ROLIMPEX Iława - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Rolimpex 5l Obornik Kurzak Granulat...

Rolimpex 5l Obornik Kurzak Granulat Nawóz do Pomidorów Kurzy

Kurzy obornik Rolimpex jest w 100% przyjazny dla środowiska i naturalny. To najlepsze źródło cennych składników pokarmowych. To idealnye źródło składników odżywczych dla roślin, a jego regularne stosowanie wpływa na poprawę jakości i wielkości plonów oraz na zdrowotność roślin.

Cena 19,99 zł

Rolimpex 5 l Obornik Koński Granulat...

Rolimpex 5 l Obornik Koński Granulat BIO Ekologiczny Nawóz

Obornik koński pozytywnie wpływa na żyzność i urodzajność gleby. Najlepszym czasem na stosowanie tego nawozu jest wczesna wiosna lub późna jesień, a po rozłożeniu należy go płytko przekopać i wymieszać z glebą, aby uniknąć utraty ważnych składników odżywczych.

Cena 19,99 zł

Rolimpex 5 l Obornik Bydlęcy Granulat...

Rolimpex 5 l Obornik Bydlęcy Granulat Krowiak Nawóz Naturalny

Granulowany obornik bydlęcy z Iławy to 100% naturalny nawóz bez obróbki termicznej, który działa szybko i skutecznie. Jest bezpieczny dla roślin i idealny do stosowania w uprawach ekologicznych, zapewniając obfite i ekologiczne zbiory.

Cena 17,99 zł

Rolimpex 10l Obornik Granulat Krowi...

Rolimpex 10l Obornik Granulat Krowi Bydlęcy Ekologiczny Nawóz

Obornik z Iławy jest bezpieczny dla roślin i idealny do stosowania w uprawach ekologicznych, zapewniając obfite i ekologiczne zbiory.Granulowany obornik bydlęcy z Iławy to 100% naturalny nawóz bez obróbki termicznej, który działa szybko i skutecznie.

Cena 28,99 zł

Rolimpex 10l Obornik Owczy Granulat...

Rolimpex 10l Obornik Owczy Granulat Nawóz Naturalny do Warzyw

Obornik owczy granulowany to 100% naturalny i ekologiczny nawóz organiczny, bogaty w naturalne związki organiczne oraz wiele makro- i mikroelementów. Dzięki unikalnej technologii produkcji jest łatwy w stosowaniu, pozbawiony zapachu i poprawia parametry gleby.

Cena 26,99 zł

Rolimpex 10l Obornik Kurzy...

Rolimpex 10l Obornik Kurzy Granulowany Nawóz do Ogrodu Kurzak

Obornik kurzy Rolimpex jest w 100% naturalny i przyjazny dla środowiska. Jest on idealnym źródłem składników odżywczych dla roślin, a jego regularne stosowanie wpływa na poprawę jakości i wielkości plonów oraz na zdrowotność roślin. To najlepsze źródło cennych składników pokarmowych.

Cena 32,99 zł

Rolimpex 10l Obornik Koński Granulat...

Rolimpex 10l Obornik Koński Granulat ECO Nawóz do Warzyw

Najlepszym czasem na stosowanie tego nawozu jest wczesna wiosna lub późna jesień, a po rozłożeniu należy go płytko przekopać i wymieszać z glebą, aby uniknąć utraty ważnych składników odżywczych. Obornik koński pozytywnie wpływa na żyzność i urodzajność gleby.

Cena 34,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy...

Rolimpex 1 kg Trawa z Iławy Uniwersalna Graminex Nasiona Trawy

Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.

Cena 28,99 zł

Rolimpex 1kg Trawa z Iławy Ogrodowa...

Rolimpex 1kg Trawa Ogrodowa z Iławy do cienia zacienione trawnik cień gazonowa nasion

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia.

Cena 31,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa Murawa Sportowa z...

Rolimpex 1kg Trawa Murawa Sportowa z Iławy boiskowa trawnik gazonowa sport nasion
Mieszanka traw na tereny intensywnie użytkowane. Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie. Doskonale sprawdza się na obiektach sportowych, placach zabaw, w przydomowych ogrodach.

Cena 31,99 zł

Rolimpex 5l Obornik Owczy Granulowany...

Rolimpex 5l Obornik Owczy Granulowany Nawóz do Ogrodu BIO

Dzięki unikalnej technologii produkcji jest łatwy w stosowaniu, pozbawiony zapachu i poprawia parametry gleby. Obornik owczy granulowany to 100% naturalny i ekologiczny nawóz organiczny, bogaty w naturalne związki organiczne oraz wiele makro- i mikroelementów.

Cena 17,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa Ogrodowa z Iławy...

Rolimpex 5 kg Trawa z Iławy do Cienia Nasiona Trawnik w Cieniu

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia. Trawa z Iławy to doskonały wybór dla Twojego ogrodu.

Cena 154,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa super renowacja...

Rolimpex 5 kg Trawa super renowacja na zniszczone trawniki regeneracyjna dosiewka odnowa.
Na zniszczone trawniki: Mieszanka do uzupełniania uszkodzonych trawników. Dobór najtrwalszych i najodporniejszych gatunków i odmian traw sprawia, iż jest idealna zarówno do uzupełniania powstałych ubytków jak i do odnowy zniszczonego trawnika.

Cena 132,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa Renowacyjna...

Rolimpex 1 kg Trawa Renowacyjna Nasiona Regeneracja Wsiewka

Specjalnie dobrane najsilniejsze i najodporniejsze odmiany traw sprawiają że mieszanka ta jest idealna do uzupełniania powstałych ubytków w trawnikach. Nasiona traw tej mieszanki są dobrej jakości, trawa szybko wschodzi i dokładnie uzupełnia ubytki w trawniku.

Cena 29,99 zł

Firma Rolimpex działa w branży nasiennej bardzo długo. Jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, którym udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej, z rozsądnym zarządzaniem dostosowanym do warunków pełnej konkurencji panujących na rynku.

Główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż nasion traw Graminex, Najlepsze Trawy z Iławy, Nasiennik.

Co wyróżnia nasiona traw Rolimpex?

Nasiona traw firmy Rolimpex sprzedawane pod markami – Graminex, Najlepsze Trawy z Iławy i Nasiennik

Nasiona traw są reprodukowane w Polsce, na ekologicznych Mazurach, dlatego są idealnie dostosowane do warunków klimatycznych i glebowych charakterystycznych dla Polski oraz są odporne na wiosenno-zimowe przymrozki.

Specjaliści naszej firmy wraz z naukowcami opracowali różne mieszanki nasion, które są optymalne na różne tereny o specyficznych warunkach – np. na tereny bardzo suche czy wyjątkowo nasłonecznione.

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Rolimpex.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor nasion traw firmy Rolimpex Iława.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy nasiona traw Najlepsze trawy z Iławy w cenie hurtowej, prosto od producenta.