NAC - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

NAC Kosiarka spalinowa Napęd...

NAC Kosiarka spalinowa Napęd LS42-300BS-JR Silnik Briggs&Stratton

Kosiarka spalinowa LS42-300BS-JR została wyposażona w niezawodny i trwały silnik Briggs&Stratton 300 SERIES o pojemności 125 cm 3 o maksymalnym momencie obrotowym 5,9 Nm, charakteryzujący się bezawaryjnością i oszczędnością w spalaniu paliwa. 

Cena 1 297,99 zł

NAC Siewnik S12-K 12L 450mm...

NAC Siewnik S12-K 12L 450mm rozsiewacz nawozów nasion soli piasku Siewnik to niezbędne urządzenie w każdym ogrodzie. Wiosną, latem i jesienią do nasion i nawozów, zimą - do rozsypywania piasku, soli na chodnikach, alejkach, podjazdach. Lekki, wygodny i trwały.

Cena 99,99 zł

NAC- sklep

Dzięki produktom NAC prace w domu i ogrodzie stają się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Dobre narzędzia to podstawa dlatego wszystkie urządzenia ogrodowe oraz elektronarzędzia NAC objęte są 2-letnią gwarancją konsumencką. Firma NAC oferuje również niezawodne części zamienne do urządzeń ogrodowych. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy NAC.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy NAC. W ofercie firmy NAC znajdują się wszystkie urządzenia niezbędne do pracy w domu i ogrodzie. Elektronarzędzia i urządzenia ogrodowe NAC pomogą w założeniu ogrodu, jego całorocznej pielęgnacji oraz będą wsparciem przy drobnych pracach domowych i utrzymaniu porządku wokół domu. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy NAC.