ANTA - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Anta Fi41 Doniczka Cyprys 8

Anta Fi41 Doniczka Cyprys 8 Doniczka z rodziny Terra to znany i lubiany, klasyczny wzór, który sprawdzi się w każdej aranżacji zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Doniczkę zdobią delikatne tłoczenia. Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz.

Cena 23,99 zł

Anta Fi36 Doniczka Cyprys 7

Anta Fi36 Doniczka Cyprys 7 Doniczka z rodziny Terra to znany i lubiany, klasyczny wzór, który sprawdzi się w każdej aranżacji zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Doniczkę zdobią delikatne tłoczenia. Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz.

Cena 18,99 zł

Anta doniczki - sklep

Firma Anta powstała w 1995 r., a jej właścicielem jest Pan Andrzej Jagoda. Swoją działalność skupia głównie na produkcji donic kwiatowych, które są wykonywane z tworzywa sztucznego lub ceramiki. Produkcja donic ceramicznych, które potrafią ubogacić dekoracyjnie i ozdobnie przestrzeń w jakiej zostały umieszczone, odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych technik zdobienia takich jak druk transferowy. W swojej ofercie firma dystrybuuje także donice malowane ręcznie, a także zajmuje się produkcją metaloplastyczną oferując wykonane z metalu kwietniki, stojaki czy świeczniki.

W ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL znajdują się także produkty pochodzące od tego renomowanego producenta. Jeżeli potrzebują Państwo doniczki warto nabyć produkty wykonane przez tą, pochodzącą z Olsztyna koło Częstochowy, firmę. Jakość wykonania produktów, a także materiały z których wykonane są donice i doniczki stoją na bardzo wysokim poziomie.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Anta.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Anta. Swoją działalność skupia głównie na produkcji donic kwiatowych, które są wykonywane z tworzywa sztucznego lub ceramiki. Produkcja donic ceramicznych, które potrafią ubogacić dekoracyjnie i ozdobnie przestrzeń w jakiej zostały umieszczone, odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych technik zdobienia takich jak druk transferowy. W swojej ofercie firma dystrybuuje także donice malowane ręcznie, a także zajmuje się produkcją metaloplastyczną oferując wykonane z metalu kwietniki, stojaki czy świeczniki.