VEFI - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

VEFI Taca wysiewna Podstawka...

VEFI Taca wysiewna Podstawka TB/VP53/1 Rozsada Pikowanie

Taca do wysiewu nasion i transportu roślin. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporne na warunki atmosferyczne, są wytrzymałe i wzmocnione kołnierzem. Pasuje do doniczek produkcyjnych VEFI.

Cena 5,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-66 Paletka Sadzonki

Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Taca wysiewna w kolorze czarnym. Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości.

Cena 5,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-54 Paletka Flance

Taca wysiewna w kolorze czarnym. Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem.

Cena 5,99 zł

VEFI 30 szt. Doniczka Produkcyjna...

VEFI 30 szt. Doniczka Produkcyjna Różowa 6x6cm Rozsady Siewki

Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Można jej używać ponownie. Doniczka posiada dziurki do odpływu wody. Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. 

Cena 8,99 zł

VEFI 10szt. Doniczka produkcyjna...

VEFI 10szt. Doniczka produkcyjna 11x11cm Czarna Rozsadowa

Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Jest dość szeroka, nadaje się do produkcji sadzonek roślin, które mają duży system korzeniowy.

Cena 9,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-112 Paletka+ tacka

Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. W komplecie z podstawką.

Cena 14,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-66 Paletka + Podstawka

Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego. Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. W komplecie podstawka.

Cena 14,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-104 Rozsada Paletka

Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Taca wysiewna w kolorze czarnym. Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady.

Cena 5,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-112 Siewki Paletka

Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Taca wysiewna w kolorze czarnym.

Cena 5,99 zł

VEFI Miniszklarnia 60x22cm 30...

VEFI Miniszklarnia 60x22cm 30 doniczek Miniszklarenka Rozsada

Miniszklarnia stwarza optymalne warunki mikroklimatyczne dla kiełkowania nasion, oraz ukorzeniania sadzonek zielnych w domu. Rośliny wyprodukowane w miniszklari posiadają własne zwarte bryłki korzeniowe, przez co ich jakość dorównuje roślinom wyprodukowanym w profesjonalnie.

Cena 21,99 zł

VEFI 30 szt. Doniczka Produkcyjna...

VEFI 30 szt. Doniczka Produkcyjna Zielona 6x6cm Rozsady Pikowanie

Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Można jej używać ponownie. Doniczka posiada dziurki do odpływu wody.

Cena 8,99 zł

VEFI 24 szt. Doniczka produkcyjna...

VEFI 24 szt. Doniczka produkcyjna czarna 8x8cm Rozsada Pikowanie
Produkt doskonale nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Doniczki nadają się do ponownego wykorzystania, dzięki czemu są ekonomiczne.

Cena 10,98 zł

VEFI 12szt. Doniczka okrągła Wysiewna...

VEFI 12szt. Doniczka okrągła Wysiewna  Różowa + 2 tace do Rozsady

Zestaw dwunastu różowych doniczek z dwoma tacami to idealny wybór dla każdego, kto chce hodować kwiaty na swoim parapecie. Każda z doniczek ma wymiary 8x8cm, a cały zestaw z tacami 35x25cm. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw, nie łamią się łatwo w trakcie używania.

Cena 13,99 zł

VEFI 12szt. Doniczka kwadratowa...

VEFI 12szt. Doniczka kwadratowa produkcyjna+ 2 Tace Wysiew

Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Doniczki pozwalają na uprawę na parapecie. Doskonałe do pikowania, ukorzeniania, wysiewu nasion. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas.

Cena 11,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-160 Paletka rozsadowa

Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Taca wysiewna w kolorze czarnym. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego.

Cena 5,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka VP-54 Rozsada Paletka

Taca wysiewna w kolorze czarnym. Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem.

Cena 5,99 zł

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka...

VEFI Taca wysiewna Wielodoniczka KW-24 Paletka Pikowanie

Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Taca wysiewna w kolorze czarnym. Wielodoniczka do wysiewu nasion i pikowania rozsady. Posiada małe przegrody do wysiewania roślin w kształcie stożka odwróconego.

Cena 5,99 zł

VEFI 20szt. Doniczka produkcyjna...

VEFI 20szt. Doniczka produkcyjna 8x8cm Zielona Rozsada

Można w niej uprawiać mniejsze roślinki dłużej. Doniczka w kolorze różowym wzbogaci wygląd sadzonek i zachęci do ich zakupu. Doniczki są trwałe, możliwe użytkowanie w kolejnym sezonie. Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. 

Cena 10,98 zł

VEFI Taca kuweta PK-050 Podstawka pod...

VEFI Taca kuweta PK-050 Podstawka pod doniczki Głęboka

Głęboka podstawka umożliwia także produkcję bezpośrednio w niej. Kuweta do wysiewu nasion i transportu roślin. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, jest wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Doskonała także jako podstawka pod doniczki produkcyjne.
Cena 12,99 zł

VEFI Doniczka zespolona 10-pak...

VEFI Doniczka zespolona 10-pak Kwadratowa Czarna Rozsadowa

Doniczka zespolona rozsadowa w kolorze czarnym, kwadratowa, wykonana z mocnego tworzywa. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Doskonałe doniczki rozsadowe pozwalające na zwarte i uporządkowane uprawy siewek, bez obaw o przewracające się roślinki.

Cena 6,99 zł

VEFI 12szt. Doniczka okrągła...

VEFI 12szt. Doniczka okrągła produkcyjna Czarna + taca Wysiewna

Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Zestaw 12 doniczek z tacą pozwoli na hodowlę kwiatów na swoim parapecie. Doskonałej jakości doniczki w kolorze czarnym.

Cena 8,79 zł

VEFI 20szt. Doniczka produkcyjna...

VEFI 20szt. Doniczka produkcyjna 8x8cm Różowa Pikowanie

Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki dłużej. Doniczka w kolorze różowym wzbogaci wygląd sadzonek i zachęci do ich zakupu. Doniczki są trwałe, możliwe użytkowanie w kolejnym sezonie.

Cena 10,98 zł

VEFI Miniszklarnia 47x16cm 18...

VEFI Miniszklarnia 47x16cm 18 Doniczek Szybsze kiełkowanie

Miniszklarenka stwarza optymalne warunki mikroklimatyczne dla kiełkowania nasion, oraz ukorzeniania sadzonek zielnych w warunkach domowych. Rośliny wyprodukowane w miniszklarni posiadają własne zwarte bryłki korzeniowe, przez co ich jakość dorównuje roślinom wyprodukowanym w profesjonalnie.

Cena 15,99 zł

VEFI Taca kuweta PK-060 Podstawka pod...

VEFI Taca kuweta PK-060 Podstawka pod doniczki Rozsada

Kuweta do wysiewu nasion i transportu roślin. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporna na warunki atmosferyczne, jest wytrzymała i wzmocniona kołnierzem. Doskonała także jako podstawka pod doniczki produkcyjne, zatrzymuje wodę z nich wyciekającą po podlaniu.

Cena 12,99 zł

VEFI 40 szt. Doniczka produkcyjna...

VEFI 40 szt. Doniczka produkcyjna Czarna 6x6cm Rozsadowa

Nadaje się do wielokrotnego użytku, posiada dziurki odpływowe, dostosowana do tacy-podstawki z firmy Vefi. Doniczka nadaje się do przygotowywania rozsady, umożliwia łatwe i ekonomiczne ustawienie roślin. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas.

Cena 8,99 zł

VEFI 12 szt. Doniczka okrągła...

VEFI 12 szt. Doniczka okrągła produkcyjna + 2 tace Czarna Rozsadowa

Doniczka rozsadowa w kolorze czarnym, okrągła, wykonana z mocnego tworzywa. Można w niej uprawiać mniejsze roślinki przez dłuższy czas. Doskonały zestaw do uprawy roślin w domu- komplementarne podstawki sprawiają, że możemy hodować roślinki na parapecie bez obawy o jego zalanie.

Cena 12,99 zł

Vefi doniczki - sklep

VEFI EUROPA to polskie przedsiębiorstwo powstałe na bazie firmy AGRO-PLAST i EAST TRADE. Powiązane jest ono z norweskim producentem VEFI, który jest jednym z najbardziej się liczących tego typu przedsiębiorstwem na rynku Europy Północnej i Wschodniej. Ta firma, której siedziba mieści się w Skierniewicach dzisiaj zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów termo formowanych z tworzyw sztucznych dla ogrodnictwa oraz eksportem warzyw, owoców i grzybów do Norwegii. Swoje produkty termo formowane sprzedaje na rynku polskim, ale też rynkach zagranicznych, wykraczając po za obręb samej Europy. Doświadczenie pochodzące od norweskiego partnera przełożyło się na produkcję towarów prostych i funkcjonalnych dla ogrodników. Produkty VEFI w znaczący sposób ułatwiają proces rozsad, dzięki czemu rozwijanie upraw staje się łatwe dla każdego ogrodnika.

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa szeroki zakres termo formowanych produktów marki VEFI, służących do rozwijania swoich mniejszych czy większych upraw.

Hurtownia BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Vefi.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Hurtownia BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Vefi. zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów termo formowanych z tworzyw sztucznych dla ogrodnictwa oraz eksportem warzyw, owoców i grzybów do Norwegii.