SAS - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

SAS 900g Super Spec do rur Mocny...

SAS 900g Super Spec do rur udrażniacz kanalizacji zlewu Mocny granulat Wydajny i bardzo skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy.

Cena 22,99 zł

SAS 450g Super Spec środek do...

Sas 450g Super Spec do rur środek do udrożniania syfonów granulat wyjątkowo skuteczny Wydajny i skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy.

Cena 12,99 zł

SAS 270g Super Spec preparat do...

SAS 270g Super Spec preparat do rur syfonów WC wodorotlenek sodu to środek do udrażniania rur. Bardzo wydajny i skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy. Nie należy go stosować w instalacjach aluminiowych. 

Cena 9,99 zł

SAS- producent

Przedsiębiorstwo "SAS" Sp.j. od 1992 r. zajmuje się produkcją i rozwojem doskonałych środków udrażniających, soli do prania i płukania firan, odświeżaczy powietrza, odświeżających wkładów do odkurzaczy, pasty do czyszczenia, krochmalu oraz lampionów i zniczy. Produkty są przeznaczone do sprzedaży detalicznej i są przystosowane do nowoczesnych domów, urzędów, zakładów, restauracji, hoteli, instytucji, itp.Wszystkie wyroby są przyjazne dla środowiska, dobrze zaplanowane i produkowane według norm, posiadają wymagane atesty PZH, wszystkie produkty są oznaczone kodami kreskowymi.

Firma "SAS" sprzedaje swoje wyroby w kraju oraz eksportuje w sposób ciągły za granicę, produkty są eksponowane w dużych sieciach handlowych /np. MAKRO/, w warunkach ostrej konkurencji sprzedawane w dużych ilościach, popyt ciągle wzrasta i mamy do czynienia z unikalnym i pozytywnym zjawiskiem wierności klienta produktom. To z kolei przekłada się na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów, które są dostępne także w ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM pl.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Wokas.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy SAS. Głównym obszarem działalności Firmy jest produkcja chemii gospodarczej, zniczy i świec, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania klientów oraz zagwarantują im pełną satysfakcję. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy SAS.