ROLIMPEX Iława - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Rolimpex 1 kg Trawa Ogrodowa z Iławy...

Rolimpex 1kg Trawa Ogrodowa z Iławy do cienia zacienione trawnik cień gazonowa nasion Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia.


Cena 34,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa renowacyjna...

Rolimpex 1 kg Trawa Regeneracja MIX z Iławy nasiona. Specjalnie dobrane najsilniejsze i najodporniejsze odmiany traw sprawiają że mieszanka ta jest idealna do uzupełniania powstałych ubytków w trawnikach.

Cena 29,99 zł

Rolimpex 1 kg Trawa uniwersalna...

Rolimpex 1 kg Trawa uniwersalna Graminex Mieszanka traw gazonowych Iława Ogródki Place zabaw

Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.

Cena 31,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa Ogrodowa z Iławy...

Rolimpex 5 kg Trawa Ogrodowa z Iławy do cienia nasiona zacienione trawnik cień gazonowa 

Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia.

Cena 159,99 zł

Iława 1 l Biohumus Pro uniwersalny...

Iława 1l Biohumus Pro uniwersalny nawóz ekologiczny do kwiatów warzyw trawników Naturalny nawóz płynny do stosowania pod rośliny ozdobne, warzywne, a także trawniki. Regeneruje strukturę gleby i poprawia jej właściwości fizyko-chemiczne. Nadaje się do stosowania na każdym rodzaju gleby.

Cena 12,03 zł

Iława 0,5 l Biohumus Pro rośliny...

Iława 0,5l Biohumus Pro rośliny ozdobne z liści i kwitnące nawóz kroton maranta 100% naturalny nawóz przeznaczony do zasilania roślin ozdobnych z liści i kwitnących. Wzbogaca podłoże w składniki odżywcze. Można go stosować na każdym rodzaju gleby.

Cena 6,47 zł

Iława 1 l Biohumus Pro Storczyk...

Iława 1l Biohumus Pro Storczyk orchidea skuteczny BIO odżywka ekologiczny sprawdzony Naturalny, płynny nawóz do storczyków. Dostarcza składników odżywczych. Gwarantuje zdrowy wzrost, obfite kwitnienie i piękne wybarwienie kwiatów. Wzmacnia naturalna odporność roślin.

Cena 8,32 zł

Iława 1 l Biohumus Pro kwiaty ozdobne...

Iława 1l Biohumus Pro kwiaty ozdobne z liści i kwitnące EKO nawóz najlepszy
Skuteczny, 100% naturalny nawóz przeznaczony do zasilania roślin ozdobnych z liści i kwitnących. Można go stosować na każdym rodzaju gleby. Wzbogaca podłoże w składniki odżywcze.

Cena 9,24 zł

Rolimpex 1 kg Trawa Murawa Sportowa z...

Rolimpex 1kg Trawa Murawa Sportowa z Iławy boiskowa trawnik gazonowa sport nasion
Mieszanka traw na tereny intensywnie użytkowane. Daje zwarty trawnik odporny na deptanie i rozrywanie. Doskonale sprawdza się na obiektach sportowych, placach zabaw, w przydomowych ogrodach.

Cena 26,99 zł

Rolimpex 5 kg Trawa super renowacja...

Rolimpex 5 kg Trawa super renowacja na zniszczone trawniki regeneracyjna dosiewka odnowa.
Na zniszczone trawniki: Mieszanka do uzupełniania uszkodzonych trawników. Dobór najtrwalszych i najodporniejszych gatunków i odmian traw sprawia, iż jest idealna zarówno do uzupełniania powstałych ubytków jak i do odnowy zniszczonego trawnika.

Cena 109,99 zł

Firma Rolimpex działa w branży nasiennej bardzo długo. Jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, którym udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej, z rozsądnym zarządzaniem dostosowanym do warunków pełnej konkurencji panujących na rynku.

Główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż nasion traw Graminex, Najlepsze Trawy z Iławy, Nasiennik.

Co wyróżnia nasiona traw Rolimpex?

Nasiona traw firmy Rolimpex sprzedawane pod markami – Graminex, Najlepsze Trawy z Iławy i Nasiennik

Nasiona traw są reprodukowane w Polsce, na ekologicznych Mazurach, dlatego są idealnie dostosowane do warunków klimatycznych i glebowych charakterystycznych dla Polski oraz są odporne na wiosenno-zimowe przymrozki.

Specjaliści naszej firmy wraz z naukowcami opracowali różne mieszanki nasion, które są optymalne na różne tereny o specyficznych warunkach – np. na tereny bardzo suche czy wyjątkowo nasłonecznione.

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Rolimpex.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor nasion traw firmy Rolimpex Iława.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy nasiona traw Najlepsze trawy z Iławy w cenie hurtowej, prosto od producenta.