Filtruj według

Kategorie

Kategorie

BRADAS - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

BRADAS Szybkozłączka na wąż 3/4"...

BRADAS Szybkozłączka na wąż 3/4" WL-2130 Podłączanie węża pistoletu

Szybkozłącze umożliwia szybkie i łatwe połączanie węża 3/4" z kranem, zaworem czy innym urządzeniem. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie. Zapobiega wyciekaniu wody.

Cena 5,99 zł

Bradas Opaska ślimakowa 20-32mm...

Bradas Opaska ślimakowa 20-32mm Nierdzewna Zacisk do węża

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowe, nierdzewne opaski zaciskowe "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia.
Cena 2,29 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,1x180cm Podpora Drążek Palik

Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy -stworzymy ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego idealnie komponuje się z roślinami.
Cena 8,00 zł

Bradas 20m Drut ogrodniczy Powlekany...

Bradas 20m Drut ogrodniczy Powlekany TYD1X20 Z obcinaczem Wiązanie

Łatwo daje się kształtować i nie sprężynuje, dzięki czemu zapewnia trwały i stabilny montaż na długi czas. Drut ogrodniczy powlekany plastikiem posiada wiele zastosowań. Doskonały do podwiązywania, zawiązywania, przytwierdzania wszelkich roślin w ogrodzie.
Cena 5,99 zł

Bradas Trójnik szary 1/2" 3/4"...

Bradas Trójnik szary 1/2" 3/4" Łącznik szybkozłączy Systemy nawadniające 

Trójnik pasujący do szybkozłączek z gwintem 1/2" i 3/4". Zapobiega wyciekaniu wody, pozwala na połączenie węża z wężem za pomocą szybkozłączki. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 2,99 zł

Bradas Przyłącze na kran GW 1/2"...

BRADAS Przyłącze na kran GW 1/2" Czarne Kranowe Do wody Złączka 

Przyłącza z gwintem wewnętrznym na kran 1/2". Zapobiega wyciekaniu wody, pozwala na połączenie kranu z wężem za pomocą szybkozłączki. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 1,99 zł

Bradas Opaska ślimakowa 12-22mm...

Bradas Opaska ślimakowa 12-22mm Nierdzewna Zaciskowa 

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. 
Cena 1,99 zł

BRADAS Reparator redukcyjny 3/4" na...

BRADAS Reparator redukcyjny 3/4" na 1/2" 5/8" WL-2101 Złączka Naprawa węża

Reparator (łącznik) do węży 1/2" lub 5/8" z adapterem na 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy.

Cena 5,99 zł

BRADAS Wiadro budowlane 12l KTW12...

BRADAS Wiadro budowlane 12l KTW12 Czarne Gospodarcze Miarka

Znajdzie szerokie zastosowanie w budownictwie i ogrodnictwie, gospodarstwie domowym i rolnym. Pozwala na łatwe przenoszenie płynów i wygodne mieszanie. Ponadto świetnie sprawdzi się do zbierania plonów ogrodniczych.
Cena 9,99 zł

BRADAS Zraszacz pulsacyjny GL8109PB...

BRADAS Zraszacz pulsacyjny GL8109PB Motyl Zraszanie trawnika Nawadnianie

Zraszacz pulsacyjny o wygodnej obsłudze dzięki dobrze wyprofilowanym elementom. Regulowana pulsacyjna głowica daje możliwości zraszania rozproszoną mgiełką o różnym natężeniu. Zraszacz posiada blokadę do spryskiwania sektora o wielkości i kształcie wybranym przez użytkownika.

Cena 20,95 zł

BRADAS Widełki ogrodnicze KT-YG565A...

BRADAS Widełki ogrodnicze KT-YG565A FIBERGLASS Spulchnianie ziemi

Widełki ogrodnicze "FIBERGLASS" do spulchniania gleby. Doskonale nadają się do pracy w ciasnych rzędach. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Szerokość pracy - 8 cm. Dostępne w kolorze czarnym.

Cena 4,99 zł

BRADAS Reparator do węża 1" WL-2112...

BRADAS Reparator do węża 1" WL-2112 Naprawa przewodu Łączenie węży
Reparator (łącznik) do węża 1" wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego.

Cena 12,99 zł

BRADAS Przyłącze na wąż 1/2" GZ 3/4"...

BRADAS Przyłącze na wąż 1/2" GZ 3/4" WL-4116 Wkręcane do kranu Złączka

Przyłącze dedykowane do podłączania węża ogrodowego bezpośrednio do kranu. Posiada końcówkę umożliwiającą wkręcanie do kranu, zaś z drugiej strony możemy wkręcić wąż ogrodowy, zyskując trwałe połączenie odporne na zrywanie. 

Cena 2,48 zł

BRADAS Szybkozłącze ze STOPem GW 3/4"...

BRADAS Szybkozłącze ze STOPem GW 3/4" WL-2141 Na kran Szybkozłączka
Wysokiej jakości szybkozłączki z gwintem wewnętrznym 3/4" - STOP. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym.

Cena 5,79 zł

BRADAS Zegar mechaniczny WL-3131...

BRADAS Zegar mechaniczny WL-3131 Automatyczny Ustalanie czasu nawadniania

Dzięki zegarowi zaoszczędzamy czas i pieniądze, mając kontrolę nad podlewaniem naszego ogrodu. Zegar mechaniczny to urządzenie działające jak stoper - umożliwia ręczne ustawienie czasu nawadniania do maksymalnie 120 minut.

Cena 69,99 zł

BRADAS Sekator nożycowy V-SERIES...

BRADAS Sekator nożycowy V-SERIES KT-V5 Ogrodniczy Cięcie młodych pędów

Sekator ogrodniczy " V-SERIES " umożliwia precyzyjne cięcie kwiatów i krzewów o maksymalnej średnicy 23mm. Wysokiej jakości ostrze mijające ze stali SK5. Ergonomiczna aluminiowa rączka połączona z gumą antypoślizgową eliminuje ślizganie się dłoni.
Cena 39,99 zł

Bradas Sadzarka do cebulek KT-Y6010...

Bradas Sadzarka do cebulek KT-Y6010 Przesadzanie Rozsadnik cebulek

Idealny sprzęt do błyskawicznego sadzenia - sadzarka do cebulek pozwala na szybkie posadzenie roślin. Urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe- element wykonany z odpornej stali nie ulega uszkodzeniom.
Cena 15,99 zł

BRADAS Lanca zraszająca BL ECO-4444...

BRADAS Lanca zraszająca BL ECO-4444 Dysza Nawadnianie Pistolet

Pozwala na podlewanie roślin w różnych, ciężko dostępnych częściach np. w wysoko powieszonych donicach. Posiada bezstopniową regulację strumienia wody. Wyposażona jest w dźwignię przepustu wody, a możliwość zawieszenia zapewnia oszczędność miejsca.

Cena 32,99 zł

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4710...

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4710 Dysza Nawadnianie Pistolet

Dobrze wyprofilowane elementy z wytrzymałego tworzywa gwarantują wygodną obsługę. Posiada bezstopniową regulację strumienia wody - od punktowego do delikatnej mżawki. Użytkowany nie tylko w ogrodzie, lecz także w gospodarstwie domowym. Dostępna w kolorze szaro-białym.

Cena 4,99 zł

Bradas 5x8m Plandeka wzmacniana...

Bradas 5x8m Plandeka wzmacniana Niebieska Zabezpiecza Płachta

Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki. Plandeka wzmacniana jest przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.
Cena 69,99 zł

Bradas 6x8m Plandeka Mocna Zielona...

Bradas Plandeka Mocna 6x8m Zielona Ochronna Okrycie Płachta 

Wykonana ze sztucznego materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Chroni okryte nią przedmioty przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Bardzo wytrzymała plandeka w kolorze zielonym.
Cena 139,99 zł

BRADAS Grabki wachlarzowe KT-Y6006...

BRADAS Grabki wachlarzowe KT-Y6006 Wielofunkcyjne Liście Chwasty Zamiatanie

Miotło-grabki ogrodnicze "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Stosowane do zamiatania liści i chwastów oraz pielęgnacji przestrzeni pomiędzy roślinami. Szerokość robocza: 12 cm
Cena 15,99 zł

Bradas 4x6m Plandeka Wzmacniana...

Bradas Plandeka Wzmacniana 4x6m Niebieska Wytrzymała Płachta

Krawędzie plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki. Niezwykle prosta w użyciu. Służy do ochrony przedmiotów przed wiatrem i deszczem.
Cena 36,99 zł

BRADAS Szybkozłącze ze STOPem na wąż...

BRADAS Szybkozłącze ze STOPem na wąż 3/4" WL-2150 Do kranu pistoletu
Wysokiej jakości szybkozłączka na wąż 3/4" z opcją STOP. Pozwala to na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym.

Cena 6,99 zł

BRADAS Pazurki + motyczka KT-Y6005...

BRADAS Pazurki + motyczka KT-Y6005 Wielofunkcyjne Pielenie spulchnianie

Grabki + motyczka "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Do okopywania, pielenia, napowietrzania gleby oraz pielęgnacji gęsto rosnących roślin. Szerokość robocza: 8,5 cm
Cena 15,99 zł

Bradas 6x8m Plandeka wzmacniana...

Bradas 6x8m Plandeka wzmacniana Niebieska Ochronna Płachta

Plandeka wzmacniana
jest przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki.
Cena 89,99 zł

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN57...

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN57 Waterfall Regulacja ciśnienia Zraszacz

WHITE LINE Zraszacz ręczny WATERFALL. Wykonany z plastiku. Wyposażony w dźwignię do płynnej regulacji siły strumienia wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Doskonałe rozwiązanie do podlewania małych ogrodów.

Cena 67,99 zł

Bradas Opaska ślimakowa 16-27mm...

Bradas Opaska ślimakowa 16-27mm Zaciskanie węża Nierdzewna 

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. 
Cena 2,19 zł

BRADAS Zraszacz rotacyjny ROTOR...

BRADAS Zraszacz rotacyjny ROTOR WL-3341 360 stopni Wbijany Podlewacz

Zraszacz rotacyjny "ROTOR" o specjalnej konstrukcji. Obrotowa głowa tworzy kilka nakładających się strumieni wody, dokładnie i równo nawadniających każdy teren. Zraszacz wbijany w ziemię, doskonały do nawadniania małych powierzchni.

Cena 14,99 zł

BRADAS Wieszak na wąż ECO-WF116...

BRADAS Wieszak na wąż ECO-WF116 Przenośny Uchwyt Pasek

Produkt firmy BRADAS. Regulowany paskiem w celu dopasowania różnych średnic i długości węży. Bardzo pojemny. Możliwość wieszania węża na gałęzi, płocie i wszędzie tam, gdzie musimy mieć do niego łatwy dostęp.

Cena 8,00 zł

Bradas 2x10m Siatka PLANT NET Rośliny...

Bradas 2x10m Siatka PLANT NET Rośliny pnące Podpora Ogórki  

Może być zakładana zarówno w poziomie jak i w pionie. Duże oczko zapewnia łatwy dostęp do roślin. Doskonała do uprawy roślin pnących np. fasola, groch, chmiel. Niezastąpiona jako rusztowanie dla roślin pnących. Lekka i łatwa w montażu.
Cena 29,99 zł

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN1TK...

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN1TK Zraszacz ogrodowy Wielofunkcyjny

Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody: od skoncentrowanego strumienia do rozproszonej mgiełki. Pistolet do zraszania wielofunkcyjny "WHITE LINE". Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS.

Cena 29,99 zł

BRADAS Lanca zraszająca BL ECO-4445...

BRADAS Lanca zraszająca BL ECO-4445 65cm Nawadnianie Pistolet Regulowana

Posiada bezstopniową regulację strumienia wody. Wyposażona jest w dźwignię przepustu wody, a możliwość zawieszenia zapewnia oszczędność miejsca. Pozwala na podlewanie roślin w różnych, ciężko dostępnych częściach np. w wysoko powieszonych donicach.

Cena 32,99 zł

Bradas 5x6m Plandeka Mocna...

Bradas Plandeka Mocna Wodoodporna 5x6m Wytrzymała Osłona Zielona
Specjalny splot zapewnia trwałość produktu. Sprawdza się w zastosowaniach amatorskich i profesjonalnych. Plandeki są przeznaczone do tymczasowego okrywania i zabezpieczania przedmiotów zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Cena 79,99 zł

Bradas 2x3m Plandeka Mocna...

Bradas Plandeka Mocna Wodoodporna 2x3m Zielona Ochronna Płachta

Odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Wyższa gramatura, która wynosi 90g, zwiększa podwójnie wytrzymałość oraz żywotność plandeki. Plandeka marki BRADAS jest przeznaczona do stosowania w rolnictwie, budownictwie, gospodarstwach domowych.

Cena 19,99 zł

Bradas 4x6m Plandeka Mocna...

Bradas Plandeka Mocna Wodoodporna 4x6m Zielona Wytrzymała Ochronna 

Wysoka gramatura 90g/m2 daje dużą żywotność i wytrzymałość na wodę i słońce. Plandeki są przeznaczone do tymczasowego okrywania i zabezpieczania przedmiotów zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Cena 76,99 zł

Bradas 3x3m Plandeka Mocna...

Bradas Plandeka Mocna Wodoodporna 3x3m Płachta Zielona Ochronna

Plandeka marki BRADAS jest przeznaczona do stosowania w rolnictwie, budownictwie, gospodarstwach domowych. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Wyższa gramatura, która wynosi 90g, zwiększa podwójnie wytrzymałość oraz żywotność plandeki.

Cena 29,99 zł

BRADAS Szybkozłącze GZ 3/4" WL-2121...

BRADAS Szybkozłącze GZ 3/4" WL-2121 Wkręcane do kranu Szybkozłączka

Wysokiej jakości szybkozłączka z gwintem zewnętrznym 3/4" - STANDARD. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym.

Cena 5,79 zł

Bradas 5x6m Plandeka Wzmacniana...

Bradas Plandeka Wzmacniana 5x6m Niebieska Wytrzymała Zabezpiecza

Niezwykle prosta w użyciu. Służy do ochrony przedmiotów przed wiatrem i deszczem. Krawędzie plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki. 
Cena 59,99 zł

BRADAS Sekator ogrodniczy KT-P131V3...

BRADAS Sekator ogrodniczy KT-P131V3 Mały Ręczny Nożycowy

Sekator ogrodniczy "V-SERIES" umożliwia precyzyjne cięcie kwiatów i krzewów o maksymalnej średnicy 15mm. Wysokiej jakości ostrze mijające ze stali SK5. Ergonomiczna rączka. Sekator wyposażony jest w zamek bezpieczeństwa.
Cena 24,99 zł

BRADAS Łopatka wąska KT-Y6002...

BRADAS Łopatka wąska KT-Y6002 Rozsadowa Pikowanie Sadzenie

Łopatka wąska "DE LUXE" do przesadzania, pikowania oraz sadzenia roślin w ogrodzie czy domu. Wykonana z wysokiej jakości stali. Wygodny wyprofilowany uchwyt. Szerokość robocza: 6 cm. Doskonałe narzędzie niezbędne w każdym ogrodzie.
Cena 15,99 zł

Bradas 4x5m Plandeka wzmacniana...

Bradas Plandeka wzmacniana 4x5m Osłona Niebieska Zabezpiecza
Plandeka ochronna jest przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Krawędzie plandeki są podwójnie wzmocnione. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do mocowania plandeki.
Cena 29,99 zł

Bradas 3x5m Plandeka wzmacniana...

Bradas 3x5m Plandeka wzmacniana Ochronna Płachta Niebieska

Boki plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią. Plandeki są przeznaczone do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zabezpieczają przedmioty od deszczu, słońca i wiatru.

Cena 28,95 zł

BRADAS Zraszacz wahadłowy WL-Z24...

BRADAS Zraszacz wahadłowy WL-Z24 Regulowany Nawadnianie trawnika 

Zraszacz oscylacyjny, wahadłowy renomowanej firmy Bradas

  • posiada 18 trwałych dysz
  • zasięg zraszania do 334m2
  • bardzo prosta regulacja za pomocą suwaków
  • Wbudowana igła do czyszczenia zabrudzonych dysz
Cena 79,99 zł

BRADAS Zraszacz pulsacyjny WL-6023...

BRADAS Zraszacz pulsacyjny WL-6023 Obszar zraszania 230m2 Podlewacz

Zraszacz pulsacyjny wbijany na przelotowym plastikowym kolcu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Kolec posiada nypel do szybkozłaczy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 17m.

Cena 19,99 zł

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4720...

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4720 Zraszacz Podlewanie Dysza

Wygodna i długotrwała obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. 

Cena 6,99 zł

BRADAS Zraszacz Statyczny WL-Z15...

BRADAS Zraszacz Statyczny WL-Z15 8-funkcyjny Ogrodowy Podlewacz

Zraszacz 8-funkcyjny wykonany z wysokiej jakości odpornego tworzywa ABS, osadzony na stabilnej podstawie. Zraszacz statyczny o wygodnej obsłudze dzięki dobrze wyprofilowanym elementom. Doskonale sprawdzi się do podlewania małych trawników i ochłodzenia w upalne dni.

Cena 29,99 zł

Bradas plandeki i folie - sklep

Firma "BRADAS" powstała i rozpoczęła swoją działalność  w 1989 roku, a jej siedziba mieści się w Olesnie w województwie opolskim. Może się pochwalić statusem jednego z największych importerów węży PVC w Europie, a swoją działalność skupia na imporcie, eksporcie i dystrybucji węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle.

Bardzo rozbudowany asortyment produktów tej firmy jest ściśle powiązany z hasłem „Garden care” i w związku z tym hasłem też stale się powiększa i unowocześnia. Misją firmy jest wprowadzanie na rynek produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności oraz w stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami branżowymi, jednocześnie konkurencyjnych pod względem ceny w stosunku do najbardziej cenionych i znaczących konkurentów z branży akcesoriów ogrodowych i technicznych.

Wśród produktów oferowanych przez sklep ogrodniczy BIATOM.PL jest także bardzo szeroki asortyment produktów pochodzących od tego renomowanego producenta i dystrybutora.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Bradas.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Bradas, jeden z największych importerów węży PVC w Europie, a swoją działalność skupia na imporcie, eksporcie i dystrybucji węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.