończenie pozwala w łatwy sposób wbić kotwę w ziemię. Pasują do wszystkich ekoborderów. Mają na celu oddzielenie trawników, kostki brukowej, nawierzchni żwirowych i grysowych, kory, granitu od pozostałej części terenu obszaru.

Cena 29,99 zł

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży...

Alma 50 szt. Szpilka do obrzeży trawnikowych 180mm Bez kolców Proste Trawnik

Szpilki uniwersalne służą do mocowania plastikowych obrzeży ogrodowych, które mają na celu oddzielenie trawników, kostki brukowej, nawierzchni żwirowych i grysowych, kory, granitu od pozostałej części terenu obszaru.

Cena 22,99 zł

Alma 50 szt. Kotwica do agrowłókniny...

Alma 50 szt. Kotwica do agrowłókniny 250mm Agrotkanina Solidne Geowłóknina

Ułatwiają mocowanie materiału do podłoża i zapobiegają jego podrywaniu przez wiatr. Dzięki mocnym ząbkom sprawdzają się na każdym, nawet miękkim podłożu. Dzięki ząbkom trwale wbijają się w ziemię i doskonale utrzymują tkaninę na swoim miejscu.

Cena 28,99 zł

Alma 50 szt. Kotwica do agrowłókniny...

Alma 50 szt. Kotwica do agrowłókniny 200mm Geowłóknina Agrotkanina Mocne

Dzięki mocnym ząbkom sprawdzają się na każdym, nawet miękkim podłożu. Ułatwiają mocowanie materiału do podłoża i zapobiegają jego podrywaniu przez wiatr. Dzięki ząbkom trwale wbijają się w ziemię i doskonale utrzymują tkaninę na swoim miejscu.

Cena 27,99 zł

Alma 100 szt. Kotwica do agrowłókniny...

Alma 100 szt. Kotwica do agrowłókniny 120mm Agrowłóknina Mocowanie

Dzięki ząbkom trwale wbijają się w ziemię i doskonale utrzymują tkaninę na swoim miejscu. Dzięki temu sprawdzają się na każdym, nawet miękkim podłożu. Ułatwiają mocowanie materiału do podłoża i zapobiegają jego podrywaniu przez wiatr.

Cena 24,99 zł

Alma 100 szt. Kotwica do agrowłókniny...

Alma 100 szt. Kotwica do agrowłókniny 150mm Mocowanie włókniny Solidna

Ułatwiają mocowanie materiału do podłoża i zapobiegają jego podrywaniu przez wiatr. Dzięki ząbkom trwale wbijają się w ziemię i doskonale utrzymują tkaninę na swoim miejscu. Dzięki temu sprawdzają się na każdym, nawet miękkim podłożu. 

Cena 24,99 zł

Alma 50 szt. Kotwa do agrowłókniny...

Alma 50 szt. Kotwa do agrowłókniny Trójząb 17/5 Geowłóknina Agrotkanina Mocowanie

Dzięki zastosowaniu nowego kształtu ząbków kotwica będzie jeszcze lepiej  trzymała się w ziemi. Dokładne przymocowanie tkaniny/włókniny jest bardzo ważne i gwarantuje, że nie powstaną wybrzuszenia oraz że tkanina nie będzie się zawijać. 

Cena 24,99 zł

Historia firmy sięga 1992 roku. Właściciel firmy to Maciej Skorzewski, a jej siedziba mieści się w Bydgoszczy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.  Przedsiębiorstwo Alma zaczynało jako mała firma, zajmująca się przetwarzaniem tworzywa sztucznego. Wraz z poszerzeniem się wiedzy i doświadczenia rozszerzono profil działalności o specjalistyczne akcesoria ogrodnicze i budowlane.

Dziś Alma oferuje Klientom szeroki asortyment systemów kotwiących, zamocowań agrowłóknin i linii kroplujących, a także zamocowań i dociepleń.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Alma.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Alma. 
Głównym obszarem działalności Firmy jest produkcja akcesoriów ogrodniczych i budowlanych z tworzyw sztucznych, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania klientów oraz zagwarantuje im pełną satysfakcję.