Filtruj według

Kategorie

Kategorie

ASPLANT - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Asplant 50ml Alfasekt Plus Preparat...

Asplant Alfasekt Plus Preparat owadobójczy 50ml koncentrat karaluchy muchy pluskwy to skuteczny produkt w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie do zwalczania owadów występujących w domu i bliskim jego otoczeniu np. muchy, komary, prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki faraona i inne. Substancje czynne: alfacypermetryna, butotlenek piperonylu.

Cena 29,99 zł

Asplant 100ml Alfasekt Plus Środek...

Asplant Alfasekt Plus środek owadobójczy 100ml koncentrat pluskwy komary muchy krocionogi mrówki to skuteczny produkt w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie do zwalczania owadów występujących w domu i bliskim jego otoczeniu muchy, komary, prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki faraona. Substancje czynne: alfacypermetryna, butotlenek piperonylu.

Cena 44,99 zł

ASPLANT

W ciągu dwudziestu pięciu lat swego istnienia firma opracowała, zarejestrowała i wdrożyła do obrotu kilkadziesiąt środków owadobójczych i chwastobójczych o różnym przeznaczeniu, głównie w postaci koncentratów suspensyjnych, preparatów emulsyjnych, aerozoli oraz preparatów mikrokapsułkowanych. Cieszą się one dużym uznaniem odbiorców w kraju i zagranicą, jako preparaty nowoczesne w formie, skuteczne w działaniu, a przy tym bezpieczne dla użytkowników. To z kolei przekłada się na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów, które są dostępne także w ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM pl.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy ASPLANT.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy ASPLANT. Firma ASPLANT założona została w czerwcu 1991 roku przez Andrzeja Pazdana i Edwarda Skotnickiego. Po przedwczesnej i niespodziewanej śmierci jednego ze współzałożycieli - Andrzeja Pazdana, od połowy 2000 roku przedsiębiorstwo działa jako firma rodziny Skotnickich. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy ASPLANT.