Aquafor - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Aquafor 250g Biosfera Bakterie do...

Aquafor 250g Biosfera Bakterie do Oczek Wodnych Środek na Glony

Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody. Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym.

Cena 37,99 zł

Aquafor Biosanit 250g Preparat do...

Aquafor Biosanit 250g Preparat do szamb oczyszczalni ścieków Bakterie Duże opakowanie

Zastosowanie preparatu niweluje przykre zapachy pochodzące z tych urządzeń oraz zapobiega przedostaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach i ściekach pochodzących z gospodarstw domowych, moteli, pensjonatów, szkół itp. 

Cena 29,99 zł

Aquafor 200g Biosfera Preparat na...

Aquafor 200g Biosfera Preparat na glony Do oczek wodnych Oczyszczanie zbiorników

Czyste i zadbane oczko wodne to efekt istniejącej równowagi mikrobiologicznej w zbiorniku wodnym. Wprowadzone do stawu mikroorganizmy, pożyteczne bakterie aktywują oczyszczanie biologiczne i wprowadzają naturalny, pożyteczny system filtracji wody.


Cena 26,99 zł


Firma Aquafor producentem wysokiej jakości preparatów ekologicznych, które oferują Państwu już od 2001 roku. Znajdujące się w ofercie preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni, a także środki do odtłuszczania oraz udrożnień systemów kanalizacyjnych czy obiektów inwentarskich posiadają wszelkie niezbędne atesty i zostały przebadane w zakresie biotechnologii – pozostają tym samym bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Jednocześnie odznacza je wysoka skuteczność, co spowodowało że od lat zajmują ważne miejsce zarówno w domach, jak i przedsiębiorstwach gastronomicznych, hodowlanych czy ogrodniczych.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Aquafor.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Aquafor. Firma ta jest producentem wysokiej jakości preparatów ekologicznych, które oferują Państwu już od 2001 roku. Produkty są ekologiczne, nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska, a jednocześnie bardzo skuteczne.