BRADAS - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 146 produktów.

Pokazano 1-48 z 146 pozycji

BRADAS Szybkozłączka na wąż 3/4"...

BRADAS Szybkozłączka na wąż 3/4" WL-2130 Podłączanie węża pistoletu

Szybkozłącze umożliwia szybkie i łatwe połączanie węża 3/4" z kranem, zaworem czy innym urządzeniem. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie. Zapobiega wyciekaniu wody.

Cena 5,99 zł

Bradas Opaska ślimakowa 20-32mm...

Bradas Opaska ślimakowa 20-32mm Nierdzewna Zacisk do węża

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowe, nierdzewne opaski zaciskowe "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia.
Cena 2,29 zł

Bradas 20m Drut ogrodniczy Powlekany...

Bradas 20m Drut ogrodniczy Powlekany TYD1X20 Z obcinaczem Wiązanie

Łatwo daje się kształtować i nie sprężynuje, dzięki czemu zapewnia trwały i stabilny montaż na długi czas. Drut ogrodniczy powlekany plastikiem posiada wiele zastosowań. Doskonały do podwiązywania, zawiązywania, przytwierdzania wszelkich roślin w ogrodzie.
Cena 5,99 zł

Bradas Trójnik szary 1/2" 3/4"...

Bradas Trójnik szary 1/2" 3/4" Łącznik szybkozłączy Systemy nawadniające 

Trójnik pasujący do szybkozłączek z gwintem 1/2" i 3/4". Zapobiega wyciekaniu wody, pozwala na połączenie węża z wężem za pomocą szybkozłączki. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 2,99 zł

Bradas Przyłącze na kran GW 1/2"...

BRADAS Przyłącze na kran GW 1/2" Czarne Kranowe Do wody Złączka 

Przyłącza z gwintem wewnętrznym na kran 1/2". Zapobiega wyciekaniu wody, pozwala na połączenie kranu z wężem za pomocą szybkozłączki. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 1,99 zł

Bradas Przyłącze do kranu 3/4"...

Bradas Przyłącze do kranu 3/4" WL-2195 Kranowe Nypel

Przyłącze umożliwia połączanie węża z kranem lub innym urządzeniem. Pasuje do szybkozłączek 1/2" i 3/4". Zapobiega wyciekaniu wody. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu zapewni długotrwałe i niezawodne działanie.

Cena 2,48 zł

BRADAS Reparator redukcyjny 3/4" na...

BRADAS Reparator redukcyjny 3/4" na 1/2" 5/8" WL-2101 Złączka Naprawa węża

Reparator (łącznik) do węży 1/2" lub 5/8" z adapterem na 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy.

Cena 5,99 zł

Bradas Opaska ślimakowa 12-22mm...

Bradas Opaska ślimakowa 12-22mm Nierdzewna Zaciskowa 

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. 
Cena 1,99 zł

Bradas Reparator do węża 1/2" WL-2100...

Bradas Reparator do węża 1/2" WL-2100 Złączka Naprawa Przewodu Łączenie

Do użytku w systemach nawadniających i zraszających. Doskonały produkt do przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Produkt wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. 

Cena 2,99 zł

BRADAS Przyłącze na wąż 1/2" GZ 3/4"...

BRADAS Przyłącze na wąż 1/2" GZ 3/4" WL-4116 Wkręcane do kranu Złączka

Przyłącze dedykowane do podłączania węża ogrodowego bezpośrednio do kranu. Posiada końcówkę umożliwiającą wkręcanie do kranu, zaś z drugiej strony możemy wkręcić wąż ogrodowy, zyskując trwałe połączenie odporne na zrywanie. 

Cena 2,48 zł

Bradas 2x10m Siatka PLANT NET Rośliny...

Bradas 2x10m Siatka PLANT NET Rośliny pnące Podpora Ogórki  

Może być zakładana zarówno w poziomie jak i w pionie. Duże oczko zapewnia łatwy dostęp do roślin. Doskonała do uprawy roślin pnących np. fasola, groch, chmiel. Niezastąpiona jako rusztowanie dla roślin pnących. Lekka i łatwa w montażu.
Cena 18,99 zł

BRADAS Zraszacz pulsacyjny GL8109PB...

BRADAS Zraszacz pulsacyjny GL8109PB Motyl Zraszanie trawnika Nawadnianie

Zraszacz pulsacyjny o wygodnej obsłudze dzięki dobrze wyprofilowanym elementom. Regulowana pulsacyjna głowica daje możliwości zraszania rozproszoną mgiełką o różnym natężeniu. Zraszacz posiada blokadę do spryskiwania sektora o wielkości i kształcie wybranym przez użytkownika.

Cena 20,95 zł

BRADAS Sekator nożycowy V-SERIES...

BRADAS Sekator nożycowy V-SERIES KT-V5 Ogrodniczy Cięcie młodych pędów

Sekator ogrodniczy " V-SERIES " umożliwia precyzyjne cięcie kwiatów i krzewów o maksymalnej średnicy 23mm. Wysokiej jakości ostrze mijające ze stali SK5. Ergonomiczna aluminiowa rączka połączona z gumą antypoślizgową eliminuje ślizganie się dłoni.
Cena 39,99 zł

Bradas 30m Drut ogrodniczy Powlekany...

Bradas 30m Drut ogrodniczy Powlekany TYD1X30 Z obcinaczem Elastyczny 

Drut ogrodniczy
powlekany plastikiem posiada wiele zastosowań. Doskonały do podwiązywania, zawiązywania, przytwierdzania wszelkich roślin w ogrodzie. Łatwo daje się kształtować i nie sprężynuje, dzięki czemu zapewnia trwały i stabilny montaż na długi czas.
 
Cena 6,99 zł

BRADAS Reparator do węża 1" WL-2112...

BRADAS Reparator do węża 1" WL-2112 Naprawa przewodu Łączenie węży
Reparator (łącznik) do węża 1" wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego.

Cena 12,99 zł

BRADAS Szybkozłącze ze STOPem GW 3/4"...

BRADAS Szybkozłącze ze STOPem GW 3/4" WL-2141 Na kran Szybkozłączka
Wysokiej jakości szybkozłączki z gwintem wewnętrznym 3/4" - STOP. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym.

Cena 5,79 zł

Bradas Opaska ślimakowa 16-27mm...

Bradas Opaska ślimakowa 16-27mm Zaciskanie węża Nierdzewna 

Przy stosowaniu opasek BRADAS nie istnieje najmniejsze ryzyko uszkodzenia węża. Ślimakowa, nierdzewna opaska zaciskowa "BRADAS". Specjalna konstrukcja opaski zapewnia wysoką wytrzymałość i szczelność połączenia. 
Cena 2,19 zł

Bradas 50m Drut ogrodniczy Powlekany...

Bradas 50m Drut ogrodniczy Powlekany TYD1X50 + obcinacz Drucik Podwiązywanie

Łatwo daje się kształtować i nie sprężynuje, dzięki czemu zapewnia trwały i stabilny montaż na długi czas. Drut ogrodniczy powlekany plastikiem posiada wiele zastosowań. Doskonały do podwiązywania, zawiązywania wszelkich roślin w ogrodzie.
Cena 8,00 zł

BRADAS Sekator Carbon steel 8,5"...

BRADAS Sekator Carbon steel 8,5" KT-RG1008 Nożycowy Ergonomiczny

Profesionalny, ergonomiczny sekator ogrodniczy 8,5". Wykonany ze specjalnej stali karbonowej. Rączki powlekane są tworzywem antypoślizgowym. Przeznaczony do kwiatów i pędów. Uchwyt z poręczną blokadą ostrza. 

Cena 27,99 zł

BRADAS Sekator Carbon steel 8"...

BRADAS Sekator Carbon steel 8" KT-RG1007 Nożycowy Świeże pędy

Sekator profesjonalny 8 - Carbon Steel. Wykonany ze specjalnej stali karbonowej, rączki są powlekane tworzywem antypoślizgowym. Przeznaczony do kwiatów i pędów. Uchwyt z poręczną blokadą ostrza. Klasyczny, niezawodny sekator do użytku w ogrodzie.

Cena 25,99 zł

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana...

Bradas 1szt. Tyczka stalowa powlekana 1,6x180cm Podpora do kwiatów Palik

Poprzez połączenie tyczek z innymi elementami jak łączniki, klipsy -stworzymy ciekawą konstrukcję doskonale dopasowaną do potrzeb. Stalowa tyczka ogrodowa jest powlekana warstwą zielonego tworzywa sztucznego idealnie komponuje się z roślinami.
Cena 10,98 zł

Bradas 4x5m Siatka na ptaki BIRD NET...

Bradas 4x5m Siatka na ptaki BIRD NET Osłona Szpaki Zabezpiecza owoce 

Siatka BIRD NET . Niezawodna ochrona przed ptakami. Lekka i jednocześnie wytrzymała. Łatwa w montażu. Skutecznie zabezpiecza plony przed szkodliwą działalnością ptaków. 
Cena 12,99 zł

BRADAS Widełki ogrodnicze KT-YG565A...

BRADAS Widełki ogrodnicze KT-YG565A FIBERGLASS Spulchnianie ziemi

Widełki ogrodnicze "FIBERGLASS" do spulchniania gleby. Doskonale nadają się do pracy w ciasnych rzędach. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Szerokość pracy - 8 cm. Dostępne w kolorze czarnym.

Cena 4,99 zł

Bradas Szybkozłączka do węża 1/2"...

Bradas Szybkozłączka do węża 1/2" WL-2120 Złączka Podłączanie pistoletu

Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Wysokiej jakości szybkozłącza na wąż 1/2". Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów.

Cena 5,69 zł

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4720...

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4720 Zraszacz Podlewanie Dysza

Wygodna i długotrwała obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. 

Cena 6,99 zł

BRADAS Zraszacz pulsacyjny WL-6023...

BRADAS Zraszacz pulsacyjny WL-6023 Obszar zraszania 230m2 Podlewacz

Zraszacz pulsacyjny wbijany na przelotowym plastikowym kolcu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Kolec posiada nypel do szybkozłaczy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 17m.

Cena 19,99 zł

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4710...

BRADAS Końcówka zraszająca WL-4710 Dysza Nawadnianie Pistolet

Dobrze wyprofilowane elementy z wytrzymałego tworzywa gwarantują wygodną obsługę. Posiada bezstopniową regulację strumienia wody - od punktowego do delikatnej mżawki. Użytkowany nie tylko w ogrodzie, lecz także w gospodarstwie domowym. Dostępna w kolorze szaro-białym.

Cena 4,99 zł

Bradas 4x10m Siatka na ptaki BIRD NET...

Bradas 4x10m Siatka na ptaki BIRD NET Zabezpiecza owoce Osłona Szpaki 

Niezawodna ochrona przed ptakami. Lekka i jednocześnie wytrzymała. Łatwa w montażu. Skutecznie zabezpiecza plony przed szkodliwą działalnością ptaków. Siatka BIRD NET.
Cena 26,99 zł

BRADAS Złączka nypel do węży...

BRADAS Złączka nypel do węży ogrodowych WL-2200 Łącznik szybkozłączek 

Nypel przeznaczony do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączkami. Pozwala na szybkie wpięcie lub wypięcie dowolnego z węży oraz ich rozłączenie. Ułatwia podłączenie kilku zraszaczy do systemu nawadniającego.

Cena 2,99 zł

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN57...

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN57 Waterfall Regulacja ciśnienia Zraszacz

WHITE LINE Zraszacz ręczny WATERFALL. Wykonany z plastiku. Wyposażony w dźwignię do płynnej regulacji siły strumienia wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Doskonałe rozwiązanie do podlewania małych ogrodów.

Cena 67,99 zł

Bradas 5x8m Plandeka wzmacniana...

Bradas 5x8m Plandeka wzmacniana Niebieska Zabezpiecza Płachta

Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki. Plandeka wzmacniana jest przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.
Cena 69,99 zł

BRADAS Lanca zraszająca BL ECO-4444...

BRADAS Lanca zraszająca BL ECO-4444 Dysza Nawadnianie Pistolet

Pozwala na podlewanie roślin w różnych, ciężko dostępnych częściach np. w wysoko powieszonych donicach. Posiada bezstopniową regulację strumienia wody. Wyposażona jest w dźwignię przepustu wody, a możliwość zawieszenia zapewnia oszczędność miejsca.

Cena 32,99 zł

BRADAS Wiadro budowlane 12l KTW12...

BRADAS Wiadro budowlane 12l KTW12 Czarne Gospodarcze Miarka

Znajdzie szerokie zastosowanie w budownictwie i ogrodnictwie, gospodarstwie domowym i rolnym. Pozwala na łatwe przenoszenie płynów i wygodne mieszanie. Ponadto świetnie sprawdzi się do zbierania plonów ogrodniczych.
Cena 8,99 zł

Bradas 3x3m Plandeka Mocna...

Bradas Plandeka Mocna Wodoodporna 3x3m Płachta Zielona Ochronna

Plandeka marki BRADAS jest przeznaczona do stosowania w rolnictwie, budownictwie, gospodarstwach domowych. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Wyższa gramatura, która wynosi 90g, zwiększa podwójnie wytrzymałość oraz żywotność plandeki.

Cena 29,99 zł

Bradas Łopatka szeroka KT-Y6001...

BRADAS Łopatka szeroka KT-Y6001 Stalowa Rozsadowa Przesadzanie

Łopatka szeroka "DE LUXE" do przesadzania, pikowania oraz sadzenia roślin w ogrodzie czy domu. Wykonana z wysokiej jakości stali. Wygodny wyprofilowany uchwyt. Szerokość robocza: 8 cm. Doskonałe narzędzie niezbędne w każdym ogrodzie.
Cena 15,99 zł

Bradas 2x3m Plandeka Mocna...

Bradas Plandeka Mocna Wodoodporna 2x3m Zielona Ochronna Płachta

Odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Wyższa gramatura, która wynosi 90g, zwiększa podwójnie wytrzymałość oraz żywotność plandeki. Plandeka marki BRADAS jest przeznaczona do stosowania w rolnictwie, budownictwie, gospodarstwach domowych.

Cena 19,99 zł

Bradas 6x8m Plandeka Mocna Zielona...

Bradas Plandeka Mocna 6x8m Zielona Ochronna Okrycie Płachta 

Wykonana ze sztucznego materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Chroni okryte nią przedmioty przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Bardzo wytrzymała plandeka w kolorze zielonym.
Cena 139,99 zł

Bradas 4x6m Plandeka Wzmacniana...

Bradas Plandeka Wzmacniana 4x6m Niebieska Wytrzymała Płachta

Krawędzie plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki. Niezwykle prosta w użyciu. Służy do ochrony przedmiotów przed wiatrem i deszczem.
Cena 36,99 zł

BRADAS Wiadro budowlane 16l KTW16...

BRADAS Wiadro budowlane 16l KTW16 Gospodarcze Miarka Czarne  

Pozwala na łatwe przenoszenie płynów i wygodne mieszanie. Ponadto świetnie sprawdzi się do zbierania plonów ogrodniczych. Znajdzie szerokie zastosowanie w budownictwie i ogrodnictwie, gospodarstwie domowym i rolnym.
Cena 11,99 zł

BRADAS Zegar mechaniczny WL-3131...

BRADAS Zegar mechaniczny WL-3131 Automatyczny Ustalanie czasu nawadniania

Dzięki zegarowi zaoszczędzamy czas i pieniądze, mając kontrolę nad podlewaniem naszego ogrodu. Zegar mechaniczny to urządzenie działające jak stoper - umożliwia ręczne ustawienie czasu nawadniania do maksymalnie 120 minut.

Cena 69,99 zł

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN7T...

BRADAS Pistolet zraszający WL-EN7T Wielofunkcyjny Blokada strumienia Zraszanie

Pistolet do zraszania wielofunkcyjny "MULTI SPRAY ". Opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Dostępny w kolorze szaro-białym.

Cena 39,99 zł

BRADAS Pistolet zraszający prosty...

BRADAS Pistolet zraszający prosty WL-EN3T 2 funkcje Zraszanie Podlewanie

Pistolet do zraszania 2x regulowany "PROSTY" Podwójnie regulowany dopływ i wypływ wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Doskonałe rozwiązanie do podlewania małych ogrodów.

Cena 29,99 zł

BRADAS Zraszacz wahadłowy WL-Z24...

BRADAS Zraszacz wahadłowy WL-Z24 Regulowany Nawadnianie trawnika 

Zraszacz oscylacyjny, wahadłowy renomowanej firmy Bradas

  • posiada 18 trwałych dysz
  • zasięg zraszania do 334m2
  • bardzo prosta regulacja za pomocą suwaków
  • Wbudowana igła do czyszczenia zabrudzonych dysz
Cena 79,99 zł

BRADAS Sekator Carbon steel 8"...

BRADAS Sekator Carbon steel 8" KT-RG1009 Tradycyjny Nożycowy

Sekator tradycyjny 8". Wykonany ze specjalnej stali karbonowej. Rączki powlekane są tworzywem antypoślizgowym. Przeznaczony do kwiatów i pędów. Uchwyt z poręczną blokadą ostrza. Długość całkowita 20 cm.

Cena 28,99 zł

Bradas 4x5m Plandeka wzmacniana...

Bradas Plandeka wzmacniana 4x5m Osłona Niebieska Zabezpiecza
Plandeka ochronna jest przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Krawędzie plandeki są podwójnie wzmocnione. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do mocowania plandeki.
Cena 29,99 zł

Bradas 6x8m Plandeka wzmacniana...

Bradas 6x8m Plandeka wzmacniana Niebieska Ochronna Płachta

Plandeka wzmacniana
jest przeznaczona do okrywania i zabezpieczania przedmiotów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki.
Cena 89,99 zł

Bradas 5x6m Plandeka Wzmacniana...

Bradas Plandeka Wzmacniana 5x6m Niebieska Wytrzymała Zabezpiecza

Niezwykle prosta w użyciu. Służy do ochrony przedmiotów przed wiatrem i deszczem. Krawędzie plandeki wykończone są wzmocnioną podwójnie krawędzią. Na całym obwodzie plandeki są umieszczone aluminiowe oczka służące do zamocowania plandeki. 
Cena 59,99 zł

BRADAS Kran kulkowy 3/4" Gwint...

BRADAS Kran kulkowy 3/4" Gwint zewnętrzny 1" GKK0534 Dwa wyjścia + Zawór

Zapewnia długi, bezawaryjny okres eksploatacji. Kran kulowy wykonany z mosiądzu, powlekany niklem, z przyłączem na kran GZ 3/4", z dwoma wyjściami o średnicy 1". Służy jako końcowy element instalacji hydraulicznej odpowiedzialnej za przesyłanie wody.

Cena 49,95 zł

Bradas plandeki i folie - sklep

Firma "BRADAS" powstała i rozpoczęła swoją działalność  w 1989 roku, a jej siedziba mieści się w Olesnie w województwie opolskim. Może się pochwalić statusem jednego z największych importerów węży PVC w Europie, a swoją działalność skupia na imporcie, eksporcie i dystrybucji węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle.

Bardzo rozbudowany asortyment produktów tej firmy jest ściśle powiązany z hasłem „Garden care” i w związku z tym hasłem też stale się powiększa i unowocześnia. Misją firmy jest wprowadzanie na rynek produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności oraz w stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami branżowymi, jednocześnie konkurencyjnych pod względem ceny w stosunku do najbardziej cenionych i znaczących konkurentów z branży akcesoriów ogrodowych i technicznych.

Wśród produktów oferowanych przez sklep ogrodniczy BIATOM.PL jest także bardzo szeroki asortyment produktów pochodzących od tego renomowanego producenta i dystrybutora.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Bradas.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Bradas, jeden z największych importerów węży PVC w Europie, a swoją działalność skupia na imporcie, eksporcie i dystrybucji węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.