POLNIX - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

POLNIX Podpórka do orchidei...

POLNIX Podpórka do orchidei dekoracyjna Storczyk Patyk Tyczka Zielona Przezroczysta

Zielona, ozdobna podpórka do storczyka. Transparentna tyczka pozwala na stabilne wsparcie orchidei tak, by nie uginała się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentność sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna, jak i funkcjonalna.
Cena 4,99 zł

POLNIX Podpórka do storczyka...

POLNIX Podpórka do storczyka dekoracyjna Orchidea Patyk Tyczka Różowa Transparentna Podpiera

Różowa, ozdobna podpórka do storczyka Transparentna tyczka pozwala na stabilne podparcie orchidei tak, by nie kładła się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentny kolor sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna, jak i funkcjonalna.
Cena 4,99 zł

POLNIX Podpórka do orchidei ozdobna...

POLNIX Podpórka do orchidei ozdobna Storczyk Tyczka Patyk Podtrzymuje Transparentna

Ozdobna podpórka do storczyka. Transparentna tyczka pozwala na stabilne podtrzymywanie orchidei tak, by nie kładła się w dół. Dekoracyjny wygląd i transparentny kolor sprawia, że podpórka będzie tak samo ładna jak funkcjonalna.
Cena 4,99 zł

POLNIX Klips do orchidei dekoracyjny...

POLNIX Klips do orchidei dekoracyjny Spinka Storczyk Stabilizuje pędy Przezroczysty

Doskonały produkt, który pełni zarówno funkcję dekoracji, jak i mocowania. Ozdobny klips do orchidei w kształcie storczyka. Transparentna spinka zapewnia dobre mocowanie pędu do podpórki i powoduje stabilizację postawy.
Cena 3,99 zł

POLNIX sp.j.

Firma zajmująca się produkcją donic na bardzo szeroką skalę. Znajdziemy w ich ofercie zarówno donice zewnętrzne, jak i wewnętrzne, z materiałów t.j. ceramika, włókno szklane, beton, szkło, tworzywa sztuczne. Firma stworzyła dziesiątki linii donic, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. POLNIX zajmuje się także produkcją akcesoriów ogrodniczych i florystycznych. Dzięki temu firma posiada szeroki asortyment, w którym łatwo znaleźć odpowiednie produkty.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL oferuje również produkty pochodzące od tego renomowanego producenta, którego marka jest znana i ceniona na rynku ogrodniczym.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy POLNIX

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy POLNIX. Producent donic zewnętrznych i wewnętrznych, osłonek, ceramiki, akcesoriów ogrodniczych i podłoży ogrodniczych. Firma produkuje również donice na zamówienie.