Filtruj według

Kategorie

Kategorie

VICTORIA - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Victoria Gąbka florystyczna Normal...

Victoria Gąbka florystyczna Normal Super Fresh do mokrych kompozycji Zielona Pianka Do żywych kwiatów

Produkt doskonały dla florystów. Zielona gąbka nadaje się do kompozycji z żywych kwiatów, a zawdzięcza to swojej właściwości niezwykłej chłonności. Kwiaty ułożone na gąbce pozostają długo świeże i zachowają swoje piękno.

Cena 3,49 zł

Victoria Gąbka florystyczna SEC do...

Victoria Gąbka florystyczna SEC do suchych kompozycji Brązowa Pianka Do sztucznych kwiatów

Produkt doskonały dla florystów. Brązowa gąbka nadaje się do kompozycji z kwiatów sztucznych, ponieważ doskonale trzyma wbite w nią łodygi. Dzięki swojej plastyczności doskonale nadaje się do przycinanie według potrzeby.

Cena 4,99 zł

VICTORIA z prawdziwą pasją wdraża nowe technologie i wprowadza innowacje, mając na uwadze nie tylko zapewnienie stałym jak i zarówno nowym klientom produktów najwyższej jakości, ale również zrównoważony rozwój i ekologię.

W ciągu 27 lat działalności VICTORIA Floral Products wysunęła się na pozycję lidera branży na rynku polskim i z powodzeniem umacnia swoją pozycję również na arenie międzynarodowej. Dzięki globalnemu zasięgowi VICTORIA zaopatruje przemysł florystyczny w wysokiej klasy artykuły z gąbki florystycznej, a szeroka gama produktów znajdująca się w ofercie firmy pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów marki VICTORIA - Floral Products.

VICTORIA Floral Products to firma, która powstała w 1994roku. VICTORIA jest polską firmą, która koncentruje swoją działalność na produkcji gąbki florystycznej. Co roku systematycznie i z sukcesem zwiększa zasięg działalności, a priorytetem całej marki zawsze było spełnianie oczekiwań klientów przy nieustannym podnoszeniu jakości oferowanych produktów.

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy VICTORIA- Floral Products.