CONSORTE - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Rękawice 416 rozmiar 10 Grube...

Rękawice 416 rozmiar 10 Grube Ochronne Szaro-zielone
Grubszy materiał odpowiednio zabezpiecza przed zimnem, a powłoka lateksowa zapobiega wnikaniu substancji wgłąb rękawicy przy palcach i wnętrzu dłoni. Rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej zakończone ściągaczem. Mocne, powlekane powłoką lateksu.

Cena 1,99 zł

Rękawice 4720G flowers kobiece...

Funkcjonalne i cieszące oko rękawice z kolorowego materiału, powlekane nitrylem, przeznaczone do prac ogrodowych i porządkowych. Rękawiczki posiadają piękny wzór i są idealne np. do pielenia ogrodu i drobnych prac przydomowych. Najczęściej wybierane przez kobiety ze względu na design i dużą dostępność rozmiarów.

Cena 2,99 zł

Rękawice 415 Dragon rozmiar 10 budowa...

Rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej zakończone ściągaczem. Mocne, powlekane powłoką lateksu. Zapewniają doskonałe czucie trzymanego przedmiotu i dobrą manualność. Dodatkowo solidne wykonanie i przystępna cena wpływa na to, że są to jedne z częściej wybieranych rękawic przy pracach przydomowych, budowlanych i ogrodowych.

Cena 3,99 zł

Rękawice 4720G ochrona skóry dłoni...

Funkcjonalne i cieszące oko rękawice z kolorowego materiału, powlekane nitrylem, przeznaczone do prac ogrodowych i porządkowych. Rękawiczki posiadają piękny wzór i są idealne np. do ręcznego wyrywanie chwastów. Dodatkowo duży wybór rozmiarów i przystępna cena wpływają na częsty zakup głównie przez panie.

Cena 2,48 zł

Rękawice 481 czerwone czarne rozmiar...

Rękawice ochronne wykonane z tkaniny elastycznej, doskonale dopasowującej się do dłoni. Szorstka oraz chropowata, chwytna powierzchnia  z lateksu pozwala na pewniejsze trzymanie przedmiotów. Wykonane solidnie oraz sprawdzone w różnych warunkach pracy. Szczególnie polecane do prac na budowach, przy domu lub w ogrodzie.

Cena 2,29 zł

Rękawice 446 robocze MOCNE nitryl...

Rękawice robocze służące do ochrony przed działaniem czynników mechanicznych o charakterze powierzchniowym, przed słabymi środkami czyszczącymi i przed czynnikami atmosferycznymi, wykonane z tkaniny nylonowej, powleczone nitrylem.

Cena 1,99 zł

Rękawice 445 robocze nitryl szaro...

Rękawice robocze służące do ochrony skóry dłoni przed negatywnym wpływem czynników mechanicznych, przed słabszymi substancjami czyszczącymi i przed standardowymi czynnikami atmosferycznymi. Wykonane z poliestru oraz dodatkowo powleczone nitrylem. Solidnie wykonane i sprawdzone przez wielu użytkowników.

Rozmiar 9
Cena 2,99 zł

Rękawice 416 osłaniające szaro...

Rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej zakończone ściągaczem. Mocne, powlekane powłoką lateksu. Zapewniają doskonałe czucie trzymanego przedmiotu i odpowiednią manualnosć. Grubszy materiał odpowiednio zabezpiecza przed zimnem, a powłoka lateksowa zapobiega wnikaniu substancji wgłąb rękawicy przy palcach i wnętrzu dłoni.

Cena 1,99 zł

Rękawice 445 robocze nitryl szaro...

Rękawice robocze służące do ochrony skóry dłoni przed negatywnym wpływem czynników mechanicznych, przed słabszymi substancjami czyszczącymi i przed standardowymi czynnikami atmosferycznymi. Wykonane z poliestru oraz dodatkowo powleczone nitrylem. Solidnie wykonane i sprawdzone przez wielu użytkowników.

Rozmiar 10
Cena 2,29 zł

Rękawice 4720G ogrodnicze pielenie w...

Funkcjonalne i cieszące oko rękawice z kolorowego materiału, powlekane nitrylem, przeznaczone do prac ogrodowych i porządkowych. Rękawiczki posiadają piękny wzór i są idealne np. do pielenia ogrodu,prac przydomowych, czyszczenia mieszkania i wielu innych czynności wymagających dodatkowo precyzji przy pracy.

Cena 1,99 zł

Rękawice 446 ogrodnicze WYTRZYMAŁE...

Rękawice robocze służące do ochrony dłoni przed działaniem mechanicznych czynników o charakterze powierzchniowym, przed środkami czyszczącymi o słabym działaniu i przed czynnikami pogodowymi, wykonane z nylonowej tkaniny powleczonej nitrylem. Dzięki śliskiej powłoce zanieczyszczenia słabiej przylegają do rękawicy.

Cena 2,99 zł

Rękawice 446 robocze WYTRZYMAŁE...

Rękawice robocze zapewniające ochronę przed działaniem czynników mechanicznych o działaniu powierzchniowym, przed słabymi środkami czyszczącymi i przed czynnikami atmosferycznymi, wykonane z tkaniny nylonowej, powleczone nitrylem.

Przystępna cena, dobra jakość i odpowiednio dobrane parametry- to cechuje rękawice nitrylowe 446.

Cena 2,99 zł

Rękawice 445 szare rozmiar 8 robocze...

Rękawice ochronne wykonane z nylonu, powlekane  powłoką nitrylu spienianego typu FOAM. Idealnie dopasowują się do dłoni, co pozwala na wykonywanie dużo dokładniejszych ruchów przy pracach wymagających precyzji. Są wytrzymałe i jednocześnie wygodne, powłoka nitrylowa skutecznie zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń.

Cena 2,39 zł

Rękawice 480 robocze rozmiar 10...


Miękkie, elastyczne rękawice z dzianiny powleczone lateksem gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Odporne na rozciąganie i bardzo wytrzymałe. Szorstki lateks pomaga utrzymywać pewniej przedmioty, znacznie zwiększa przyczepność i zapewnia ochronę przed czynnikami powierzchniowymi, na które są szczególnie narażone wnętrza dłoni oraz palce.
Cena 2,99 zł

Rękawice 480 robocze rozmiar 8...


Miękkie, elastyczne rękawice z dzianiny powleczone lateksem gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Odporne na rozciąganie i bardzo wytrzymałe. Szorstki lateks pomaga utrzymywać pewniej przedmioty, znacznie zwiększa przyczepność i zapewnia ochronę przed czynnikami powierzchniowymi, na które są szczególnie narażone wnętrza dłoni oraz palce.
Cena 2,99 zł

Consorte Młotek ciesielski 2 zęby...

CONSORTE Młotek ciesielski 2 zęby kuty z 1 części 700g
Młotek ciesielski o wadze 700g i długości 33,5cm. Nadaje się dobrze do prac ciesielskich różnego typu. Dzięki zastosowaniu w produkcji stali narzędziowej, która została poddana kuciu oraz hartowaniu powierzchniowemu, otrzymujemy narzędzie solidne i pewne w pracy.
Cena 29,99 zł

Consorte Młotek dekarski z magnesem...

Consorte Młotek dekarski z magnesem 600g stalowy
Młotek o wadze 600g i długości 33cm. Nadaje się dobrze do prac ciesielskich i dekarskich. Dzięki zastosowaniu w produkcji stali narzędziowej, która była kuta i została poddana hartowaniu powierzchniowemu, otrzymujemy narzędzie solidne i pewne w pracy w naszym warsztacie. 
Cena 39,99 zł

Gala Siekiera uniwersalna ciesielska...

Gala Siekiera uniwersalna ciesielska 1500g MacHook
Dobrej jakości siekiera uniwersalna. Trzonek został wyprodukowany z drewna, a ostrze ze specjalnie hartowanej stali. Siekiera GALA idealnie sprawdzi się przy rąbaniu drewna lub innych pracach gospodarczych. Zrównoważona pod względem ciężaru i długości.
Cena 63,98 zł

Consorte Siekiera uniwersalna...

Consorte Siekiera uniwersalna SIE-1800g 90cm hartowana
Przeznaczona do użytku przez osoby profesjonalne, do dzielenia większych części drewna na mniejsze kawałki. Nabity stalowy pierścień zapobiega odskakiwaniu głowicy. Trzonek został wykonany z solidnego drewna jesionowego, które znacznie przedłuża okres użytkowania.

Cena 59,99 zł

Consorte Siekiera ciesielska...

Consorte Siekiera ciesielska uniwersalna SIE-1600g 80cm
Przeznaczona do użytku przez profesjonalistów, do rozłupywania grubszych części drewna. Nabity stalowy pierścień zapobiega wyskakiwaniu głowicy z trzonka. Trzonek został wykonany z bardzo wytrzymałego drewna jesionowego, które znacznie przedłuża okres użytkowania narzędzia.

Cena 58,99 zł

Consorte Młotek kamieniarski kuty...

Consorte Młotek kamieniarski kuty monolit solidny
Solidny młotek o wadze 1500g i długości 28cm, kuty z 1 części. Nadaje się dobrze do wbijania, kucia i innych prac budowlanych . Dzięki zastosowaniu bi-materiałowej rękojeści z elementami kauczuku termoplastycznego dobrze tłumi drgania powstające w trakcie pracy z narzędziem.
Cena 39,99 zł

Consorte Siekiera z klinem 2000g...

Consorte Siekiera z klinem 2000g trzonek drewno bukowe
Solidne narzędzie do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do rozłupywania drewna na części np. do pieca kaflowego czy kominka. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków używanych w siekierach tego typu.
Cena 86,99 zł

Consorte Siekiera uniwersalna...

Consorte Siekiera uniwersalna ciesielska SIE-1250g 70cm
Siekiera ta została stworzona dla profesjonalistów do rozłupywania drewna. Nabity stalowy pierścień zapobiega wyskakiwaniu obucha. Trzonek z bardzo wytrzymałego drewna jesionowego, które znacznie wydłuża okres użytkowania narzędzia, dzięki czemu zyskujemy produkt tani i solidny.

Cena 56,99 zł

Rękawice 480 robocze rozmiar 7...


Rękawice 480 robocze rozmiar 7 zielone powleczone lateksem wytrzymałe
Miękkie, elastyczne rękawice z dzianiny powleczone lateksem gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Odporne na rozciąganie i bardzo wytrzymałe. Szorstki lateks pomaga trzymać pewniej przedmioty, znacznie zwiększa przyczepność i zapewnia ochronę przed czynnikami powierzchniowymi.


Cena 2,99 zł

Consorte Siekiera z klinem 1000g...

Consorte Siekiera z klinem 1000g trzonek z drewna bukowego
Solidna siekiera do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do rozłupywania drewna na części np. do kominka, pieca kaflowego. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka siekiery, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków.
Cena 44,99 zł

Consorte Siekiera mała uniwersalna...

Consorte Siekiera mała uniwersalna AXE 600g trzonek drewno bukowe
Poręczna, niezbyt ciężka siekiera do użytku uniwersalnego. Nadaje się dobrze do cięcia drewna na mniejsze części np. na rozpałkę. Dzięki zastosowaniu drewna bukowego w produkcji trzonka siekiery, jest on dużo twardszy i odporniejszy od klasycznych trzonków.
Cena 29,99 zł

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy CONSORTE.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy państwu rękawice i narzędzia tej firmy.

Produkty marki CONSORTE są na rynku już od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie w branży i szeroki wybór asortymentu powoduje, że jest to jedna z przodujących firm produkujących odzież roboczą w Polsce.
Różnorodne rozmiary, kolory, rodzaje i zastosowanie produktów pozwala nam na dobranie odpowiednich dla nas środków ochrony indywidualnej. Ponadto niskie ceny i powszechna dostępność wpływa na to, iż klienci bardzo często sięgają po produkty tej marki.

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy CONSORTE.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Firma CONSORTE sprzedażą środków ochrony indywidualnej zajmuje się od kilkunastu lat. W tym czasie firma i jej pracownicy zdobyli duże doświadczenie, co znacząco wpływa na jakość towarów będących w sprzedaży.