Filtruj według

Kategorie

Kategorie

ACRYLMED - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Acrylmed 1kg Maść ogrodnicza...

Acrylmed 1000 g  Maść ogrodnicza ochronna po cięciu gałęzi. Niezbędna w każdym sadzie i ogrodzie.
Skutecznie zabezpiecza świeże rany powstałe podczas przycinania, obcinania, szczepienia drzew i krzewów.
Nie dopuszcza do chorób i zakażeń osłabionych miejsc, chroni przed wpływem czynników zewnętrznych

Cena 39,99 zł

Acrylmed 125g Maść ogrodnicza...

Acrylmed 125 g Maść ogrodnicza ochronna zabezpiecza drewno i korę, kompres leczniczy.
Uodparnia zranione miejsca na działanie czynników atmosferycznych, tworząc trwałą i elastyczną powłokę. Zabezpiecza zranione miejsca przed bakteriami, grzybami i infekcjami. Nawilża i chroni przed wysuszaniem.

Cena 10,98 zł

Acrylmed 0,4 kg Triochlor 20 g...

Acrylmed Triochlor 20 g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Do użytku w pływaku lub skimerze. Dozować 10 tabletek co 7 dni na każde 10 m3 wody. Zaleca się stosowanie w temperaturze 25 stopni.
Nie wrzucać preparatu bezpośrednio do wody.

Cena 34,99 zł

Acrylmed 0,4 kg Multichlor 20 g...

Acrylmed 0,4 kg Multichlor 20 g kompleksowa dezynfekcja wody basenowej przeznaczone do kompleksowej dezynfekcji wody w basenie.

Multichlor 20g zawiera w swoim składzie trzy aktywne składniki odpowiadające kolejno za: dezynfekcję wody, skuteczną walkę z glonami i klarujące wodę. 

Cena 36,99 zł

Acrylmed 0,4 kg Extrachlor Granulat...

Acrylmed Extrachlor Granulat do zwalczania glonów, grzybów i bakterii w basenach, chlorowanie wody basenowej. 

Dzięki wysokiej zawartości aktywnego chloru, przeznaczony jest do szybkiego podnoszenia zawartości chloru w wodzie. Dzięki temu możesz szybko i skutecznie przeprowadzić dezynfekcję wody w basenie. 

Cena 32,99 zł

Acrylmed 1 kg Alkasol Plus preparat...

Acrylmed Alkasol Plus preparat do podwyższania odczynu pH wody basenowej. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Może być stosowany w zalecanych dawkach z innymi środkami do utrzymania w czystości basenów. W wodzie może się utrzymywać zmętnienie które zaniknie po całkowitym rozpuszczeniu się preparatu.

Cena 22,99 zł

Acrylmed 1 kg Triochlor 20 g do...

Acrylmed Triochlor 20 g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić odczyn pH wody. Nie należy wrzucać preparatu bezpośrednio do wody w basenie. Chlorowanie najlepiej przeprowadzić wieczorem, kiedy nikt się nie kąpie. 

Cena 52,98 zł

Dr Lucy 500ml Neutralizator zapachów...

Dr Lucy 500ml Neutralizator zapachów BIO-7 green tea Eliminuje zapach potu moczu

Naturalny neutralizator zapachów dedykowany do użytku domowego. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w pomieszczeniu delikatny zapach. Doskonale radzi sobie z zapachem moczu, karmy, sierści, a także innych nieprzyjemnych zapachów. 

Cena 33,98 zł

Acrylmed Zestaw do Wody Basenowej Spa...

Acrylmed Zestaw do Wody Basenowej Spa Jacuzzi Chemia Tlen Witamina C

Doskonale skomponowany zestaw startowy do pielęgnacji  saun, jacuzzi oraz basenów. Zawiera preparat do dezynfekcji tlenowej, preparat do usuwania glonów i bakterii oraz środek na bazie witaminy C, który przywraca wodzie piękny, lazurowy kolor.

Cena 119,99 zł

Acrylmed 1 kg Extrachlor Granulat do...

Acrylmed Extrachlor Granulat do zwalczania glonów, bakterii i grzybów w basenach, dezynfekcja szokowa. Kiedy jest potrzeba szybkiej i skutecznej dezynfekcji wody w basenie, Acrylmed Extrachlor to lider wśród preparatów do szokowej dezynfekcji.
Grzyby, glony i bakterie zawarte w wodzie basenowej nie mają z nim żadnych szans.

Cena 49,99 zł

Acrylmed 1kg Multichlor 20g tabletki...

Acrylmed 1 kg Multichlor 20 g tabletki do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Wydajny preparat do zwalczania drobnoustrojów w basenie. Dzięki Multichlor 20 g woda będzie czysta i bezpieczna nawet dla najmłodszych. Aby chlorowanie było bezpieczne, należy je przeprowadzić wieczorem.

Cena 54,99 zł

Acrylmed 1 kg Triochlor 200 g...

Acrylmed Triochlor 200g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do skutecznej dezynfekcji wody w basenie. Doskonałej jakości składniki gwarantują skuteczne chlorowanie a duże opakowanie jest ekonomiczne i wystarcza na dłużej. 
Należy pamiętać aby chlorowanie przeprowadzać równocześnie z preparatem Extra Chlor.

Cena 52,98 zł

Acrylmed Dozownik Termometr Basenowy...

Acrylmed Dozownik Termometr Basenowy Pływak Duży do Chemii

Innowacyjny pływak basenowy z wbudowanym termometrem, przeznaczony do stosowania w dużych basenach. Pływak ten dostosowany jest do użytku z tabletkami chlorowymi lub tlenowymi o dużej gramaturze 200g lub granulatami. Produkt funkcjonalny i prosty w obsłudze.

Cena 49,99 zł

Acrylmed Dozownik do Chloru Basenowy...

Acrylmed Dozownik do Chloru Basenowy Pływak Duży do Chemii

Ważne jest, aby pamiętać, że przy rozpuszczaniu tabletek chlorowych i tlenowych, nie należy ich stosować jednocześnie, aby uniknąć niepożądanych reakcji. Dozownik do chemii basenowej duży, wyposażony w pływak - istotne akcesorium, które zalecamy stosować w każdym basenie.

Cena 39,99 zł

Dr Lucy 120g Puder wybielający dla...

Dr Lucy Pro 120g Puder wybielający dla psów Intensyfikuje biały kolor Pokrywa zażółcenia Maltańczyk

Profesjonalny produkt dedykowany dla psów o białej sierści. Przeznaczony do stosowania pomiędzy kąpielami dla psów białych, likwiduje zażółcenia, szczególnie polecany dla psów o sierści szorstkiej. Polecany do użycia przed wystawami.

Cena 39,99 zł

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody...

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody basenowej, niezbędnik basenowy. Zestaw do małych basenów. To kompletny zestaw startowy specjalnie skomponowany dla niewielkich basenów. Dzięki niemu zaczniesz swoją przygodę z bezpiecznym i komfortowym korzystaniem z basenów kąpielowych.
Jeśli szukasz odpowiedniego zestawu na start, właśnie go znalazłeś.

Cena 89,99 zł

Acrylmed 1L Calcid Minus preparat do...

Acrylmed Calcid Minus płynny preparat do obniżania odczynu pH wody w basenach kąpielowych. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Może być stosowany z innymi preparatami do pielęgnacji basenów. Korzystanie z basenu można rozpocząć najwcześniej po 15 minutach od zastosowania Calcid Minus

Cena 21,99 zł

Acrylmed 1 kg Multichlor 200 g do...

Acrylmed Triochlor 200 g to tabletki o działaniu bakteriobójczym przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody w basenie. Dezynfekcja wody basenowej to podstawowa czynność każdego właściciela basenu.

Aby zabieg ten był bezpieczny należy go przeprowadzić odpowiednimi i skutecznymi preparatami.

Cena 52,98 zł

Acrylmed Dozownik Chloru Pływak Mały...

Acrylmed Dozownik Chloru Pływak Mały do Basenu Chemii Basenowej Boja

Dozownik do chemii basenowej mały, wyposażony w pływak - istotne akcesorium, które zalecamy stosować w każdym basenie. Ważne jest, aby pamiętać, że przy rozpuszczaniu tabletek chlorowych i tlenowych, nie należy ich stosować jednocześnie, aby uniknąć niepożądanych reakcji.

Cena 17,99 zł

Dr Lucy 250ml Szampon dla szczeniąt...

Dr Lucy 250ml Szampon dla szczeniąt nr 4 Delikatny Ułatwia rozczesywanie Puppy

Produkt dedykowany dla szczeniąt wszystkich ras. Zawarta w nim witamina B5 wspomaga wzrost sierści, wzmacniając ją i nadając jej piękny blask. Po jego użyciu włos pozostanie nawilżony i sprężysty, łatwy do rozczesania.

Cena 17,99 zł

Dr Lucy 250ml Szampon dla psów...

Dr Lucy 250ml Szampon dla psów krótkowłosych nr 3 Wzmacnia sierść Labrador Basset

Produkt dedykowany dla wszystkich psów ras szorstkowłosych. Doskonale myje sierść i skórę, zapobiegając wypadaniu włosów i wysuszaniu się skóry. Regularnie używany odżywia i regeneruje. Wyciąg z nagietka lekarskiego działa przeciwzapalnie i nawilżająco. 

Cena 16,99 zł

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody...

Acrylmed Zestaw do pielęgnacji wody basenowej niezbędnik basenowy

Zestaw jest dedykowany do basenów kąpielowych małej i średniej wielkości. Zestaw zawiera 1 kilogramowe opakowania chemii do obniżania poziomu pH wody, do chlorowej dezynfekcji i do zwalczania glonów,bakterii i grzybów w basenie. Wszystko, co niezbędne do pielęgnacji basenu.

Cena 119,99 zł

Acrylmed 1,1 kg Alkasol Rand preparat...

Acrylmed Alkasol Rand preparat myjący do basenów, usuwa osady. Alkaliczny preparat myjący do usuwania tłustych i starych zacieków i osadów. Bezpieczny dla basenów, stali i innych elementów znajdujących się w basenie. Można używać w myjkach ciśnieniowych.
Miejsca wyjątkowo brudne myć preparatem bez rozcieńczania.

Cena 24,99 zł

Acrylmed Termometr Basenowy...

Acrylmed Termometr Basenowy Spławikowy ze Sznurkiem Pomiar Temperatury

Termometr spławikowy wyposażony w precyzyjny pomiar temperatury w jednostkach Celsiusza i Fahrenheita, termometr pływający umożliwia Ci szybkie określenie, czy temperatura wody jest idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. Wyposażony w sznureczek zapobiegający zatopieniu.

Cena 15,99 zł

Acrylmed 50 ml Przeciw komarom i...

Acrylmed 50 ml Przeciw komarom i kleszczom płyn odstraszający.
Płyn KOMAROX to wysoko skuteczny preparat do odstraszania kleszczy i komarów.
Cechuje się długim czasem działania który wynosi odpowiednio 7 godzin dla komarów i 4 godziny dla kleszczy. Małe poręczne opakowanie idealne do zabrania ze sobą do bagażu podręcznego.

Cena 11,99 zł

Acrylmed 50 ml Komar-Żel łagodzący po...

Acrylmed 50 ml Żel łagodzący po ukąszeniu komarów Komar-Żel. Wyselekcjonowane składniki szybko przynoszą ulgę.
Zastosować natychmiast po ukąszeniu, nie rozdrapywać rany. W razie konieczności czynność powtarzać, aż do ustąpienia świądu i uciążliwego pieczenia.

Cena 10,98 zł

Dr Lucy 250ml Szampon EASY BRUSH...

Dr Lucy Pro 250ml Szampon EASY BRUSH ułatwiający rozczesywanie sierści psa Olej jojoba Witaminy 

Produkt dedykowany dla wszystkich ras psów. Szampon ułatwiający rozczesywanie nawilża, pielęgnuje sierść i delikatnie oczyszcza. Dzięki regularnemu stosowaniu sierść będzie gładka, lejąca i bardzo miękka. Zmniejsza ryzyko powstawania kołtunów.

Cena 39,99 zł

Dr Lucy 250ml Spray ułatwiający...

Dr Lucy Pro 250ml Spray ułatwiający rozczesywanie sierści psa Regeneruje Skołtuniona sierść York Maltańczyk

Produkt dedykowany dla wszystkich ras psów. Doskonale nawilża i regeneruje, jednocześnie zapobiega powstawaniu kołtunów z sierści. Polecany szczególnie dla psów o sierści długiej. Nawilża, odżywia i powoduje, że sierść jest lśniąca.

Cena 39,99 zł

Dr Lucy 100ml Płyn do pielęgnacji...

Dr Lucy 100ml Płyn do pielęgnacji czyszczenia uszu nr 8 Psy Koty Łagodzi podrażnienia Nawilża

Produkt dedykowany dla wszystkich ras psów i kotów. Płyn przeznaczony do utrzymania uszu psów i kotów w czystości i zdrowiu. Zawarta w produkcie alantoina łagodzi podrażnienia, lecytyna nawilża naskórek, a olejek miętowy likwiduje nieprzyjemny zapach.

Cena 19,99 zł

Dr Lucy 100g Krem pielęgnacyjny do...

Dr Lucy 100g Krem pielęgnacyjny do suchej skóry psa nr 7 Łapy Nos Łokcie Regeneruje

Produkt dedykowany dla wszystkich ras psów. Krem pielęgnacyjny oparty o naturalne składniki odżywia i nawilża suche partie skóry zwierzęcia. Chroni przed otarciami, modzelami, mikrouszkodzeniami. Szczególnie polecany zimą.

Cena 22,99 zł

Dr Lucy 250ml Spray ułatwiający...

Dr Lucy 250ml Spray ułatwiający rozczesywanie sierści psa nr 6 Nawilża Odżywia Kołtuny

Produkt dedykowany dla wszystkich ras psów. Błyskawicznie nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu sierść staje się lśniąca i odzyskuje zdrowy wygląd. Regenerujący preparat niezbędny każdemu właścicielowi psa.

Cena 17,99 zł

Dr Lucy 250ml Odżywka dla psów nr 5 z...

Dr Lucy 250ml Odżywka dla psów nr 5 z Witaminami Każdy rodzaj włosa sierści Regeneruje

Produkt dedykowany dla wszystkich ras psów. Energetyzująca odżywka dla każdego rodzaju sierści psa. Dzięki keratynie wspiera odbudowę zniszczonego włosa, przywraca sprężystość i zdrowy blask. Zapach zielonej herbaty.

Cena 19,99 zł

Acrylmed 50szt. Tester Paskowy do...

Acrylmed 50szt. Tester Paskowy do Wody 4w1 Mierzenie pH Chemia Basenowa

W zestawie znajduje się 50 testerów paskowych. Dzięki niemu z łatwością możemy zmierzyć cztery najważniejsze wskaźniki odnoszące się do zdatności wody basenowej. Miernik ten pokazuje nam poziomy: pH, bromu, chloru i alkaliczności wody basenowej. 

Cena 29,99 zł

Dr Lucy 250ml Szampon do mycia...

Dr Lucy Pro 250ml Szampon do mycia szczeniąt PUPPY Delikatna formuła Pierwszy szampon psa

Produkt dedykowany dla szczeniąt wszystkich ras. Wyjątkowo delikatna formuła szamponu pozwala na oczyszczanie sierści z zabrudzeń przy jednoczesnej ochronie delikatnej skóry pieska. Zawiera nawilżający olej jojoba i wzmacniający skrzyp polny.

Cena 39,99 zł

Dr Lucy 250ml Szampon dla psów...

Dr Lucy 250ml Szampon dla psów szorstkowłosych nr 2 Przeciw wypadaniu Nowofundland Pudel

Produkt dedykowany dla wszystkich psów ras szorstkowłosych. Delikatny szampon doskonale myje sierść i skórę, zapobiegając wypadaniu włosów i wysuszaniu się skóry. Regularnie używany odżywia i regeneruje włos.

Cena 16,99 zł

Acrylmed 1 kg Aqua Biocyd G-1 płyn...

Acrylmed Aqua Biocyd G-1 płyn do wody basenowej, skutecznie zwalcza glony i bakterie.

Preparat ma bardzo silne działanie niszczące glony i bakterie. Regularnie stosowany zapobiega ich powstawaniu. Szczególnie polecany do stosowania w basenach, które znajdują się w miejscach zacienionych. Dzięki niemu twój basen zawsze będzie czysty.

Cena 39,99 zł

Acrylmed 0,4 kg Dezacid VR OXY...

Acrylmed Dezacid VR OXY Tabletki tlenowe do dezynfekcji wody basenowej. Bezpieczne w stosowaniu, nie odbarwiają elementów basenu.
Nie powodują charakterystycznego zapachu wody w basenie.
Podczas dezynfekcji nie uwalniają się szkodliwe gazy. Zmniejszone jest również ryzyko uczuleń i podrażnień oczu i błon śluzowych.

Cena 49,99 zł

Acrylmed 1 l Lazur C płyn do usuwania...

Acrylmed Lazur C płyn do przywracania naturalnego koloru wody. Preparat na bazie witaminy C, klaruje wodę o przekroczonej zawartości żelaza. Lazur C ma zastosowanie w każdym przypadku kiedy zaobserwowano brązowienie wody.
Najczęściej jest to spowodowane zwiększonym poziomem żelaza w wodzie basenowej.

Cena 44,99 zł

Acrylmed 1 l Alkasol Flok płyn do...

Preparat do koagulacji zanieczyszczeń w wodzie basenowej.
Pomaga eliminować drobne zanieczyszczenia, dzięki czemu uzyskuje się krystalicznie czystą wodę. Alkasol Flok tworzy swego rodzaju "płatki" z zanieczyszczeń. Wyłapuje zanieczyszczenia z wody  kumuluje je w jednym miejscu. Dzięki temu łatwo można je zebrać.

Cena 16,99 zł

Acrylmed 300g Maść ogrodnicza...

Acrylmed 300 g Maść ogrodnicza ochronna zabezpiecza drewno i korę.
Zabezpiecza rany drzew po cięciach, szczepieniach, zranieniach i otarciach. Tworzy powłokę zabezpieczającą świeżą ranę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych takich jak słońce, wiatr, bakterie czy grzyby.

Cena 19,99 zł

Dr Lucy 250ml Szampon dla psów...

Dr Lucy Pro 250ml Szampon dla psów białych Likwiduje zażółcenia Wybiela sierść Maltańczyk

Profesjonalny produkt dedykowany dla psów o białej sierści. Przeznaczony do pielęgnacji psów o białej sierści, likwiduje zażółcenia, a białym włosom nadaje refleksy. Szampon nie zawiera farb ani substancji utleniających.

Cena 35,99 zł

Dr Lucy 100ml Preparat odstraszający...

Dr Lucy 100ml Preparat odstraszający kleszcze i komary dla psa nr 9 Skuteczny Spacer bez kleszczy

Produkt dedykowany dla wszystkich ras psów. Specjalnie opracowana formuła zapachowa oparta na olejkach i ekstraktach z roślin. Pozostawia przestrzeń wolną od owadów wokół Twojego psa, w trakcie każdego spaceru.

Cena 18,79 zł

Dr Lucy 250ml Szampon dla psów...

Dr Lucy 250ml Szampon dla psów długowłosych nr 1 Delikatnie myje Zmiękcza Cocker spaniel Shih tzu

Produkt dedykowany dla wszystkich psów ras długowłosych. Delikatny szampon usuwa zabrudzenia, nawilża, zmiękcza oraz nadaje połysk sierści naszego pupila. Dzięki naturalnym dodatkom, produkt ułatwia rozczesywanie sierści i chroni skórę.

Cena 17,99 zł

Acrylmed 1kg Dezacid VR OXY Tabletki...

Acrylmed 1kg Dezacid VR OXY Tabletki tlenowe do basenu dezynfekcja wody bez chloru na glony
Środek do oczyszczania wody basenowej. Nie podrażnia oczu i błon śluzowych. Nie wywołuje nieprzyjemnego "chlorowego" zapachu wody. W czasie stosowania nie uwalniają się szkodliwe gazy. Kompatybilny z innymi środkami do uzdatniania wody w basenie.

Cena 79,98 zł

Acrylmed 0,5 l Lazur C płyn do...

Acrylmed Lazur C płyn do przywracania naturalnego koloru wody. Preparat na bazie witaminy C, klaruje zażelazioną wodę w basenach kąpielowych.

Lazur C ma zastosowanie wszędzie tam gdzie zaobserwujemy brązowy odcień wody spowodowany podwyższonym poziomem żelaza w wodzie basenowej.

Cena 29,99 zł

Acrylmed 100 ml Płynny preparat do...

Acrylmed 100 ml Płynny preparat do odstraszania kleszczy i komarów Komarox

Cechuje się długim czasem działania który wynosi odpowiednio 7 godzin dla komarów i 4 godziny dla kleszczy. Poręczne opakowanie 100 ml idealne do zabrania ze sobą do bagażu podręcznego, samochodu czy na rower. 

Cena 22,99 zł

Dr Lucy 50ml Mgiełka zapachowa...

Dr Lucy 50ml Mgiełka zapachowa przeciw komarom kleszczom Bubble Odstrasza insekty Odświeża

Mgiełka zapachowa w formie sprayu z zawartością repelentu działa na dwa sposoby. Odświeża sierść psa nadając jej przyjemny zapach oraz odstrasza kleszcze, komary podczas spaceru i zabawy na zewnątrz. Produkt zabezpiecza i pięknie pachnie.

Cena 17,99 zł

Acrylmed 1 kg Dezacid VR OXY Granulat...

Acrylmed Dezacid VR OXY Granulat tlenowy do dezynfekcji wody basenowej, aktywny tlen. Wysoce skuteczny preparat do tlenowej dezynfekcji wody w basenie. Znakomity zamiennik środków opartych na chlorze.
Podczas stosowania nie uwalniają się szkodliwe związki i woda nie ma charakterystycznego zapachu.

Cena 79,98 zł

Acrylmed środki chemiczne do basenów i nie tylko - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM oferujemy dla Państwa szeroki zakres środków owadobójczych i grzybobójczych pochodzących od tego znanego producenta Acrylmed.

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Acrylmed.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe ACRYLMED dr Ludwika Własińska Sp. z o.o. istnieje od 1991 r., od samego początku wypracowując własny model pracy oparty na wiedzy i bogatym doświadczeniu dr Ludwiki Własińskiej.
W wieloletniej pracy zawodowej dr Ludwika Własińska specjalizowała się w polimerach akrylowych – ten temat zainteresował ją już w czasie studiów oraz doktoratu na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego i towarzyszy jej przez całe zawodowe życie.

W katalogu naszych produktów znajdują się:

 • preparaty specjalistyczne dla cukrowni,
 • preparaty do mycia i dezynfekcji basenów,
 • preparaty do uzdatniania wody,
 • preparaty dla rolnictwa i ogrodnictwa,
 • preparaty weterynaryjne,
 • preparaty owadobójcze,
 • preparaty do pielęgnacji zwierząt domowych,
 • preparaty do mycia i dezynfekcji urządzeń,
 • preparaty dla motoryzacji,
 • kleje do drewna i papieru,
 • produkty chemii gospodarczej.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Acrylmed. Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe ACRYLMED dr Ludwika Własińska Sp. z o.o. istnieje od 1991 r., od samego początku wypracowując własny model pracy oparty na wiedzy i bogatym doświadczeniu dr Ludwiki Własińskiej.
W wieloletniej pracy zawodowej dr Ludwika Własińska specjalizowała się w polimerach akrylowych – ten temat zainteresował ją już w czasie studiów oraz doktoratu na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego i towarzyszy jej przez całe zawodowe życie.