AGROSIMEX - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Twój Ogród 100g Miedzian 50 WP Środek...

Twój Ogród 100g Miedzian 50 WP Środek grzybobójczy jabłonie grusze ekologiczny

Środek grzybobójczy w proszku do sporządzania zawiesiny wodnej, która wykazuje działanie kontaktowe. Przeznaczony do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, warzywnych, sadowniczych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 15,99 zł

Twój Ogród 5g Syllit 65WP Środek...

Twój Ogród 5g Syllit 65WP Środek grzybobójczy Parch Kędzierzawość Plamistość liści
Stosowany zapobiegawczo i/lub interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi. Przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i sadowniczych. To środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. 

Cena 6,99 zł

Twój Ogród 45g Syllit 65WP Środek...

Twój Ogród 45g Syllit 65WP Środek grzybobójczy Kędzierzawość brzoskwini Plamistość liści Parch
Przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i sadowniczych. To środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Stosowany zapobiegawczo i/lub interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi.

Cena 21,00 zł

Twój Ogród 50g Miedzian 50 WP...

Twój Ogród 50g Miedzian 50 WP grzybobójczy drzewka owocowe jabłonie grusze wiosną ekologiczny Preparat grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, warzywnych, sadowniczych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 12,99 zł

AGROSIMEX- środki ochrony roślin, nawozy, trawy, podłoża, środki biobójcze.

To nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z ponad 26-letnią historią działalności na polskim rynku. Dzisiaj należy do elitarnego grona największych w Polsce dystrybutorów środków ochrony roślin i z sukcesami pracuje na tę pozycję w segmencie nawozowym. 

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Agrosimex.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Agrosimex pod marką Twój Ogród.  Twój ogród oferuje środki ochrony roślin, nawozy, trawy, podłoża i środki biobójcze do stosowania na małych obszarach, w ogrodach przydomowych i na działkach. W szerokim asortymencie znajdą Państwo produkty do pielęgnacji i nawożenia trawnika, drzew i krzewów, roślin ozdobnych, a także warzyw oraz drzew i krzewów owocowych. Proponujemy zarówno ekologiczne środki ochrony roślin, jak i konwencjonalne preparaty chemiczne. Produkty zostały specjalnie przygotowane, aby spełnić oczekiwania wymagających klientów. Małe opakowania zawierają wystarczające ilości preparatów, aby zastosować je na niedużej powierzchni. Również miary dawkowania obliczone zostały tak, aby ułatwić użytkownikowi stosowanie produktów. Dodatkowym atutem są atrakcyjne opakowania zewnętrzne.