Filtruj według

Kategorie

Kategorie

KORAD - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna...

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna przemysłowa 12cm przezroczysta produkcyjna

Doniczki zapewniają idealne warunki do uprawy roślin. Szybki przepływ wody oraz powietrza są zapewniane przez otwory w dnie. Doniczki posiadają także mostki drenujące dla bezpiecznego drenażu. Świetnie nadają się do umieszczenia w dekoracyjnych osłonkach.

Cena 1,80 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Czarna okrągła doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

 

Cena 1,49 zł

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna...

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna przemysłowa 19cm Przezroczysta Storczyk

Szybki przepływ wody oraz powietrza są zapewniane przez otwory w dnie. Doniczki posiadają także mostki drenujące dla bezpiecznego drenażu. Świetnie nadają się do umieszczenia w dekoracyjnych osłonkach. Doniczka idealna do uprawy storczyków.

Cena 3,99 zł

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna...

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna przemysłowa 17cm Transparentna Orchidea

Szybki przepływ wody oraz powietrza są zapewniane przez otwory w dnie. Doniczki posiadają także mostki drenujące dla bezpiecznego drenażu. Świetnie nadają się do umieszczenia w dekoracyjnych osłonkach. Doniczka idealna do uprawy storczyków.

Cena 3,79 zł

Korad Doniczka przemysłowa 14cm...

Korad Doniczka przemysłowa 14cm Czarna Kwadratowa Rozsady Sadzonki

Kwadratowa, czarna doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z wysokiej jakości materiału, co przekłada się na wysoką wytrzymałość.

Cena 1,49 zł

Korad Doniczka przemysłowa...

Korad Doniczka przemysłowa produkcyjna 13 cm Szkółkarska Rozsadowa Czarna

Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka przemysłowa jest przeznaczona do uprawy roślin. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 1,89 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 11 cm Szkółkarska Rozsadowa Czarna

Doniczka przemysłowa jest przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 0,42 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 14cm Czarna Szkółkarska Rozsadowa

Okrągła, czarna doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 1,49 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 12cm Czarna Miękka Rozsadowa

Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki. Miękka, okrągła doniczka produkcyjna przeznaczona jest do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody.

Cena 0,33 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 10 cm Czarna Okrągła Rozsady
Doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin, 10 cm szerokości. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 0,25 zł

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna...

KORAD Doniczka do storczyka bezbarwna przemysłowa 15cm przezroczysta transparentna
Doniczka idealna do uprawy storczyków. Szybki przepływ wody oraz powietrza są zapewniane przez otwory w dnie. Doniczki posiadają także mostki drenujące dla bezpiecznego drenażu. Świetnie nadają się do umieszczenia w dekoracyjnych osłonkach.

Cena 2,39 zł

Korad Doniczka produkcyjna...

Korad Doniczka produkcyjna przemysłowa 9 cm Czarna Szkółkarska Rozsadowa

Miękka, okrągła doniczka o średnicy 9cm produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.

Cena 0,34 zł

KORAD

Firma produkuje doniczki z tworzyw sztucznych: ozdobne i produkcyjne. Firma proponuje klientom kilkanaście fasonów i kilkadziesiąt wzorów kolorystycznych do wyboru oraz systematycznie poszerza ofertę.
Szeroka gama kolorów i wzorów doniczek umożliwia dopasowanie ich do każdego wnętrza. Doskonale prezentują się zarówno w pomieszczeniach zaaranżowanych tradycyjnie, jak i w bardzo nowoczesnych.
Wyroby Korad cieszą się uznaniem nie tylko Klientów w kraju, ale również poza granicami Polski.

Dewizą firmy jest dbałość o Państwa maksymalne zadowolenie oraz starania o najwyższą jakość wyrobów.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL oferuje również produkty pochodzące od tego renomowanego producenta, którego marka jest znana i ceniona na rynku ogrodniczym.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy KORAD.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Korad, producenta doniczek i osłonek na doniczki. Firma produkuje doniczki z tworzyw sztucznych: ozdobne i produkcyjne. Firma proponuje klientom kilkanaście fasonów i kilkadziesiąt wzorów kolorystycznych do wyboru oraz systematycznie poszerza ofertę.