CNW - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

CNW 5 kg Trawa Sahara Planti Na...

CNW 5 kg Trawa Sahara Planti Na tereny suche Rzadsze podlewanie Odporna
Mieszanka odmian traw do zakładania nowych trawników. Trawa ta poradzi sobie na glebach bardzo suchych, ubogich. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie. Mieszanka wolno rosnąca do zakładania trawników w miejscach suchych.                                                

Cena 109,99 zł

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti...

CNW 5 kg Trawa Renowacyjna Planti Regeneruje Zagęszcza trawnik Szybko wschodzi
Mieszanka odmian traw polecana do dosiewania istniejących trawników w celu ch zagęszczenia, uzupełnienia ubytków i poprawienia jego wyglądu. Tworzygęsty trawnik z efektem zielonego dywanu. Mieszanka szybko rosnąca.

Cena 99,99 zł

CNW 5 kg Trawa Sportowa Planti Murawa...

CNW 5 kg Trawa Sportowa Planti Murawa Boiskowa Odporna na deptanie
Mieszanka różnych odmian traw polecana na obiekty sportowe i tereny rekreacyjne. Tworzy zwarty trawnik odporny na rozrywanie i deptanie. Idealnie sprawdzi się jako przydomowy trawnik rekreacyjny. 

Cena 109,99 zł

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa...

CNW 5 kg Trawa Dekoracyjna Gazonowa Planti Trawniki przydomowe Tereny reprezentacyjne
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania trawników na terenach reprezentacyjnych. Trawa gazonowa nie jest mieszanką przeznaczoną pod intensywne użytkowanie, za to odznacza się gęstą, soczyście zieloną darnią.

Cena 109,99 zł

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti...

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna Planti Trawniki przydomowe Place zabaw Wszystkie tereny
Mieszanka odmian traw polecana do zakładania nowych trawników. Trawa uniwersalna nie posiada specjalnych wymagań względem podłoża i warunków, jednak nie poradzi sobie na glebach bardzo suchych. Tworzy gęsty trawnik odporny na deptanie.

Cena 79,98 zł

CNW 1 kg Trawa Renowacyjna...

CNW 1 kg Trawa Renowacyjna regeneracja  trawnika dosiewka nasion.

Doskonała do uzupełniania trawnika po kretowiskach czy pracach budowlanych. Starannie opracowany skład gwarantuje szybkie przywrócenie świeżego wyglądu darni.
Skutecznie zakrywa miejsca w których nie wzeszła trawa, miejsca wypalone przez słońce lub przesuszone.

Cena 29,99 zł

CNW 5 kg Trawa Uniwersalna nasiona...

CNW 5kg Trawa Uniwersalna nasiona mieszanka trawnik

Mieszanka traw UNIWERSALNA, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.
Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem.

Cena 99,99 zł

CNW 5 kg Trawa Parkowa do cienia...

CNW 5kg Trawa Parkowa do cienia cieniolubna trawnik mieszanka traw zacienione pod drzewa
Przeznaczona do zakładania trawników na terenach o ograniczonym nasłonecznieniu. Mieszanka wolno rosnąca, o dużych walorach ozdobnych tworząca gęstą, zwartą darń, dająca efekt trawnika dywanowego.

Cena 119,99 zł

CNW 0,9 kg Trawa uniwersalna nasiona...

CNW 0,9kg Trawa uniwersalna nasiona traw mieszanka trawnikowa tania
UNIWERSALNA mieszanka traw, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw.

Cena 19,99 zł

CNW 2 kg Trawa Uniwersalna nasiona...

CNW 2kg Trawa Uniwersalna nasiona mieszanka trawnik

Mieszanka traw UNIWERSALNA, to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. W jej skład wchodzą podstawowe gatunków traw. Charakteryzuje się szybkimi wschodami i dobrym zadarnianiem. Z mieszanki tej uzyskujemy szybko rozwijający się trawnik o zadowalającej estetyce.

Cena 39,99 zł

CNW 0,5 kg Trawa renowacyjna...

CNW 0,5kg Trawa renowacyjna regeneracyjna na dosiewki nasiona trawnik

Mieszanka traw Renowacyjna jest przeznaczona do odnowy zniszczonych trawników. Jej starannie opracowany skład gwarantuje szybkie przywrócenie świeżego wyglądu darni. Doskonała do uzupełniania trawnika po kretowiskach czy pracach budowlanych.

Cena 13,99 zł

Firma Centrala Nasienna Warszawa CNW działa w branży nasiennej od ponad 50 lat. Jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, którym udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej, z rozsądnym zarządzaniem dostosowanym do warunków pełnej konkurencji panujących na rynku.

Główną formą działalności jest produkcja i sprzedaż materiału siewnego zbóż, motylkowych, traw, sadzeniaków ziemniaka oraz innych nasion rolniczych. W ostatnich latach uwzględniając zmieniającą się sytuację na rynku, CNW wprowadziła konfekcjonowanie nasion w/w gatunków oraz mieszanek traw gazonowych i pastewnych.

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Centrala Nasienna Warszawa CNW.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów taśmy firmy Centrala Nasienna Warszawa CNW.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy nasiona traw w cenie hurtowej, prosto od producenta.